Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğrafDüz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf


Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 63 20.02.2019, 11:42

Düz siperli bir kapağın adı nedir? Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf

Herkes, gençlerin ve rapçilerin nasıl ve nasıl gittiğini hatırlıyor90'lı yıllarda. Tabii ki, kapaklar, onlar benzersiz bir headdress vardı, onlar havalı çocuklar ve kızlar tarafından giyildi. Müzik videolarında böyle bir headdress olmadan yapmadılar ve grup üyelerinin kendilerine çok iyi baktıklarına inanılıyordu. Ve şimdi düz bir siperliği olan kapaklar için moda henüz geçmedi, ama tam tersine, küçük çocuklar bile onları giyiyor. Yaş ve moda bakmaksızın her zaman alakalı olurlar.

öykü

Düz siperli bir başlığın adı nedir? Beyzbol şapkası olarak adlandırıldılar, çünkü daha önce bir spor şapkauydu. Beyzbol oynayan sporcular tarafından giyildi. Düz bir siperliği olan kapaklar ilk kez, makalede gördüğünüz fotoğraflar, 1954'te Amerika'da görünmeye başladı. Popülerlikleri 70-80'lerde geldi. Ve sonra beyzbol taraftarlarını giymeye başladılar. Evrensel aşkı kazandılar ve kapaklar farklı modellerde ve her çeşit logoda üretildi. Birkaç yıl içinde farklı tişörtlerle bir seviyede satılmaya başladılar.

düz siperli bir başlığın adı nedir

Bugün çoğu zaman kavisli kapaklarla karşılaşıyorsiperlikler (düz çizgilerle modellerden daha olumlu duygular üretirler). Caps rapper her zaman vogueda, içinde yürüyen kişinin yaşına ve cinsiyetine bağlı değildir. Neredeyse her şey giyilir: çocuklar, kızlar ve çocuklar, kadınlar, erkekler ve hatta eski neslin temsilcileri bu başlıkta dışarı çıkmayı başarabilirler. Tabii ki, bu aksesuar daha çok gençlik modasına atıfta bulunuyor. Zamanla, insanlar ona bir rapçi şapkası demeye başladı. Ve bu şaşırtıcı değil! Gerçekten de, rapçilerin görüntüsü ile mükemmel bir şekilde birleşirler, ancak birçokları bu yönde hiçbir şey yapmasalar da, onları giyer ve severler.

Snapback

Ve burada bunun tarihçesi hakkında biraz bilgi sahibizbaşlık ve düz siperliği ile kapağı nasıl çağırılacağını öğrendim. Ama çok az insanın bildiği bir isim daha var. Birçok moda uzmanı, kapağın ve beyzbol şapkasının aynı olmadıklarını, iki farklı başlık olduğunu ve çoğunun onları karıştırdığını söyleyecektir. Takma ve kaliteye göre ayırt edilebilirler. Öyleyse düz bir siperliği olan kapak nasıl? Bu headdress için başka bir isim var. Onlar snapback denir.

düz vizör fotoğrafı ile kapaklar

Genelde sırayla bir düzenleyici ile satılırlar.Kafanın boyutunu doğru seçmek için. Onlara mükemmel kalitede nakış. Kapaklar tüm hava koşullarına iyi dayanır. Yıkanabilirler, bu süreçte dökülmezler. Ürünlerin dikildiği malzeme çok uzun ömürlüdür. Arkasında bulunan regülatör, rahatsızlık vermeden, isteyen herkese bir şapka takmanıza izin verir.

Ünlü modeller

Çok popüler kapaklar düz siperli "Nike". Bu markanın modelleri farklı futbol takımlarının logoları ile üretilmektedir. Sadece spor severler tarafından değil, aynı zamanda diğer şapkalara da kapak kullanmayı tercih edenler tarafından giyilirler.

Düz siperliği olan Nike şapkalar

Bu tür ürünler rahat, şık, herhangi uygunspor. Ve en önemlisi, bu kapaklarda, elbette, kalite, ama temel olarak idealdir. Mükemmel doğal malzemelerden yapılmış ürünler yapılmaktadır.

Sonuç

Sonunda, kapağın ne olduğunu anladık.düz siperliği. Beyzbol şapkalarından nasıl farklı olduklarını öğrendik. Ek olarak, bu aksesuarın niteliklerini tanımaktayız. Ve şimdi bir kap ve bir beyzbol şapkası kesinlikle aynı şeyleri olmadığını, yıpranmış ve farklı dikilmiş olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Elbette, şu anki moda çok uçucudur ve böyle bir şapkanın popülaritesi hem artabilir hem de azalır. Bu başlığın güncelliği asla kaybetmez. Sonuçta, kapak sadece güneşten koruma değil, aynı zamanda kişisel bir görüntü, modern ve şık bir görüntü oluşturan bir aksesuardır.

Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğrafDüz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf

Related news

 • Okan Bayülgen: Bütün kötülüklerin anası seks, bıraktım, çok rahatım
 • Kolay Örgü Saç Modelleri yapımı
 • Pansuman
 • Konuşma pulları ve bürocılık: Rusça sözcüklerin örnekleri

 • Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 57

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf


  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 49

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 4

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 42

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 11

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 73

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 5

  Düz siperli bir kapağın adı nedir Düz vizörlü şapkalar - fotoğraf 83