Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlarDans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar
Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

Bir dans halısı bir oyuncak olarak ortaya çıktı. Ama halkla o kadar popülerdi ki yeni modeller geliştirmek gerekiyordu. Şimdi hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılıyor ve dans pistinde sınıflara olan ilgi artıyor. Bir alıcının karar vermesinin bazen zor olduğu birçok model ve model var. Uzmanlara göre daha iyi olan bir dans pisti mat değerlendirmeleri seçmek için tavsiye edilir?

Dans paspas açıklaması

Dans matı, üzerindeayaklarınla ​​bir melodi oyna. Ayrıca, müziğin durdurulduğu doğru parçalara basılarak yaratıldığı karaoke de var. Bu, fazla kilolardan kurtulmanızı sağlayan bir simülatördür. Ve henüz - eğlenceli ve heyecanlı eğlence.

Ürünün görünümü gerçek bir lastik paspas gibi görünüyor, ancak büyük parlak düğmelerle (oklar). İçeride bir mikro işlemci var. Bir kablo kullanarak, mat bir bilgisayara veya televizyona bağlanır.

daha iyi olan dans paspas yorumları

Dans pisti mat ile birlikte bir CD ileprogram Stepmania. Yüzlerce farklı müzikal beste kaydedildi. Yeterli değilse, yenilerini ekleyebilirsiniz. Sadece bir flaş SD kartını destekleyip desteklemediğine dikkat etmek için bir model seçerken gereklidir.

TV'ye bağlandıktan sonra (AV jakı),bir halı görüntüsü belirir. Müzik çalıyor. Her çubukta belirli bir alan yanar. Ekranın en altından, oklar hareket eder, her biri kendi düğmesine karşılık gelir. Hareketlerinin hızı, müziğin ritmine karşılık gelir. Dansçı ayağa fırladı ama bu halıda ayaklarına vurmayı başarmalı. Ok kareye çarptığında zıplamanız gerekir. Her "hit" için bir skor var.

Dans paspaslarının sınıflandırılması

Şimdi, birçok parametreye göre sınıflandırılabilmeleri için çok fazla tür verilir.

Amaca göre dans halılarının modelleri:

 • profesyonel yarışmalar için;
 • evrensel.

Eylem ilkesine göre:

 • DDR (Dans Dans Devrimi);
 • PIU (Pompa It Up).

DDR tipi paspaslar 4 veya 6 düğmeli olabilir. Hepsi cihazın önündedir.

Pompanın içinde yukarı okları çevrenin etrafında çizilir. Merkez genellikle aktiftir. Atıcı dokuza kadar olabilir. PIU sistemli halılar yok, sadece paneller.

Inşaat temelinde:

 • lastikli halı;
 • sağlam platform.

Her iki türün de avantajları vardır. Esnek kauçuklu taşıma, taşıma, bir süre saklanmaya uygundur. Ama kısa ömürlüler, yüzeye zarar vermemek için sadece çoraplarla dans edebilirsiniz. Bazen kayabilir. Yeni başlayanlar için uygun dansçılar.

Güçlü, sağlam platformlar güvenilir, ancak ağırdır. Yaptıkları zaman, metal kullanılır. Taşıma ve depolama için elverişsizdirler. Lastikten daha pahalıya mal olurlar. Ama onlarla onlarla dans edebilecek kadar coşkuyla dans edebilirsiniz.

Bağlantı yöntemi ile:

 • televizyona;
 • USB bağlantı noktası üzerinden bilgisayara (dizüstü bilgisayara).

dans paspas

Dans paspasları öneklerle çalışmaz (Nintendo Wii hariç).

Ana bilgisayarla iletişim dilinde farklıdırlar. Bu büyük ölçüde kilim aldıkları yere göre değişir. Resmi temsilcilerse, müşterinin anlayacağı bir dilde sertifika ve talimatlar vardır. Fakat programın İngilizce konuşmaya başladığı (en iyisi) ya da saf Çince olduğu anlaşılıyor. Müşteriler ne yapar?

Halı ile gelen diski kuramazsanız veya okuyamazsanız, kullanıcılar çaresiz kalmaz. Onu fırlatıyorlar ve program internetten indiriliyor.

arabirimde Farklı dans pedleri (tabii ki, belli değil), renklendirme, yazılım.

çocuk dans paspaslar türleri

Bazı modellerde yumuşak ekler vardırkonfor ve ses yalıtımı. Ayakların darbelerini söndürürler, böylece alttan komşuların öfkesini riske atmadan böyle bir ek ile halı üzerinde dans edebilirsiniz. Bunlar, 2,5 cm kalınlığında köpük kauçuk parçalarıdır.Araç, nakliye sırasında çıkarılabilen 6 parçadan oluşur.

TV'ye bağlanma

Konektörleri soketlerin renklerine göre bağlayın"Tulip" ve kit ile birlikte gelen adaptörü kullanarak prize. Ekranda, televizyonun "Video" moduna geçtiğini göreceksiniz. Ardından, bir açıklama ile resimler olacak.

mat dans dans mat hakkında neler yorumlar

TV - LCD veya CRT (normal) tipini seçmelisiniz. Program koruyucu görünür.

o zaman:

 • bir dans modu seçin;
 • düğmelerin sayısını belirlemek;
 • karmaşıklık düzeyi;
 • dans pisti;
 • melodiler kümesi;
 • Belli birini seçerek dans etmeye başlarsın.

Bilgisayara Bağlanma

Bilgisayarınızın işletim sistemi Windows 98'den daha düşük olmamalıdır, işlemci saat hızı 600 MHz, RAM 128 MB. Sabit diskteki yerler 650 MB.

Bir bilgisayara bağlandığınızda, Windows otomatik olarak sürücüleri yükler. Bağlantı bir adaptör kullanılmadan yapılır, aksi halde mat başarısız olabilir.

dans paspasları ne seçilir

Hangi yıl satın almanız tavsiye edilirdans matı (yorumlar)? Hangisi daha iyi? Kullanıcılar, bir flash kart kullanırken, kilidin son nesil olduğundan emin olmak için dikkat etmelisiniz (2013 sürümünden). Aksi takdirde, oklar kaydettiğiniz tüm melodiler için aynı hızda tekdüze gider. Ve yeni paspaslarda (grafik 32 bit), kullanıcı kendi hareketlerinin hızını ayarlar.

Bir dans mat nasıl seçilir

Yorumlar "hangisi daha iyi" birçok yönden ihtiyacınız olan şeylere bağlıdır. Sonuçta, prensip olarak - bu çocuklar ve yetişkinler için bir oyuncak. Ve bu kategorilerin gereksinimleri aynı olamaz.

Küçük bir çocuğa bir hediye ise, kalın ancak yumuşak bir malzemeden esnek modeller almak daha iyidir. İnce, esnek bir mat çocuklar için uygundur.

Cidden dansa katılan ve yarışmalara katılmak isteyen erkek ve kız çocukları için platform almanız gerekir. Tabii ki, daha pahalıdırlar. Ama favori bir iş için, para yazık değildir.

Kilo vermek ve figürü hafifçe sıkmak için birkaç tuşa (4-5) sahip kauçuk kaplı esnek bir dans paspası yeterlidir.

düğme

Bazı alıcılar farklı sayıdaki ellerin neden dans matına sahip olduğunu anlayamazlar (incelemeler). Hangisini seçmek daha iyidir?

dans pisti mat gerçek yorumlar

Düğmelerin her biri yönü gösterir: Aşağı, Yukarı, Sol, Sağ. Bazı modellerde "Sola Kadar" ve "Sağa Kadar" ek düğmeler vardır veya merkez de bir tuştur.

 • Standart set - 4 eller - DDR dansı için gerekli.
 • 6-ok modu (DDR SOLO) biraz daha karmaşık ve sadece oyun oynamak için kullanılmıyor. Bunun nedeni, çok sayıda okun ekrana sığmamasıdır. Makinelerde neredeyse kullanılmaz.
 • Şimdi kullanılmayan bir oyunda sadece 8 atıcıdan oluşan bir sete ihtiyaç vardı. Fakat halılar 8 ok ile serbest bırakılmaya devam ediyor. Bu nedenle, 4 düğüme ihtiyacınız varsa, 8'den satın almanız gerekir.
 • PIU tipi pedler 5 (4 artı merkez) veya 9 (8 artı orta) ok kullanır.

bir dans mat seçerken, sonraki eğlence merkezleri etrafında dönüp (DDR veya PUB) orada yüklü olan makinelerde ne tür bakın. Bundan sonra, bir seçim yapın: aktif bir merkeze ihtiyacınız var mı?

Eğer umurumda değil, o zaman sıradan bir 8-tuş takımını seçin. Ama 9 oklu paneli almak daha iyi. Farklı modlarda çalışmanıza izin verecektir.

Ek düğmeler

Halinizin, oyunu "işyerinden" yönlendirmenize izin veren ek düğmeler olması tavsiye edilir. Bunlar "Başlat", "İptal" veya en az birincisi olabilir.

Eski modellerde, bu düğmeler ayrı bir panele yerleştirildi. Fakat bu halıya yöneltmenin bu şekilde rahatsız edici olduğu ortaya çıktı.

Ünlü ve popüler modelleri

32 bit Dans Pedi Deluxe Piu (PC-USB-TV).Kullanım alanını genişleten bir bilgisayar ve TV ile uyumludur. DDR ve PIU modunda çalışır. Yumuşak bir ek var. Müzik ek olarak, 8 oyun var.

Dans Mat.Bilgisayar oyunu DDR Hottest Party 3 ile çalışır. Ekranda, karakter belirli hareketler yapar ve dansçı bunları tam olarak tekrarlamalıdır. Oyun 4 paspas bağlamanıza izin veriyor. Ama kendini dans edebilirsin. Boyut - 95 x 85 cm, kalınlık - 0.8 cm.

Dance Mat'ın dans matı hakkındaki yorumlar nelerdir?

Kullanıcıları gibi:

 • çocuklar ve yetişkinler için uygun;
 • onunla çalışmak uygun;
 • 3 zorluk seviyesi vardır;
 • kilo kaybını teşvik eder.

Halıda dans sırasında zeminin kaymasını ve televizyona bağlanmamasını sevmiyorum. Fiyat ruble tercüme - yaklaşık 500 ruble.

Dans mat dans mat için yorumlar ve fiyatlardaha da popüler hale getirin. Birkaç kişi, videoyu dansla görmek, aynı şeyi almak istemiyordu. Yorumlar temelde Çin'den yazıldığını, mağazalarda daha az karşılaştığını ve daha pahalıya mal olduğunu söylüyor.

Çocuk paspasları

Çoğu zaman ebeveynler en iyi çocuklara tavsiyede bulunurdans paspasları. 4 yaşından büyük çocuklar için satın alınan türler (yani bu yaş kullanım sınırı) ucuz esnek matlardır. Örneğin, TV ve PC için 8 bit X-tream. "Aliexpress" fiyatı 11-14 dolar. Böyle bir dans pist matını tüm değerlendirmeleri olumlu bir şekilde değerlendirin.

Bir kız için hangisi daha iyi? Aynı fiyat aralığında bir model - Hello Girl (TV ve bilgisayar, 16 Bit) pembe. İki modda çalışır.

Yalnız oyunlar için Stay Cool Duplex Wireless (TV ve PC için 32 Bit) satın alın. Fiyatı 6700 ruble.

 dans pisti hakkında neler yorumlar

Bir çocuk eğlenceyi seviyorsa ve “onu deliğe kadar dans ediyorsa”, bir modeli daha pahalı almak mantıklıdır.

X-tream hakkındaki yorumlar

Kullanıcı geri bildirimibir dans matı eğlenceli bir aile ortamı getiriyor. Bütün hane halkı dans etmeye çalışır ve diğerleri ne alacaklarıyla ilgilenirler. Ama satılık farklı dans paspasları var. Hangisini seçmek için?

X-tream modeli kullanıcıların bir fiyatla popülerzorluk seviyesi seçimi, hakemlik, müzik ve hareketlerin hızı. Minimum ayarlarla başlayın. Bir çocuğun en azından küçük bir zafer elde etmesi çok önemlidir. Daha sonra zorluk seviyesi artar. Işık şarkılarının özel bir simgeyle işaretlendiğini seviyorum. Bu, zorluk seviyesini doğru bir şekilde dağıtmanıza izin verir.

Diski kurduktan sonra, ayarları kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın. Halıdaki düğmelerin tekrar ayarlanması gerekir.

Diğer modeller hakkında yorumlar

Çoğu durumda kullanıcılar satın alınan cihazın modelinin adını belirtmez. Açıklamadan, satın aldıkları paspasların 8 ok için olağan esnek olanları olduğu açıktır.

Olumlu geribildirim Dance Performance II Stay Colour (PC-USB-TV) matını aldı.

Tüketiciler rahat kaymazlar.Kaplama. Kullanışlı kullanım için iki metrelik bir telin yeterli olmadığı düşünülmektedir. Su geçirmez EVA-contanın varlığı gereksiz kabul edilir, ancak seçiminde belirleyici değildir. Ama televizyona, özellikle de bilgisayarları olmayan tüketicilere bir bağlantı olduğu gerçeği.

Bir dans matına bir dizüstü bilgisayara bağlanmak uygundurDans II Performansı. Kullanıcı incelemeleri, bunu taraflarda kullanma fırsatı verdiğini belirtir. Ancak, teknik şartnamelere girmeden vurgu, duygusal detaylar ("eğlenceliydi") üzerinedir.

Kablosuz dans paspas

Tellerin dansa müdahale ettiği kişiler içinkablosuz model 32 bit Serin Kal. Kablosuz bir adaptör kullanarak bir bilgisayara veya televizyona (tüm modellerde değil) bağlanır. Rusça menü. 2 kablosuz joystick ve 2 GB flash kart ile birlikte gelir. Fiyat 5400 rub. Dans pisti mat 32 bit Stay Cool üzerinde değerlendirme nelerdir? Bunun gibi kullanıcılar TV'ye bağlandığında 6 zorluk seviyesi vardır. İyi grafikler, çok renkli resimler. Uygun olarak kaymaz bir kaplama vardır.

Gözlenen eksiklikler

Velcro halıları fidgeting ve yere sıkıca yapışmaz. Yumuşacık bir yüzeye uzanabilir ve tutun daha iyi olacaktır. Ama sonra sıkışmış tüm villileri elle kaldırmak zorundasınız.

Bazı kullanıcılar master yönetemedidans matı. Birkaç başarısız denemeden sonra, terk edildi. Diğer kullanıcılar, cihazın uygun şekilde ayarlanmadığını ya da sorunun müzik yetenekleri ile olduğunu açıklar.

Dans mat ve sağlık

Dans paspasının gerçek yorumları, sağlığa faydalı olabileceğini düşündürmektedir.

Üzerinde yapılan çalışmaların sonucunda:

 • dikkat konsantrasyonu gelişir;
 • bacak kasları güçlendirilir;
 • vücut daha esnek ve fit olur;
 • Aşırı kilo atılır (bir prosedürde 300 g);
 • Ruh sağlığı iyileştirir, bu da sağlık için yararlıdır.

Halıda bir saat dans etmek 1,2 bin kaloriye kadar tasarruf edebilir. Aynı zamanda imha süreci çok hoş.

Kullanıcılar,Çok fazla para ödedikleri, böyle bir etki vermezler, halıdaki danslar gibi. Tüm kasların sürece dahil olduğuna dikkat edin. Bu nedenle, şekli geliştirmek için bir mat kullanmanızı önerirler.

Sadece miktarı doğru bir şekilde hesaplamak için gereklidirBir çocuğun veya gencin bu cihaza harcayacağı zaman. Ebeveynler, uzun süre, üst üste birkaç saat boyunca, kilimdeki sınıfların, baldırın bacaklarının ağrımasına başladığı gerçeğine dikkat çeker. Bu nedenle süreci kontrol altında tutmayı tavsiye ediyorlar.

Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlarDans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

Related news

 • Kasları güçlendirmek için Ayak egzersizleri
 • Ananaslı Puding Tarifi
 • 3 Şubat 2019 Çarşamba
 • Lenfoma. Semptomlar, problemler, açıklamalar
 • Arabalı Bebek Hırkası Yapımı

 • Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar


  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar

  Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar