Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 2019

Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 2019

Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 23 18.02.2019, 09:20

Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin

Hepimiz muhteşem deniz topalak aşina,Ağustos ayında şarkı söyleyecek ve bize tatlı küçük ve sarı meyveler verecek. Bunlar arasında reçel pişirebilir, lezzetli yemeklerin yanı sıra çay yerine demleme yapabilirsiniz. Ancak, bu tür bir ağacın sitelerinde yetişen insanlar, deniz topalaklarının meyvelerini nasıl toplayacaklarını ve işgalin uzun ve zahmetli olduğunu mükemmel bir şekilde biliyorlar. Bu süreci kolaylaştırmak için, şu anda makalede kısaca açıklanacak olan birçok yöntem icat edilmiştir. Belki bunlardan biri size hitap edecek ve gelecekte bu yararlı meyvelerin koleksiyonunda bir asistan olacak.Çay dikeni toplanması için bir cihaz

Deniz topalak toplamak için en basit cihazkendin yapabilirsin. "Kobra" veya "loop" olarak adlandırılır ve çelik tele dayanır. Üretim için, gerekli uzunlukta bir tahta blok, bir baca ve bir metal çubuk almak gereklidir. Shilom ağacın içinde bir delik açar (bundan sonra bir kulp olacaktır), içindeki telin bir ucunu sabitleyin ve ardından çubuğun çevresine sıkıca sarın. Tel kıvrımının ucu, böylece bir kobra eğimli bir gövdesi şeklindedir. Böyle bir deliğin, erişilemeyen yerlerden bile kolaylıkla çilek toplayabileceğine inanılmaktadır.

deniz topalak çilek nasıl seçilir

Deniz-cehri hasat için hazır cihaz,Bu arada, her evde - makas. Bıçakların uzunluğu 10-15 cm olacak şekilde seçilmelidir. Makaslar kökleri kesebilir, bundan sonra bütün meyveler düşer. Meyvelerin sağlam ve güvenli kalması için, ağacın altına bir bez veya polietilen film koyun.

Bütün işi yapacak olsanız bileelle, daha sonra deniz topalak toplama için bir yardımcı cihaz hala gerekli olacaktır. Meyveleri dallardan çıkarmak için bir püre dönüşmediği için özel bir önlük koydu. Bunu yapmak için, bir daire kalın tel yapmak ve bir bez kevgir oluşacak şekilde çevresi gazlı bez etrafında tutturmak. Çilekleri oraya koyun ve önlük dolduğunda, ürünü başka bir kaba dökün.

Için başka bir yaygın cihazdeniz topalak hasat bir mitten. Yoğun ve güvenilir bir malzemeden dikilir ve dışarıda bir taraktır. Yolunda tüm meyveleri daldan alır, ki bu da kumaş yakalayıcısına düşer. Gerekli olan hasat miktarının mümkün olan en kısa zamanda toplanması gerektiğinde, bu yöntemin uygun olduğunu belirtmek gerekir. Çileklerin hızlı bir şekilde "taranması" ile, bunlar göz önünde bulundurularak nane olabilir.

Aynı prensiple, ahşapdeniz topalak koleksiyonu için tabaklar. Onlarda, halka şeklinde sabitlenmiş metal taraklar veya dallar vardır. Meyveleri toplama sürecini büyük ölçüde hızlandırırlar, ancak bunları dikkatli kullanmaları gerekir. Eğer çok hızlı gerginseler yaparsanız, o zaman pek çok çilek püre haline gelir.

deniz topalak toplamak ne kadar hızlı

Deniz-buckthorn hızlı bir şekilde bir araya nasılBirçoğu ve her birinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Bir ürüne ihtiyaç duyduğunuz şartlara ve meyvenin istenilen kalitesine bağlı olarak size en uygun olan takımı seçmek gerekir. Reçel üretimi için deniz cehri toplarsanız veya bir içecek oluşturursanız, hammaddelerin güzelliği konusunda çok fazla endişelenmemelisiniz. Deniz topalak, masanızın bir süslemesi ise, her böğürtlenin bozulmamış formunu korumak önemlidir.

Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 2019

Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 2019

Related news

 • Salebin kalorisi nasıl azaltılır İşte diyet salep
 • Hamilelikte Yaşanan Fiziksel Değişimler
 • Teknoloji Bağımlılığı Ders Notlarını Düşürüyor
 • Tığ İşi Kız Bebek Bot Patik Yapılışı Türkçe Videolu
 • İki Şişle Bağcıklı Kolay Patik Yapılışı

 • Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 73

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin


  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 6

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 72

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 25

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 89

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 5

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 7

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 2

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 49

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 81

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 31

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 21

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 35

  Deniz topalak topluluğu için en uygun cihazı seçin 86