Chrysler 300M - bireyciler için makine 2019

Chrysler 300M - bireyciler için makine 2019
10.05.2019

Chrysler 300M - bireyciler için makine 57

Chrysler 300M - bireyciler için makine

Hangi makinelerde en modernadamlar? Daha zengin insanlar büyük cip marka "Toyota" ya da modaya seçim "Sonsuz". bunu göze alamaz böyle sevindirdi olanlar, sıradan "Ford" veya "Peugeot" taşımak. Aşağıdaki markalardan her biriChrysler 300Mkendi yolunda iyi olur, ama hiçbiri bir insana benzersiz bir bireysellik vermez. Sadece seçkin markalar yardımcı olacak ve bunlardan biri Chrysler 300M.

Moskova'da bile, bu tür makineler sadece birkaçıdır,diğer Rus şehirleri hakkında ne söyleyebiliriz. Hemen hemen tüm diğer otomobillerin birçok benzer özelliği var, bu nedenle "Chrysler" arka planlarına karşı öne çıkıyor. Şık bu araba sadece dışarda değil. Chrysler 300 serisinin otomobilinin içi de kusursuz. Hatta 1998 model hattı iklim kontrolü ile donatılmıştır. Otomobilin iç kısmı koyu gri bir gölge ve "ağaç altındaki" kaplamalı panellerle kaplandı. Ayarlanabilir bir direksiyon sütununa monte edilen Chrysler'in çok fonksiyonlu direksiyonu da deri ile kaplıdır ve çok zarif görünür. Otomobilin içindeki tüm koltuklar, ısıtma ve "akıllı" elektrikli sürücülerle donatılmıştır ve iki konumunu ezberleyebilirler. Üretici her şeyi sağladı. Chrysler 300M'deki uzun boylu bir adam bile çok rahat olacak. Çok güzel ve kontrol panelini bitir. Üzerinde bulunan tüm cihazlarChrysler 300Bunlar ince krom çerçevelerle çevrilidir ve bunlarınÖlçekler, kar-beyaz bir zemin üzerinde belirginleşen siyah boya ile çizilir. Gösterge tablosu, mavimsi-yeşil aydınlatmanın açıldığı akşamlarda özellikle iyi.

Chrysler 300M'nin donanımı bunun altında değilgüzellik. Klima kontrolü Chrysler kabininde serinlik yaratıyor ve pencereler ve aynalar uygun elektrikli sürücülerle donatılmıştır. Hız sabitleme sistemi bulunan araç bilgisayarı zor trafik durumlarında sürücüye yardımcı olacaktır. İletim üç yüz "Chrysler" otomatik, ancak mümkündür ve manuel geçiş. Bu anti-lock ve anti-slip sistemi, sis farları, fabrika sinyalizasyonu, alaşım jantlar ekleyin - ve mükemmel bir otomobil elde edin.

Power Chrysler 300M de etkileyicidir. Kapağının altında 3.5 litrelik bir benzinli motor ve 258 beygir gücü gizleniyor. Güvenlik açısından da her şey düşünülür. Sürücü ve yanındaki yolcu iki hava yastığının yaralanmasına karşı koruma sağlar. Aynı arka yastıklar her iki arka kapıyla da donatılmıştır. Böyle bir arabaya sahip olan bir adam endişelenmez - ailesi korunur.

Chrysler 300M, hakkında değerlendirmeChrysler 300M yorumher zaman uygun olan pozitif, uygunİklim. Yaz aylarında güneşli güneş, özel sürgülü geçme nedeniyle alanı arttırılabilen güneşliklere faydalı olacaktır. Güçlü iklim kontrolü, şiddetli donlarda bile, aracı beş dakika içinde ısıtır ve bununla birlikte herhangi bir ısı korkunç değildir. Yerleşik bilgisayar, sadece "dıştan takma" sıcaklığını değil, aynı zamanda yakıt tüketimini ve yakıt ikmalinin ardından geçen yolu gösterir. Bir CD'deki "Native" radyo kaseti "Infiniti", harika bir sesle yolcuları memnun edecektir.

Chrysler'in üç yüzüncü tek dezavantajıdizi - "kör bölge" incelemesinde. Sol alan tamamen görünmüyor ve aracın arkası neredeyse görünmez. Bununla birlikte, bu küçük dezavantajlar, bu gerçekten erkek makinenin tüm avantajlarından uzaklaşmamaktadır.

Chrysler 300M - bireyciler için makine 2019

Chrysler 300M - bireyciler için makine 2019

Related news

 • Kilo Verdiren Vitamin: Zayıflatan Vitaminler
 • Brownie Islak Kek Tarifi Videosu
 • Üniversite Öğrencilerinin Kurduğu Tamamen İyilik Odaklı Bir Dernek: Ateş Böceği
 • VAZ-2109 sigorta bloğu nasıl değiştirilir
 • Galatasaraydan Yunus paylaşımı: Annem gözyaşları için ekmek kırıntısı gibi değerlidir derdi

 • Chrysler 300M - bireyciler için makine 20

  Chrysler 300M - bireyciler için makine


  Chrysler 300M - bireyciler için makine 61

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 19

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 31

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 8

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 86

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 47

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 100

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 99

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 90

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 37

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 97

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 11

  Chrysler 300M - bireyciler için makine 1