Dalacine (krem) 2019

Dalacine (krem) 2019 Dalacine (krem)

"Dalacine" (krem)

Dalacin denen bir ilaç mevcutturüç form: kapsül, jel ve krem ​​şeklinde. Bu makalede, kremayı kullanmanın açıklamasını ve talimatlarını okumanızı öneririz. Beyaz bir kitledir ve linkokamid grubunun antibiyotiklerine aittir.

20 gramlık bir krem ​​paketinde üç tane var.plastik uygulayıcı, 40 gram - 7 uygulayıcıda. Kremayı vajinaya daha doğru ve doğru bir şekilde girmek için tasarlanmıştır. Kapağı tüpden çıkardıktan sonra, özel bir dişe sahip olan borunun boynuna bir aplikatörün vidalanması gerekir. Tüpü diğer ucundan geçirin, kremayı aplikatöre sıkın. Piston durduğunda dolu olduğu düşünülür. Sonra aplikatör sökülür ve kapak geri sarılır. Cihazı vajinaya sokun, sırt üstü sırtüstü pozisyonda çok dikkatli olmalı ve dizleri göğsüne doğru çekmelidir. Aplikatör mümkün olduğunca derine yerleştirilmiştir. Krem, pistona basılarak eklenir, bundan sonra tasarım dikkatli bir şekilde çıkarılır ve atılır.

Tedavi sırasında oluşan uzun süreli veya ciddi diyare ile "Dalacin" kremi atılmalı, ardından özel teşhis prosedürleri ve daha ileri tedavi uygulanmalıdır.

"Dalacin" in ana aktif maddesiKlindamisin. Ek olarak, krem ​​bileşimi şunları içerir: sorbitan monostearat, polisorbat, propilen glikol, sitostearil alkol, stearik asit, setil palmitat, benzil alkol, mineral yağ ve saf su.

Vajinal "Dalacin" kremi sadece bakteriyel vajinozis için kullanılır.

İlaç klindamisine veya bileşiminin bir parçası olan herhangi bir başka bileşene karşı artan duyarlılığa sahip kişilerde kontrendikedir.

Eğer kullanım şekli ve dozlarından bahsedersek,"Dalacin" krem ​​sadece intravajinal olarak uygulanır. Bunu yatmadan önce yapmanız önerilir. Tam bir aplikatör 5 g krema ile doldurulur. Prosedür üç veya yedi ardışık gün boyunca yapılmalıdır.

Ne yazık ki, yeterli kontrolHamilelik sırasında ilacın "Dalacin" kullanımı ile ilgili çalışmalar yapılmamıştır. Yani, ilk üç aylık dönemde sadece mutlak endikasyonlarda uygulanır. İkinci ve üçüncü trimesterde ilacı uygularken, fetusun konjenital anomalilerinin görünümü üzerindeki etkisi gözlenmedi. Laktasyon sırasında tedavi, tedavinin yararları çocuğun riskini aşarsa gerçekleşebilir.

İntravaginal uygulama için ilaç tedavisini başka ajanlarla önermeyin. Her şey her davaya göre değişir.

Vajinal Krem "Dalatsin" Chlamydia trachomatis varlığı, Trichomonas vaginalis, Candida albicans, belsoğukluğu dışlanma sonra tayin edilmelidir.

Klindamisin kullanımı intravajinal olabilirMaya benzeri mantarların veya diğer duyarsız organizmaların artmasına neden olur. Terapötik terapi yapılırken, hastalar cinsel ilişkiye girmemeli veya intravajinal uygulama için ürünler kullanmamalıdır. Tedavi sırasında, kremaya giren bileşenler kauçuk veya lateks ürünlerin gücünü azaltabildiği için, prezervatif veya vajinal diyaframların kullanılması gerekli değildir.

Yan etkileri gelince10% 'den daha az - "Dalatsin" krem, bu ortaya çıkma sıklığını neden olur. Bununla birlikte, mümkün olan reaksiyonlar arasında - bazı hastalıkların genitoüriner (trizomonadny vajinit, vulvo-vajinit, rahim kanaması, proteinüri ve benzeri), sistemik hastalıklar (enflamatuar ödem, bakteriyel in fektsii, sırt ağrısı, üst solunum yolu enfeksiyonları), tatsız mide bağırsak sisteminden (kabızlık, mide gazı, hazımsızlık, karın ağrısı), merkezi sinir sistemi (baş dönmesi), ve diğerleri üzerindeki etkileri.

Genel olarak olumlu özellikleriyle doğrulanan Dalacin Kremi çok etkilidir ve uygun şekilde uygulandığında ve tedavi edildiğinde yan etkilere ve komplikasyonlara neden olmaz.

Dalacine (krem) 2019

Dalacine (krem) 2019

Related news

 • Kumaş dantel: özellikleri, uygulaması, malzeme ile çalışmanın özellikleri
 • Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası
 • Dual, sizi psikolojik olarak tamamlayan ideal bir ortaktır. Ruh eşini nasıl bulacağım
 • Erkek Bebek Yeleği Yapılışı
 • Mısır ile Ayçiçeği salatası

 • Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)


  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)

  Dalacine (krem)