Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 2019

Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 2019

Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 96 19.02.2019, 00:34

Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu

Her kadının istediği bir sır değilbir tanrıça gibi hissediyorum. İstediğin şeyi çok çabayla elde edebilirsin, görünüşünü kurtarabilirsin. Sorunlardan biri koltuk altlarında, kol ve bacaklarda, bikini bölgesinde ve üst dudağın üstünde istenmeyen tüyler. Salon prosedürleri ucuz değildir ve modern yaşam ritminde bazen yeterli zaman yoktur. Üreticiler, rahat bir ev ortamında kozmetik prosedürler gerçekleştirme olasılığını düşündüler. Bunu yapmak için sadece epilasyon için balmumu gerekir. Veet - cilt bakım ürünleri üreticisi - istenilen sonuca ulaşmak konusunda size yardımcı oldu. Çeşitli tipte benzer ürünler üretir. Ancak bu makalede, balmumu epilasyonu için ne anlama geldiğini, avantajlarını, dezavantajlarını ve aynı zamanda nasıl kullanıldığı hakkında konuşacağız.

Kozmetik ürün açıklaması

 depilasyon veet için balmumu

Depilasyon için balmumu Veet, bunlar için bir çözümdürpürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olan ve pahalı salon prosedürlerine para harcamak istemeyen kişiler. Özel olarak tasarlanmış kompozisyon, istenmeyen bitki örtüsünü azami ölçüde etkin bir şekilde ortadan kaldırırken, sizden sadece bir saatlik bir kişisel süre gerektirir. Ve sonuç size 30 güne kadar memnun edecektir. Depilasyon için balmumu satın almak Veet herhangi bir dükkanda ve oldukça uygun bir fiyata mümkündür. Bir kavanoz yaklaşık 400 rubleye mal olur (bölgeye bağlı olarak). İçeriğinin (250 ml) iki ayak üzerinde epilasyon için 2 prosedür için yeterli olduğuna dikkat edilmelidir. Kitte, birkaç kez kullanılabilecek 12 şerit pamuklu kumaş, sıcaklık göstergesi ve 1 uçlu 1 tahta spatula vardır - kullanım talimatları içeren bir yaprak.

Depilasyon veet için sıcak balmumuDepilasyon süreci

Kullanmadan önce kapağı açınız.Koruyucu folyoyu çıkarın ve balmumu ısıtın. Bunu bir su banyosunda (5-10 dakika) veya bir mikrodalga fırında (15-25 saniye) yapabilirsiniz. Depilasyon için bu ılık balmumundan sonra Veet, yanmayı önlemek için homojenliği sağlamak ve ısınma derecesini belirlemek için özel bir spatula ile dikkatlice karıştırılmalıdır. Gösterge mavi kalmalıdır. Kırmızıya dönerse ve "HAYIR" belirirse, balmumu çok sıcak demektir ve soğuyana kadar beklemeniz gerekir. En uygun sıcaklıktan emin olarak, prosedürün kendisine güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Saç yönünde bir spatula ile balmumu, hazırlanan şerit, dikkatle basarak, büyümeye karşı gözyaşı uygulayın. İlk kez prosedür çok hoş görünmeyecek, ancak sonraki zamanlarda duyular daha az rahatsızlığa neden olacaktır.

depilasyon veet için balmumu yorumlarhaysiyet

Nitelikler hakkında konuşmak, dikkat etmek gerekirGenellikle depresyon Veet için balmumu satın tüketicilerin görüş. Onların görüşleri çoğunlukla olumludur. Her şeyden önce, süreci kullanmanın avantajları, avantajlara bağlanır. Balmumu kolayca uygulanır ve iyice uzar, epilasyondan sonra kolayca ılık su ile yıkanır. Mülk veya manikür hasarı hakkında endişelenmeyin. Bu prosedür ağrısızdır ve hatta hoştur, balmumunun kokusu gevşer ve bileşimdeki uçucu yağlar ipeksi cilde katkıda bulunur.

Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 2019

Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 2019

Related news

 • Sadık bir kredi nedir
 • NAR’ın Bu Faydalarına Şaşırıp Kalacaksınız
 • Ara öğün seçenekleri

 • Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 29

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu


  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 60

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 98

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 37

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 20

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 81

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 62

  Depilasyon için balmumu Veet - cilde istenmeyen tüyleri çıkarmanın güvenilir bir yolu 23