Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 2019

Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 2019

Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 65 21.02.2019, 16:32

Chelkash, Maxim Gorky'nin özeti

"Chelkash" hikayesinin özetini siz hangikaderin limanda kısa bir süre için getirdiği ve yan yana zorlamaya zorlanmış birbirine benzeyen iki insanın duygularını ve duygularını ayrıntılı olarak aktaramayacaksınız.

Anlatı, gürültünün canlı bir tanımıyla başlartuhaf büyüklüğe sahip güney limanı, fakat bu "cıva ilahisini" yaratanlar zavallı ve önemsizdir. Telaşlı ve tozlu, karıncalar gibi, kendileri tarafından esir alınmışlardı.özet Chelkash oluşturma.

Bu limanda, kâhyalar arasında,Bir steppe şahin, bir sarhoş ve bir hırsız gibi Grishka Tchelkache. Çaldığı ortağı Mishka'yı arıyor. Ancak bacağı bastırdığı ortaya çıktı ve hastaneye kaldırıldı.

Limanı terk eden hırsız, "Chelkash" Gorky hikayesinde daha ayrıntılı bir şekilde anlatılan "işi" ni yansıtıyor. Özet, hemen köy adamı Gavrila ile yaptığı görüşmeye gidecek.

Chelkash gece nöbetinde çok acayip bir adam teklif etti. Ve ona bakarken, "baba ve ekonomik" bir şeyin birleştiği Gavril'e karşı karmaşık duygularla donatıldı.

Yalnızca zaten bir teknede, gece denizinde, değil deözeti açıklayabilir, Tchelkache, çevikliğini ve bu enginsiz unsur için sevgisini gösterir. İşte evde gibi. Ve Gavrila, denizden korktuğunu itiraf ediyor, ayrıca sonunda yolculuklarının amacını tahmin ediyor ve bu onun gerçek paniğine neden oluyor. Tchelkache, eşin kaçmadığı şekilde pasaportunu elinden alıyor ve Gavrila buna itaat etmek zorunda kalıyor.

Chelkash acı özetiAdamın teknede beklediği korkuyla ölmekbir hırsız, av için ayrılırken Chelkash'in tekme tarafından teşvik edilen gümrük kruvazörunun arama ışıklarının kirişlerine girmemeye çalışırken engellerin geçtiğini söyledi.

Çalıntı malların alıcılarına giderken hırsız çizerGavrilo, kırsal yaşam, ekonomi hakkındaki konuşmasında ve köy ailesini hatırlıyor. Özeti tarif edemeyen en çelişkili duyguları deneyimleyen Chelkash, köylü için özgürlüğün ne olduğu konusunda akıl yürütüyordu. Serseri bir toprak parçasının bir erkeği kendisinin ustası yaptığını düşünmüştü. Ve sonra Gavrila'nın gerçeğin doğru olduğuna dair söylediği için durdu, çünkü Tchelkache yerden koptu ve o da oldu!

Köylülerin sözlerinden yaralanan Tchelkache, çalıntı malları alacağı mavnalara binmesini ve paranın sabah hazır olacağını ve uyumaya devam edeceğini vaat ediyor.

Gavrila, sabah Chelkash'i bir beyefendi olarak adlandırdı.çünkü bunun dönüştürülmüş, yıpranmış deri pantolon ve gömlek giymiş olduğunu gördüm. Gıcırtılı hırsızın beş gökkuşağı renkli gazetesinin elinde bulunan köy köylüsü kafasını kaybeder. Payını aldıktan sonra Grishka'yı soldu ve ayağını çekerek onu yere getirdi. Serseri bir kavga bekliyordu, ama sadece bir fısıltı duydu, bütün parayı vermek için bir itiraz etti, çünkü Tchelkache kayboldu, hiçbir yolu yok.özlü bir anlatı

Hırsızı köylüye hissettiği ne kadar titiz bir his olduğunu, kısa bir anlatamayacağını söyler.
içeriği. Tchelkache ayrıca tüm paketi Gavrile'e attı ve paranın o kadar çok paraya çevrilmesinin mümkün olduğunu merak etti. Para toplayan bir adam, bir partneri öldüreceğini açıkladı, yine de aramayacak. Bu hırsız dayanamadı. Her şeyi geri alarak, o uzaklaştı. Ama Gavrilo tarafından atılan bir taş onun arkasından uçtu. Tchelkache düştü. Korkmuş köylü tarafından engellendiğinden ve af dilemesinden ötürü bir uyandı.

Gavril'e bir kez daha para vererek, Chelkash bu kez kendi tarafına gitti ve köylüye yalvarıyordu, kendi başına geçti.

Özeti tam olarak iletemeyen iki kişi arasındaki dram, "Chelkash" parlak ve unutulmaz bir şekilde ortaya koymaktadır. Ve bir insanın ne olduğunu ve neler yapabileceğini düşünür.

Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 2019

Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 2019

Related news

 • Sağlıklı kilo vermenin yolları
 • Kiralık Aşk döndü
 • Annenin çalışması çocuğu nasıl etkiler
 • Çocuklar için yarışmalar çocukluğun komik bir özelliği
 • Patates salatasının yapılışı ile Etiketlenen Konular

 • Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 99

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti


  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 78

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 5

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 82

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 72

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 37

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 72

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 11

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 88

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 49

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 80

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 9

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 57

  Chelkash, Maxim Gorkynin özeti 1