Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 2019

Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 2019
21.07.2019

Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 82

Diş çocuk polikliniği №52 (Moskova): yorumlar

Bir çocukla iletişim kurarken, her zaman dikkat edinonun gülüşüne. Bebeğin dişlerinin güzel olması ve güzelliğinin ana sebebi sağlıktır. Uygun bakım ve uygun hijyen ile dişler ve diş etleri güzel görünecek ve ağrılı hisler vermeyecektir. Bu nedenle, ebeveynler ilk hastalık belirtilerinin tezahürünü dikkatli bir şekilde tedavi etmeli ve derhal bir doktora danışmalıdır. Profesyonel yardım, Moskova'daki 52 No'lu Çocuk Diş Kliniği gibi bir sağlık kuruluşunun uzmanları tarafından sağlanabilir.

Çocuk polikliniği 52

Genel bilgi

Çocuk polikliniği №52'nin iki yönü vardır.iş - tıbbi ve önleyici. Tüm önemli konularda, Trailer AL kurumunun başhekimi, pazartesi ve perşembe günleri birinci veya ikinci vardiyada (başvuruyu açıklığa kavuşturmak için) önde gelen resepsiyona danışacaktır. Çalışma saatleri içerisinde bilgi bankacılığı hizmetlerinin yanı sıra kayıt defterine de başvurabilirsiniz. Poliklinik №52'nin internet ve e-posta adresinde kendi internet sitesi vardır. Bu soruya bir soru göndererek bir uzmana veya şükran ifadesine gönderebilirsiniz.

Hemen çocuk polikliniği 52'nin herhangi bir ücretli hizmet sunmadığını ve belirli bir uzmanla randevuya üç şekilde kayıt yaptırabileceğinizi belirtmek gerekir:

 • telefonla arandığında;
 • Resmi web sitesi aracılığıyla bir başvuru göndererek;
 • Birinci kattaki binada bulunan infomatların yardımıyla.

Çocuk polikliniği 52

Kayıt olmak için,bu kuruma bağlı. İlgili yerel bölgeler - Batı Degunino, Golovinsky ve Koptevo. Doğum ve okul çocuklarına yardım var.

Yer ve zaman çizelgesi

Yukarıdaki alanların sakinlerine ihtiyaç yokturYakın isimli 52 Çocuk Kliniği, hangi adres, çünkü bir çocukta diş tedavi görmek isteyen için yerler hakkında düşünme - Moskova, 3 St. Michael şerit, akut ağrı alış durumunda ev 19. Aynı planlanan tedavi için gider, tedavi sırasında gerçekleşir Bu randevu olmadan.

Çocuk diş kliniği 52

Uzmanlar haftada altı gün resepsiyona gidiyorlar, Pazar günü kurum çalışmıyor. Cumartesi günü - indirimli program: 9 ila 3 gün arası. Günlük resepsiyon sabah 8'de başlar ve akşam 8'de sona erer.

Sağlanan diş bakım türleri

Hastalığın önlenmesi ile daha kolaygörünüşü sürekli acı çekiyor. Özellikle tedavi için çok fazla zaman harcandığını, psikolojik durumun kötüleştiğini hesaba katmak gerekir. Poliklinik №52, çocuk diş sorunları ile ilgili nitelikli yardım sunar yanı sıra önleyici tedbirlerin eğitimi olan danışmanlık teknikleri, yürütmektedir. Çocuğun terapistiyle yılda en az iki kez temas kurmanız önerilir. İhtiyaç halinde çocuk diş cerrahı, fizyoterapist veya ortodontik bir odaya yönlendirilecektir. Sorunun sıcak bir yatağı ne kadar çabuk ortaya çıkarsa, ortadan kaldırılma prosedürü o kadar acısız olacaktır.

Çocuk polikliniği 52, aşağıdaki diş hekimliği hizmetlerini yürütmektedir:

 • danışmanlık;
 • tedavi;
 • cerrahi;
 • ortodontik.

Resepsiyon ilgili alanda profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Her doktor daha yüksek veya bir ilk kategoriye sahiptir. X-ışını odası, tarama görüntülerinin ve dişlerin ayrıntılı olarak yapıldığı ve tartışıldığı yerlerde işliyor. Günün herhangi bir saatinde acil ev bakımını arayabilirsiniz. Verimlilik ve tedavi kalitesi yıllara göre kontrol edilmekte ve servis edilen hastaların çoğunluğu ile işaretlenmektedir.

Sağlık personeli

Federal Çocuk Hukukunun 323Poliklinik 52, çocuğun yaşı gelmediği takdirde herhangi bir hizmet için ebeveynler tarafından bir anlaşma imzalanmasını gerektirir. Çocukların resepsiyonunun sadece ebeveynlerden birinin (temsilciler) huzurunda gerçekleştiğini de belirtmek gerekir. Tüm prosedürler sadece uzman uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

52 çocuk kliniği yorumlar

Çocuk dişhekimleri klinikte çalışıyor,ilgili alanda cerrahlar, ortodontistler, diş hekimleri. Ayrıca, diş teknisyenleri, hemşireler ve radyologların yardımından yararlanabilirsiniz. Çocuk sadece profesyonel diş hekimliği, ama samimi bir tutum alabilir ve bu, tek başına, genel psikolojik durumunu iyileştirir.

Uzmanların temel amacı, tanımlamak, yürütmekTeşhis önlemleri ve buna bağlı olarak sorunlu alanların tedavisi. Her şeyden önce, bu çürük ve beraberindeki komplikasyonlardır. Gerekirse, ısırık düzeltilir, mukoza ve diş etleri hastalıkları tedavi edilir. Genç anneler, 1 yaşın altındaki çocukların muayenesi için başvurabilir. Danışmanlık, sorunların nedenlerinin ve bunlardan sakınmanın yollarının detaylı bir açıklamasını içerir.

Bir sağlık kurumunun hizmetlerini kimler kullanabilir?

Moskova şehrinin kurumundaDişhekimliği alanındaki çocuklara geçerli bir belge sunulur - zorunlu sağlık sigortası poliçesi. Hastaların yaşı 18'dir. Kabul sırası - ön doğanın kayıt defterinde bir kayıt.

Akut ağrı oluştuğunda, çocuklaraRandevu olup olmamasına bakılmaksızın tedavi günü. Mevcut bir dişhekimliği ofisi olan ortaokullarda, öğrenciler çalışma takvimi sırasında sıra dışı tedaviyi alabilirler. Gerekirse, pediatrik dişhekimi sorunun niteliğine bağlı olarak başka bir uzmana yönlendirme yazacaktır.

Poliklinik hakkında istatistik ve yorumlar

1982 yılında 52 çocuk polikliniği açıldı. Yıllar boyunca yapılan yorumlar son derece olumluydu. Tüm hizmetlerin ücretsiz olmasına rağmen, hastaya karşı tutum ve devam eden terapi uygun seviyede. Polikliniğin yapısı oldukça rahat, aydınlık ve temiz. Bir vardiyada iki yüz kişi çalışıyor. Farklı yaşlarda 28 000 çocuklara hizmet etti.

52 çocuk polikliniği

Bazı ana müşteriler, çocuklarınınPolikliniğe gelmekten çekinmeyin, hatta burada çok hoşlanıyorlar. Durum ve olumlu tutum sayesinde, doktorlar 5 yaşından küçük çocuklar var. Sayısız olumlu değerlendirmeye dayanarak, bu tıbbi kurumun uzun süre yüksek statü ve profesyonellik düzeyini koruyacağı sonucuna varabiliriz.

Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 2019

Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 2019

Related news

 • Çocuklarda sıvı bir tabure. Norm ve sapmalar
 • Kitap Nasıl Temizlenir
 • Çiçek Ekmek
 • Börek Yapmanın Püf Noktaları
 • Hamilelikte Ciddi Rahatsızlıklar ile Karşılaşan Kadınlar Ne Yapmalıdır

 • Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 78

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar


  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 1

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 35

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 34

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 24

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 53

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 73

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 100

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 88

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 27

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 35

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 49

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 47

  Diş çocuk polikliniği 52 (Moskova): yorumlar 20