Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamakDüğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak


Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 9 14.03.2019, 11:53

Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak

Her kızın kaderiyle düğün unutulmaz.ciddi olay. Hoş düğün öncesi sıkıntılar, şenlikli makyaj, gelinlik seçimi - ve bu büyük bir kutlamanın arifesinde heyecanın başlangıcıdır. Gelin için en önemli olan nedir? Bu doğru, onun gelinlik. Sonuçta, rüyalar gerçekleşir ve sadece kendi düğünlerinde sıradan bir kız, topun kraliçesine göz kamaştırıcı bir güzelliğe dönüşür. Zarif elbise, ihale peçe, beyaz ayakkabılar ve - bolero düğün. Şimdi moda dünyasında geçerli olan bu aksesuar.

düğün boleroDüğün soğuk dönemde planlanmışsaTabii ki, bolero omuzları nazikçe örterek gelini soğuktan koruyor. Ancak bu ek öğe sadece sembolik bir savunma işlevi görmemekte, elbiseyi güzel bir şekilde dekore ederek tüm düğün odasına özel bir çekicilik ve tarz kazandırmaktadır. Bolero çıkarılabilir bir parçadır, bu nedenle aynı anda iki düğün kıyafetine sahip olacaksınız. Örneğin bir pelerinle doğada romantik bir fotoğraf çekimi yapacaksınız ve kırılgan omuzlarınızı açığa çıkararak, ilk dansınızı damatla dans ederken harika görüneceksiniz.

Buna ek olarak, düğün bolero herhangi kız figürü için idealdir: - mükemmellik şekil bilemek ve biraz dolu - ince kusurlarını gizlemek ve görsel olarak yuvarlak şekiller ayarlayın.

bolero ile gelinlikGüzel dantel pelerin de kapsayacakTam eller ve bazı cilt kusurları diğerlerine görünmez hale getirir. Sonuçta, pek çok kız genç akne, sırtta pigmentasyon yaşanıyor, ancak bu durumda düğün makyajı bir mucize yapacak.

Ve elbette, düğün bolero en iyisitapınakta bir düğün için uygun, çünkü bu kutsal yerde geleneklere uymanız gerekir: boyun çizgisi şerit, sırt ve omuz olamaz. Bugün, düğün salonları meydan okurcasına açık elbiseler modelleri ile doludur ve burada her zaman şık ve pratik bir pelerin yardımı ile gelecektir.

Bir gelinlik için bolero nasıl seçilir

Hava kar-beyaz bolero,ana ile uyumlu bir şekilde eşleşti,yaz aylarında bile uygun olacaktır. Nefis danteller, güzel çizilmiş büst ve narin bel - bu unutulmaz günde gelinliğin tüm özellikleri vurgulanmalıdır.

Bir gelinlik için bolero seçmek, bazı nüansları dikkate almak için gereklidir.bolero için gelinlik

1. Pelerin, elbisenin kumaşı, deseni ve stili ile eşleşmelidir. Yani, ışıktan yapılmış bir elbise, akan kumaşsa, bolero, bu tarzın yaratılmasında tasarımcı tarafından tasarlanan hassasiyet, hafiflik ve kadınlık üzerinde durmalıdır. Bu nedenle, bir ajur dantel pelerin uyuyor.

2. Kutlama sonbahar-kış dönemi için planlanırsa, daha yoğun bir düğün bolero, örneğin, ağırlıksız kuğu ile giyinmiş bir saten, uygun olacaktır. Böyle bir lüks pelerindeki gelin hem gerçek hem de profesyonel fotoğraflarda harika görünecek. Dikkatlice diğer "kış" aksesuarları - kristal kar taneleri şeklinde broşlar seçildi, uzun hassas eldivenler görüntüye gizem ve çekicilik katacak.

3. Bu yılın moda stilleri opak kumaştan (kaşmir, gabardin) muhteşem bolerodur. Bu pelerinler, gelinlerin düğün kıyafetlerini yaz sonunda ya da erken sonbaharda mükemmel bir şekilde tamamlar.

4. her zaman şık gipür, orijinal dantel, şeffaf organze veya narin tül bir düğün pelerin yaz düğün kıyafeti dayanılmaz ve muhteşem hale getirecektir.

Bolero ile gelinlik - modern gelin için ideal bir seçenek. Nihayetinde, güzelliğinizi ve çekiciliğinizi göz kamaştırmak için benzersiz ve mükemmel bir görüntü oluşturmanız gerekir.

Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamakDüğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak

Related news

 • Saç Cilası Nedir – Nasıl Yapılır
 • BEBEK VE BAYAN YELEKLERİNE AJURLU DESENLE MODEL YAPIMI
 • Canan Karataydan Kurban Bayramı uyarısı: Kırmızı et, yağıyla beraber yendiğinde faydalı
 • Tavuklu Zarf Böreği
 • Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü
 • KOLAY KISIR TARİFİ

 • Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 98

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak


  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 69

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 57

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 75

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 81

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 45

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 22

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 79

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 53

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 22

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 68

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 85

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 27

  Düğün bolero - gelinin kıyafetleri bir vurgulamak 79