Dikül Balsamı - preparatın tanımı 2019

Dikül Balsamı - preparatın tanımı 2019
18.08.2019

Dikül Balsamı - preparatın tanımı 21

Dikül Balsamı - preparatın tanımı

Bugün, Valentina Dikulya muhtemelen bütün biliyorülke. Şiddetli bir spinal yaralanma geçiren eski sirk akrobatı, bugün bir akademisyen, tıp bilimi doktoru, spor masterı ve benzersiz balmum yaratıcısıdır. Balm Dikul herhangi bir eczanede görülebilir. Çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Yardımıyla, artrit ve artroz tedavisindemenşei ve yeri. Ayrıca, balmumu, eklem hastalıklarını önlemek için kullanılır. Radikülit, artroz ve benzeri hastalıkların şiddetlenmesiyle, insanlar ilk etapta ağrıdan kurtulma eğiliminde olurlar. Eğer konvansiyonel ilaçlar yardımıyla yapılırsa alışkanlık olur, yan etkiler tehlikesi vardır. Ve en önemlisi, hastalık kalır. Balm Dikul, hastalığın nedenini etkiler.

Bileşiminde - doğal bileşenler seçildiuyumlulukları açısından. Bu ayı safra, mantar eşsiz özü, arı zehiri, mumya, balmumu, ünlü propolis, taze çay ağacı yağı, deniz topalak. Ayrıca, balsamı papatya özleri içerir, ısırgan otu, celandine, ginkgo ve A ve E vitaminleri ve zengin su gümüş iyonları yükseldi. Bu durumda, örneğin, doku rejenerasyonunu geliştiren bir güçlü Mumya biostimulant, olduğu; çay ağacı yağı ve saf propolis bakteriyel enfeksiyon önlemek için bağışıklık mekanizmalarını uyarır; sandor yağı, anti-enflamatuar ve işlem çözme sahiptir; Doğal ayı safra ve arı zehiri ağrı, ödem, iltihaplanma rahatlatır. Uzun süreli kullanımı ile bu doğal maddeler Analjezik özellikleri herhangi tedavisi için çok önemlidir, hiçbir yan etkileri vardır, zayıflatmak değil.

Hastalık zaten varsa - siyatik, artroz,osteokondroz, gut, çürükler, burkulmalar, kırıklar - Dicul'un kremi anestezik ve anti-inflamatuar etki uygular, mikro işlemleri geliştirir. Bu ilk günden farkedilebilir. Transfer edilen eklem hasarından sonra (çürüklük, burkulma, kırılma) masmavi bikul dikül işlevlerine ve hareketlerine yardımcı olur, eklem hastalıklarının gelişimini engeller. Bunun nedeni metabolizma sürecini aktive eder, kan dolaşımını ve lenf dolaşımını arttırır, eklem sıvısının oluşumunu teşvik eder, tuz birikimlerini eritir, kıkırdancı dokuyu geri getirir, inflamasyon odalarını giderir. Balsam etkisi altında, bağlar ve derzler daha hareketli hale gelir.

Açıkçası, tedavinin yokluğunda meydana gelen herhangi bir travmaacı çekmesine ve insan hayatının kalitesini kötüleştiren çeşitli komplikasyonlara yol açabilir. Komplikasyonlar, tabii ki, tedavi etmektense önlenmek daha kolaydır. Ve Balm Dikül yardımı ile daha iyi yapmak için başka bir ilacın yardımıyla değil. Niteliksel, üretken tedavi için, uygulama ve doz yöntemini izlemek için ilacın düzgün bir şekilde kullanılması gerekir.

Hastalıklar azalma ile kötüleşebilirBağışıklık. Soğuk algınlığı veya aşırı soğutma önlemleri için, üç dakika içinde balsamı hastalık eğilimli yerlerine şiddetle ovmak gerekir. Siyatik veya osteokondroz alevlenmesi ile - hafif masaj hareketleri ile kremayı iki dakika boyunca uygulayın. Sürtünmeden sonra, yara yeri yünlü bir bezle örtülür. İşlem günde üç kez tekrarlanmalıdır. Tedavi seyri 6 haftaya kadar sürer. Gut ile artrit, artrit - dairesel hareketlerde yoğun olarak üç ila beş dakika boyunca ovuşturun. Yünlü bir bezle örtün. Operasyon günde üç kez tekrarlanmalıdır. Tedavi seyri 6 haftaya kadar sürer.

Kontrendikasyonlar var. Balm Valentine Dikul hasarlı cildi kullanamaz. Ayrıca, ilacın bileşenlerinin alerjik etkileri olasılığını da göz önüne almalıdır. Balm Dikül'ün reçetesiz olarak Rus eczanelerinde kalmasına izin verilir.

Dikül Balsamı - preparatın tanımı 2019

Dikül Balsamı - preparatın tanımı 2019

Related news

 • Astım bronşiyal: tedavi, bir saldırı durumunda ilk yardım
 • Kaş dövme: yorumlar ve görüşler
 • Evde burun üzerinde siyah noktalar kurtulmak nasıl
 • Mahkemeden Kılıçdaroğlu için yargılanmaya devam kararı
 • Kimler Kimlerle Tekrar Yan Yana Geliyor Farklı Projelerde ve Bambaşka Rollerde Yolları Kesişen Oyuncular

 • Dikül Balsamı - preparatın tanımı 69

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı


  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 71

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 20

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 71

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 27

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 53

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 7

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 48

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 26

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 46

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 9

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 7

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 48

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 48

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 52

  Dikül Balsamı - preparatın tanımı 71