Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 5 19.01.2019, 22:54

Dövmede gerçek yön steampunk'tir. Stil özellikleri

Dövme sanatında bazı temalar kaybetmezyıllar ve on yıllar için önemi. Ancak yeni bir şey için yol her zaman açıktır. Steampunk konuşurken, onu yeni bir okula götürüp götürmeyeceğinizi belirlemek zordur ya da zaten "klasik dövme" unvanına layıktır. Steampunk çok uzun süre önce göründü, ancak geçmekte olan bir eğilim gibi görünüyor - kaderini değil. Bağımsız bir yönde şekil aldı, pek çok güzel eskiz aldı ve yetenekli ustaların yeni isimleri dünyaya açtı.

steampunk dövme

Tarzın kökeni

"Steampunk" sözcüğü bilim kurgu yazarları tarafındanGeçen yüzyılın 80'inde. Bilim dünyasının sayısal teknolojileri ve sibernetiği değil, buhar mekaniğini seçtiği, ilerlemenin gelişiminin tamamen farklı bir yol izlediği alternatif bir gerçek yol gösteriyordu.

Edebiyattan bu kelime, sinematografi de dahil olmak üzere sanata derhal nüfuz etti. Ve zaten oradan dövme alanına sızdırılmıştı. Steampunk dördüncü onu değiştirdi, ama yine de neizbito ve taze görünüyor.

En yakın akrabalar

Steampunk diğerleriyle ortak özelliklere sahiptirdövme stilleri. Ona biyomekanikten çok şey aktarıldı. Aradaki fark, Mehan-bio'nun gerçek, gerçek dünya mekanizmalarının, mikroçiplerin ve güç düğümlerinin imgelerini kullanması ve karakterlerinin çoğunlukla icat edilmeyen canlılar olmasıdır. Steampunk biyolojik ve fizik önermelerini ihmal eder, hayali kurgusal (ya da uzun süredir kullanılmayan bir mekanizma) ve hayvanlar olarak verir.

Siber punk ile benzerlikler var.bir zamanlar icat ettiği muhalefet. Merhaba teknoloji ile bir miktar benzerlik bulabilirsiniz. Bununla birlikte, her iki stil, steampunk'ın aksine, dijital teknolojileri ile modern bilimin sadece aynı gelişimini vaaz ediyor. Şu anda stil dövme steampunk, özensiz son yüzyılın 20-ler romantizm revaçtadır.

steampunk dövme

Stil özellikleri

Buhar kazanları, kollar, saat mekanizmaları,monokles, boru fabrikaları ve çok daha fazlası steampunk tarzında bir yer buldu. Dövmeler genellikle şaşırtıcı böcekler ve hayvanlar olarak kısmen mekanize olarak gösterilir. Bu stil için karakteristik, canlı doğa ve mekanizmaların bileşimi. Yalnızca Steampunk tarzındaki yüksek teknolojili patronların aksine, elektronik ve mikroçiplerin çalışmasıyla değil, mekanik sayesinde.

Bütün bunlar yüzüncü yıldaki moda ile birleştirilmiştirdantel, kadife, turnikeler, eldivenler, korseler ve gipür yarım maskeleri ile reçete. Buna bazı inciler, yusufçuk kanatları, dişliler ve civatalar ekleyin - ve tüm ihtişamıyla bir steampunk dövmesi tarzı kazanacaksınız.

Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleriFotograf galeriler fotograflar Goruntuler

Related news

 • Hava Durumu
 • Malezyalı yetkililer: Son bulunan parça kayıp uçağa ait değil
 • Trump: G7 liderleri zirvenin yüzde 25ini Rusyayı konuşarak geçirdi, Rusya geri dönmeli
 • Sibirya ormanında kaybolan 3 yaşındaki çocuk çikolatayla hayatta kaldı

 • Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 87

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri


  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 94

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 54

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 99

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 17

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 93

  Dövmede gerçek yön steampunktir. Stil özellikleri 19