01.04.2019

Dimexide ile etkili tamponlar 20

Dimexide ile etkili tamponlar

Dimexide anti-inflamatuar ile birleşir,iletken, antibakteriyel, fibrinolitik (trombüsü çözme yeteneği) özellikleri. Genel olarak, doku hücrelerinde geçirgenliğini artırma olasılıkları ile bağlantılı olarak dimeksidin başka ilaçlarla paylaşılma pratiği gözlenir. Dimeksidin bu özellikleri kozmetik ve tıpta kullanılır.

Jinekolojide tedavi etmek için kullanılırdış genital organların (erozyon, vulvovajinit ve diğerleri) enfeksiyöz ve enflamatuar rahatsızlıkları, bir yardımcı madde olarak dimeksid ile tamponlar kullanılarak. Dimeksidin reçete edildiği hastalara dokuların şişmesi, yanması, kaşması eşlik eder. Ayrıca restoratif olarak da kullanılabilir.

Jinekolojik hastalıklara ek olarak, dimekside kas-iskelet sistemi, püstüler deri hastalıkları, burkulma, yanıklar ve diğer hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Dimeksidin doku üzerindeki etki sürecindeiltihaba yol açan aktif maddelerin bir bastırma. genital deşarj azaltmak Dimexidum ödem şiddeti, hem de bezlerden azaltır. dimexide hızla insan hücreleri ve bakteri zarı içine filtre eğiliminde olduğundan, antimikrobiyel aktivite ile karakterize edilir. ağrı kesici özellikleri ile, şiddetli yanma ve kaşıntıyı hafifletmek için yardımcı olur.

Yüksek emici etkisi nedeniyle, tedaviDimexide, iyi iletkenliğe sahip olduğundan, diğer ilaçların doku hücrelerine daha güçlü nüfuz etmesini sağlar. Deri ile temas ettikten sonra 5 dakika kanda görülür. Kandaki maksimum dimeksit konsantrasyonu 4-6 saat sonra gelir. Karmaşık tedavide kullanılan diğer fonların etkisini güçlendirir. Bu olumlu özelliklere ek olarak, dimeksidin negatif bir özelliği vardır - ilaçların yan etkilerini arttırmak.

Dimeksit, cildin belirli bir alanını değil, tüm vücudu etkilediğinden, bu ilacın kullanımı kontrendike olabilir.

Kontrendikasyonlar

Dimexide uygulaması sırasında, önlemler takip edilmelidir.

Kullanmadan önce, bireysel hoşgörüsüzlük veya alerji olasılığını kontrol edin. , Dimexidum İleride seçimlerin kızarıklık uygulanması şişme veya kaşıntı sonra, kullanımı istenmemektedir.

Göz ve açık yaraların yanı sıra mukoza zarlarıyla temastan kaçının. Bunu hala önleyemezseniz, hemen su ile durulayın.

İlacın kullanıldığı hastalıkların listesi kontrendikedir: kalp krizi, koma, inme, kalp hastalığı, karaciğer, anjina pektoris, glokom ile ciddi sorunları olan.

Kullanmadan önce bir doktora danışın.

Uygulama yöntemleri

Uygulama ağırlıklı olarak harici uygulamajinekoloji ilacı dimexide ile tamponları kullanın. Nasıl yapılmalı, hangi solüsyonun cinsi, ve hangi ilaçlarla birlikte kullanılmalıdır - ilgili hekime karar verir. Vajinadaki tamponlar için, 1: 4 oranında bir çözelti, oda sıcaklığında kaynatılmamış su ile% 30-40 dimexide oranında hazırlanır. Tedavi süresi bir jinekolog tarafından belirlenir.

Sıkıştırır ve dimexide swab olabilirantibiyotiklerle birlikte. Deri hastalıklarında (streptoderma, püstüler lezyonlar, egzama), kompresler kullanılır, dimexide çözeltisi hastalığa bağlı olarak% 40-90 arasında değişir.

Dimexidum ile tamponlar mum ile değiştirilebilir(Propolis - D). Kullanımları ile tedavi süreci 2 haftadır (günde 2 defa). Bununla birlikte, dimexid'in kendi kendine uygulanmasının ve dozajlara uyumsuzluğun sağlığa zararlı olabileceğini daima hatırlamakta fayda vardır.Related news

 • Şanlıurfa Haberleri: Bozova’da kanal kazısında Roma dönemine ait kaya mezarı bulundu
 • Kızlarım İçin Neden Final Yapıyor Ne Zaman Bitecek
 • Şınav Çekmenin Faydaları ve Yolları Nedir
 • Paris Moda Haftası
 • Metabolizmanız Hızlansın

 • Dimexide ile etkili tamponlar 91

  Dimexide ile etkili tamponlar


  Dimexide ile etkili tamponlar 86

  Dimexide ile etkili tamponlar 86

  Dimexide ile etkili tamponlar 53

  Dimexide ile etkili tamponlar 80

  Dimexide ile etkili tamponlar 57

  Dimexide ile etkili tamponlar 100

  Dimexide ile etkili tamponlar 60

  Dimexide ile etkili tamponlar 24

  Dimexide ile etkili tamponlar 15

  Dimexide ile etkili tamponlar 45

  Dimexide ile etkili tamponlar 3

  Dimexide ile etkili tamponlar 9

  Dimexide ile etkili tamponlar 74

  Dimexide ile etkili tamponlar 42