Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 2019

Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 2019
22.09.2019

Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 62

Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2'yi açmaktan daha

Artan popülerlik "okuma odaları"mobil cihazlar için. Özellikle son birkaç yılda fark edildi. Soru "fb2 dosyasını nasıl açacağım?" sesler giderek daha sık gelir. İnsanlar, ev-işyeri yönetimi yönünde ilerleme sürecinde, mobil cihazlar ve çok sayıda uygun yazılımın bulunması sayesinde elektronik ortamda edebiyat okumasına katılma fırsatı buluyorlar.

Şu birkaç popüler biçimi vardır:sayısallaştırılmış kitapları okumak için kullanılır. Neredeyse herhangi bir yazarın eserleri Internet'te bulunabilir. Ücretsiz ücretsiz erişim, en az alan, maksimum pratiklik, basitlik ve kolaylık ile çoğaltılmıştır - dijital formattaki kitapların gittikçe artan popülaritesinin sırrı budur.

Hemen hemen tüm kitaplar aynı anda indirilebilirçeşitli biçimlerde. Bunun nedeni, dijital içeriği gösteren cihazların özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Sabit PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, e-kitaplar, tabletler, iletişim cihazları ve hatta sıradan cep telefonları elektronik kitaplar oynayabilir. Her şey dosya biçimine, okuyucu programına ve bu kitabın okunduğu gadget'ın işlevselliğine bağlı.

İstediğiniz en yaygın biçimler arasındaFb2 biçimini not edin. Çünkü Rusça konuşan seyircilerle özellikle popülerdir. Rusya'da geliştirildi. Yerli çevrimiçi kütüphanelerin ve dijital içerik mağazalarının çoğunun bu dijital formatta kitapları vardır. Fb2'nin belirgin bir özelliği, kitabenin tüm yapısının epigrafların, dipnotların, alıntıların ve şiirlerin doğru görüntülenmesi ile tam olarak korunması üzerine vurgu yapılmasıdır. Bir diğer özellik, fb2 formatını diğer popüler formatlara kolayca dönüştürme yeteneğidir. Şimdi, fb2'yi açmaya çalışalım.

Okumanın kolaylığı büyük oranda belirlenirişlevsel yazılım. Ne kadar çok format "yerse" - çeşitli kitap ve bilgileri aramakta daha az güçlük. Gözlemci - yazılım seçerken önemli, ancak en önemli özellik değildir. "Fb2'yi nasıl açılacak?" Sorusu ile tamamen gündemden kaldırılan özel dönüştürücü programlar var. Bir kullanıcının İnternet'e erişebilmesi ve birkaç dakika süre yeterli olması: arama, bağlantıların bir denizini verececektir.

Ve yine de, cihazlarınızda fb2'yi açmaktan daha mı zorlanıyorsunuz? Her kullanıcı kendi favori programına sahip olabilir. Birkaç örneğe göz atalım ve kendiniz için kimlerin beğeninize göre daha fazla olana karar verelim.

İlk karakter FBReader. En yaygın ve popüler okurlardan biri. Özelliği çok platformlu şudur: desteklenen işletim sistemlerinden numaradan sürpriz olacak ve mutlaka aralarında sevdiğiniz bulacaksınız. FBReader'ın her yerde eşit derecede istikrarlı bir şekilde çalıştığı önemlidir. Kolaylık açısından: kurulum ve yapılandırma son derece basittir. Hatta bir çocuk anlayabilir. kütüphanesine kitap ekledikten sonra, bizim kahraman, aynı zamanda zTXT, rtf, œ, DRM olmayan "ed Mobipocket, openreader, normal bir metin, hepsi fb2, chm, html, plucker, PalmDoc'a, TCR (psion metni) yemek için harika bir iştah olduğunu aynı - arşivde ya da değil de, kolayca e-kitap okumak için kullanılacak herhangi gadget bu yazılımı yükleyebilirsiniz ..

İkinci karakter CoolReader'dır. Elektronik formatta kitap okumak için daha az parlak bir yazılım temsilcisi değildir. Onu ilk karakterle karşılaştırırken, çok ortak noktaları bulabiliriz: çok platformluluk var, ama FBReader'ın aksine, o kadar geniş bir şekilde temsil edilmiyor. Ayarlar biraz daha küçüktür ve "gnaw" yapabildiği formatlar etkileyici bir liste değildir. Ancak, fb2 dosyasını açmak kolayca ve çekinmeden yapabilirsiniz. Dosyaları hem arşivlerde hem de onlar olmadan okur. Programın bazı sürümleri e-kitapları sesli olarak okuyabilir ve bir MP3 dosyasına aktarabilir. Ne kadar iyi ya da kötü - kendiniz için yargıç. Zevklerden: Arka planı, açık ve hoş kontrolleri görüntülemek için doku ve seçenekleri seçmek için yeteneği. Bazı kullanıcılar, rakiplerine kıyasla CoolReader'ı kullanırken daha fazla rahatlık ve rahatlık sunarlar.

Makalenin amacı yapmak değilkarşılaştırmalı analiz. Çoğu programın ücretsiz olması, kolaylık ve ayar kolaylığı, her kullanıcının mevcut yazılım aralığını test etmesine ve en çok olanı seçmesine izin verir. Ve herkesin kendine sahip olacağı "çünkü ...".

Fb2'yi açmaktan mı? Umarım makaleyi okuduktan sonra, bu soruya en az iki yanıtınız olacaktır. Aslında, daha birçok var.

Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 2019

Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 2019

Related news

 • Etli Pırasa Dolması Tarifi Videosu
 • Bayan Gömlek Modelleri
 • Kilo ayakları kaybetmek için ne yapmalı Ideal için gayret gösteriyoruz
 • G Harfiyle BaЕџlayan ГњnlГјler
 • Burhan Özfatura

 • Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 27

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha


  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 42

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 20

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 29

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 79

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 29

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 36

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 34

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 50

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 5

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 86

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 64

  Dizüstü, tablet, akıllı telefon: fb2yi açmaktan daha 37