Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 2019

Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 2019

Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 8 26.02.2019, 12:14

Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur.

Pahalı kahve makinelerinin mutlu sahipleri değilOnları tedavi etmek için ne kadar dikkatli gerektiği hakkında konuşmaya değer. Düzgün çalışması için, örneğin düzenli temizlik gereklidir. Bu konuda yardımcı kahve makinesi Delonghi için bir ölçek aracı olabilir. Bu nedir?delonghi kahve makinesi için kireç çözücü maddeler

Kahve makinesi Delonghi için ölçek aracı - uzun hizmetin bir sözü

Yani, ana şey ile başlayalım. Makine zaman zaman temizlenmelidir. Her şeyden önce, eğer kollarınızla tedavi ederseniz, ciddi onarım gerektirme olasılığı dramatik bir şekilde artmaya başlar. Bu, makinenin profesyoneller tarafından temizlenmesi gerektiğini gösterir. Ve belki de kendi başlarına hizmet eden bazı yedek parçaları değiştirmeniz gerekecektir. Çok değerlidirler, iyi bir şekilde, eğer cihazınızı kendi zamanında harcarsanız, servis merkezinde cihazı temizlemeniz gerekli değildir. Delonghi kahve makinesi için kireç çözücü maddeler, herhangi bir özel çaba harcamadan bunu korumanıza izin verir.

Örnekleri düşünelim. Delonghi Decalk genellikle bir seçenektir. Ürün çok dikkatli kireç skalasını kaldırır, sağlığa zarar vermez, çevre dostudur. Kahve tadı, kullanımı ile değişmez ve kahve makinesi birimleri, diğer üreticilerin araçlarını kullanırken çok daha uzun süre çalışır.

Başka bir popülerin avantajlarına dikkat ediyoruzseçenek - EcoDecalk. İlk olarak, bu ilaç% 100 çevre dostu. Yüksek kaliteli ve doğal hammaddelerden, biyolojik olarak parçalanabilen ve buna göre çevreyi kirletmeyen maddelerden üretilmiştir. Ambalajın yarısı geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. İkincisi, laboratuvar testleri aracı üç kat daha verimli, benzerlerine göre kireçten kaldırır ve bu nedenle ideal olarak kahve makinesinin ideal duruma geri yüklemek için uygun olduğunu kanıtlamak için başarısız oldu. Üçüncü olarak, evrenseldir, bu yüzden tüm cihazlar için uygundur.

Başka basit ama etkili bir araç -Delonghi SER 3018. Bu bileşik sadece kahve makinelerinde değil kahve makinesi ve su ısıtıcısında da kireç çözücü için uygundur. Mükemmel durumda tutmak için tüm cihazlar çok kolaydır.

EcoDecalk SER3018 ayrıcaMükemmel bir kahve ve su tadı sağlar. Konsantre, elektrikli cihazlar için tamamen güvenlidir, ancak sadece teknisyenin talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Ürün, cihazların duvarlarında herhangi bir yabancı tat veya koku bırakmaz, böylece kahve harika aromasını koruyacaktır.

Her durumda, tüm seçenekler birbirinden neredeyse aynıdır. Hepsi çok etkili ve kesinlikle güvenli.

Nasıl temizlenir?

Saflaştırma prosedüründe karmaşık bir şey yoktur. Sadece talimatları takip etmeniz gerekiyor. Her birime bağlanır. Burada, bu basit süreç mutlaka adım adım anlatılmaktadır.

Kahve makineleri için terazilermükemmel özelliklere sahip. Profesyonel de dahil olmak üzere herhangi bir cihaz için uygundur. Ölçek çok etkili bir şekilde çıkarılır ve iç parçalar kalitelerini korur, yıpranmaz.

Ürünü su ile seyreltilmiş bir biçimde kullanın.Espresso makinesi ile ilgili talimatlara sıkı sıkıya uyulmalıdır. Paket hacmi 500 ml'dir. Dört kullanım için hesaplanır. Yani, oldukça ekonomik.delonghi kahve makinelerinde kireç çözücü

Bu aracı doğru kullanırsanız, kahve makineniz uzun yıllar çalışacaktır. Bu arada, düzenli temizlik ile kahve de çok daha lezzetli olsun.

Otomatik kireç çözücü olmayan makineler için

İki varyantı düşünelim. Delonghi kahve makinesi için ölçek araçları, daha önce de belirtildiği gibi, farklı cihazlar için kullanılmaktadır. İçinde otomatik silme programı yoksa, aşağıdakileri uygulayın. Ürünü kabın içine dökün ve bir litre ılık suyla doldurun. Ardından, kahve makinesini açın ve sıcak su borusundan iki bardak dökün. İşlemi tekrarla yaklaşık beş kez olmalıdır. Daha sonra sıcak su regülatörünün kolu kapanır. Bundan sonra, iki veya üç fincan kireç çözücü madde ile birlikte hazırlanır ve bu işlem tüm çözelti kaptan çıkana kadar tekrarlanır. Tüm adımlar taze soğuk su kullanılarak tekrarlanmalıdır. Bu işlemin tamamlanmasından sonra, merkezi ayrılabilir cihaz çıkarılır ve iyice durulanır.

Otomatik silme programı olan makineler için

İkinci seçeneği düşünün. Otomatik kaldırma programı mevcutsa, her şey çok daha basittir. Bu ne şekilde ifade edilir? Delonghi kahve makinelerindeki kireç çözücü madde, tıpkı ilk durumda olduğu gibi, kabın içine suyla aynı oranlarda dökülür. Gelecekte, tüm eylemler bir kez tekrarlanır. Bundan sonra otomatik kireç çözme döngüsü başlar. Makine ile birlikte verilen talimatları izleyin. Program çalışmalarını tamamladıktan sonra, ılık su çıkarılabilir cihaz ile yıkayın.espresso makinesi delonghi için kireç çözücü

Özetlemek

Yani, özetleyeceğiz. Herhangi bir espresso makinesi düzenli temizlik gerektirir. Bu geciktirilemez. Delonghi kahve makinesi için özel bir kireç çözücü madde, temizlik için idealdir. Talimat ve biraz zamanınız - ve sonuç sizi beklemeyecektir. Sirke, sitrik asit veya kola gibi insanların yöntemleri, kullanmamaları daha iyidir. Cihazınızı kullanılamaz hale getirebilirler.

Için önerilen çözümüretici, izin verilen sitrik ve malik asit hacminin yanı sıra fosfinik asit tuzunun% 5'inden fazlasını içerir. Kireç giderme için en etkili olanlardan biridir.

Arınma süreci hiçbir şeydirkompleksi. Ama sonuç belli! Talimatlarda listelenen adımları sürekli olarak takip ederek 15-20 dakika geçirin ve espresso makinenize en ufak bir zarar vermeden pisliklerden kurtulacaksınız.

Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 2019

Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 2019

Related news

 • İrmikli hira tatlısı tarifi-Az malzemeli hafif şerbetli nefis hira tatlısı yapılışı -Tatlı tarifleri
 • İç Pilav Tarifi Videosu
 • Meksika Usulü Domatesli Pilav
 • Tırnaklara Farklı Oje Modelleri

 • Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 11

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur


  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 83

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 46

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 100

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 50

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 73

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 24

  Delonghi kahve makineleri için kireç çözücü maddeler temizlemenin mükemmel bir yoludur 81