Cpi biçimlendirin - nedir 2019

Cpi biçimlendirin - nedir 2019

Cpi biçimlendirin - nedir 37 09.02.2019, 02:36

Cpi biçimlendirin - nedir?

Bugün bir takım sorulara cevap vereceğiz.cpi dosya biçimi: ne, hangi uygulamaların açılacağı, bu dosyaların hangi işlevleri gerçekleştirdikleri, ne için kullanıldığı. Her şey sırayla.

İşletim Sistemi Yardımcısı

cpi bu nedirCpi formatı hakkındaki asıl soru - ne oldu,Bu uzantıyla dosyayla nerede tanıştığınıza bağlı olarak, aynı anda iki cevap var. Her şeyden önce, sözde kod sayfaları hakkında bilgi içeren dosyalar. Bu türden malzemelerin geliştiricisi Microsoft Corporation'dı. Bu, çalıştırılabilir sistem dosyaları ile ilgilidir. Tipik olarak, bu dosyalar klavyenin düzenine ilişkin bilgileri ekranda görüntüleyerek gösterir. Ayrıca standart yazı tipleri ve semboller de depolarlar. Aynı zamanda bu bilgi, şu anda kullanılan dile göre değişebilir. Windows işletim sistemi, bunları bağımsız olarak açan dosyaları kullanır.

Video materyali

Video ile alakalı dosyalar alındıbenzer genişleme, ancak yukarıda tarif edilen doğrudan ilişki ile ilgili değildir. AVCHD bilgi dosyaları ile ilgili. Bu çözümün geliştiricisi Panasonic ve Sony firmalarıydı. Bu durumda, uzantı * .cpi genellikle video yüksek çözünürlüklü hakkında bilgi taşıyan, örneğin saniyede görüntülenen kare sayısı ve kare hızı gibi, AVCHD video akışını açıklar meta veriler bulunur. Bu ek bilgi içerebilir. Genellikle TÜFE dosyaları CLIPINF dizin BDMV veya AVCHD dijital yüksek kaliteli video bulunmaktadır. Daha önce bahsedildiği gibi, AVCHD formatı özellikle dijital kameralar kullanılmak üzere 2006 yılında ortaklık Sony ve Panasonic şirketi gelişti.

görünüm

açmak için cpi dahaAynı derecede önemli olan bir soru sıklıkla format hakkında soruluyorcpi: bu tür dosyaları açmaktan daha mı, ne zaman video bilgileri söz konusuysa? Adobe Premiere bu görevi kolayca kolayca halledebilir. Yazılım paketi Adobe tarafından oluşturuldu. Bu uzun zaman önce oldu. Günümüze kadar, doğrusal olmayan video düzenleme alanında bir standart haline geldi. Diğer seçeneklerden farklılıkların büyük bir listesi Pro programının özel bir sürümüne sahiptir. Kendi benzersiz klavye kısayollarınızı oluşturmanıza ve parlaklığı ayrı ayrı her pencere için ayarlamanıza izin veren programın zarif arayüzünü sunar. Buna ek olarak, aşağıdaki yazılım özümleri, bu tür malzemelerle çalışmak için idealdir: Pinnacle Studio, Premiere Elements, CyberLink PowerDirector, Roxio Creator. Bu nedenle, cpi biçimi ile ilgili temel soruları sıraladık: Bu dosyalar ve bunlar ile nasıl çalışacağımız.

Cpi biçimlendirin - nedir 2019

Cpi biçimlendirin - nedir 2019

Related news

 • Hamilelikte Çatlak Oluşumunun Engellenmesi
 • Merkür Balık Burcunda Zihnim Biraz Bulanık
 • Draping makyaj nedir Püf noktaları nelerdir
 • Çıtı Pıtı Muhteşem Bir İğne Oyası Örneği Yapılışı Videolu
 • Gladyo’nun Biraderleri Adnan İle Fetullah
 • Cinsiyetçiliğe de Değinen Araştırmaya Nobel Ekonomi Ödülü

 • Cpi biçimlendirin - nedir 61

  Cpi biçimlendirin - nedir


  Cpi biçimlendirin - nedir 79

  Cpi biçimlendirin - nedir 55

  Cpi biçimlendirin - nedir 23

  Cpi biçimlendirin - nedir 38

  Cpi biçimlendirin - nedir 35

  Cpi biçimlendirin - nedir 47

  Cpi biçimlendirin - nedir 36

  Cpi biçimlendirin - nedir 67

  Cpi biçimlendirin - nedir 29

  Cpi biçimlendirin - nedir 65

  Cpi biçimlendirin - nedir 74

  Cpi biçimlendirin - nedir 93

  Cpi biçimlendirin - nedir 42

  Cpi biçimlendirin - nedir 44

  Cpi biçimlendirin - nedir 26