Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 2019

Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 2019
01.04.2019

Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 75

Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü

Chevrolet lanos(sahibi yorumları aşağıda okunmalıdır) biridirRusya Federasyonu pazarında en erişilebilir yabancı arabalar. Üç düzeltme kademesi mevcuttur: SX, S, SE. Vücut tipi "sedan" olan otomobillerin motor gücü 86 litredir. a. (hacim 1,5) veya 70 litredir. a. (hacim 1.3).

Birazcık geçmiş

Araba Daewoo (DEU) tarafından geliştirildive 1997 yılında Cenevre Otomobil Fuarı'nda Daewoo Lanos (T-100 - fabrika endeksi) adı altında tanıtıldı. Daha sonra, 2000 yılında küçük bir restyling yapıldı, bunun sonucu olarak kuyruk lambalarının şekli ve bagaj kapağı (T-150) değiştirildi. GM tarafından Daewoo'da kontrol edilen bir hissenin devrilmesinden sonra, bazı T-150 araçları, ünlü Chevrolet Lanos markası altında birçok ülkede satılmaya başlandı. Eski aracın ilk müşterilerinin yeni bir adla yaptığı incelemeler çoğu kez olumluydu. Araba Polonya (1997'den 2008'e kadar) ve Güney Kore'de (1997'den 2004'e kadar) ve bazı başka ülkelerde üretildi.

2001'den 2019'a kadar toplanan Ukrayna'daPolonya parçaları ile hacim Daewoo yarım litre (beş kapılı sedan) motorlarda, ticari marka araç Daewoo Lanos T-100 markası altında. Buna ek olarak, iç piyasa için araç markası ZAZ Sens ve L-1300 üretilir ve Zaporozhye otomobil fabrikası olan özellikler karoser tipi "sedan" T-150 varyasyonları ile tam uyumlu olan Chevrolet Lanos, üretmeye başladı 2004 yılından bu yana .

Bununla birlikte, 2009'da sözleşme süresi dolduZaporozhye Otomobil Fabrikası ve GM DAT. Rus ve Ukrayna pazarlarından bu arabalar yukarıda listelenen üç döşeme seviyesinde ZAZ Chance markasıyla satılıyor.

Araba hakkında

Chevrolet Lanos'un tasarımının üstünde yetenekli bir İtalyan sanatçı Giorgetto Giugiaro çalıştı. Otomobil halen uyumlu bir şekilde görünüyor ve diğer modern yabancı otomobiller arasında öne çıkmıyor.

Salon yeterince geniştir veUzun bir yolculuktan sonra ne sürücünün ne de yolcuların yorulacağını garanti edin. Ön panel ucuz fakat yüksek kaliteli plastikten imal edilmiştir. Gösterge tablosunda kolaylıkla görülebilen ve elverişli konumdaki tüm gerekli işaretçiler ve sensörler bulunur. Bu arada, takometre tüm Chevrolet Lanos araçlarına monte edilmemiştir. Sahiplerin görüşleri aracın bagaj bölmesinin oldukça geniş olduğunu - 322 litre olduğunu ve arka koltukların 60/40 - 958 litre oranında sökülüp atıldığını gösteriyor. Bir arabaya birkaç bisiklet veya birkaç çuval patates sokmak için - tamamen çözülebilir bir iş.

Chevrolet Lanos. Teknik özellikler ve güvenlik

Güçlendirilmiş gövde yapısı (arka ve önyolcu taşıyıcısı, raflar, yolcu gövdesi), atalet kemerleri, sürücü hava yastığı - üretici, sürücünün ve yolcuların hem aktif hem de pasif emniyetini üstlenmiştir. Chevrolet çarpışma testlerinin son otomobilleri 10,5 tahmini aldı ve aslında sadece 6 puan oldu!

Temel ekipman bir hacim motoru içerirbir buçuk litre (86 HP), manuel şanzıman, radyo ve ses hazırlama, iki çift hoparlörlü bir hoparlör sistemi, çelik jantlar, gövde renginde tamponlar, stepne, bardak altlığı, ısıtmalı arka cam, çamurluklar, sürücü hava yastığı , hidrolik direksiyon.

Chevrolet Lanos. Sahibi geri bildirimi

Chevrolet Lanos olduğunu söyleyebiliriz.Paranın değerini en iyi şekilde birleştiren bir araba. Basitlik, operasyonun güvenilirliği, hizmette kullanılabilirlik - bunların hepsi Chevrolet Lanos. Sahiplerin yorumları, çoğu durumda, Güney Kore ve Polonya'da üretilen Lanos'un, metalin en iyi kalite, montaj ve korozyon önleme işlemlerini birleştirdiğini göstermektedir. Ukrayna ve Polonya Lanos arasında bir seçiminiz varsa, ikincisini seçin. Ancak, kullanılmış bir araba alırken, hangi koşullarda çalıştırıldığını bilmek önemlidir.

Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 2019

Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 2019

Related news

 • Volkswagen Touareg: beklentileri karşılayan teknik şartname
 • KamAZ 5490: yorumlar. KamAZ 5490: teknik özellikler, fotoğraflar
 • Laminat beton zemin üzerine nasıl yerleştirilir
 • İşte Teknoloji Fast 50 Türkiye’nin kazananları
 • Nefes tutma dünyası nasıl kaydedildi Nefes Alma Güvenliği İçin Guinness Rekoru

 • Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 12

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü


  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 54

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 69

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 41

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 73

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 8

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 3

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 77

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 18

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 67

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 27

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 70

  Chevrolet Lanos - sahip yorumları, teknik bilgiler, marka öyküsü 67