Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbiseCadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise

23.05.2019

Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 100

Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise

Her yıl giderek daha fazla sayıda Rus cadılar bayramını kutluyor. Korkunç kostümlerine dönüşmekten mutlu oluruz, balkabakaları pencerelere maruz bırakırız, bazen nedenini bilmiyoruz, aslında bunu yapıyoruz.

Tatilin kaynağı, tarihle bağlantılıdıreski Celts. 31 Ekim, bu insanlar Yılbaşı Arifesi olarak kutladı. Takvimlerine göre, 1 Kasım soğuk ülkelerin ölümle ilişkili olan kışa başladı. Yılbaşı gecesinde, bizim ve diğer dünya arasındaki sınır açıldığına ve ölü insanların gölgelerinin olaylarını tamamlamak için Dünya'ya döneceğine inanılıyordu.

Ölülerin avına girmemek için insanlarKorkunç kostümler giymişlerdi. Vahşi hayvanlar, hayaletler, hatta bitkiler kostümleri olabilir. Cadılar Bayramı için imgenin daha korkutucu olması, ölülerle karşılaşma olasılığının düşük olduğuna inanılıyordu.

Değil beslenen ruhlar ve hayaletler onun ustaları ile bir toplantı aday olmayacağını umarak maruz gıda eşiğinde, evde kötü ruhları kaçırmak.

Sabah sabaha karşı ölüler dünyasına dönmek zorunda kaldılar. Böylece yollarını kaybetmemek için Keltler, diğer dünyaya giden yolu aydınlatan balkabaklardan özel el feneri yaptı.

Zamanla, antik ayin birneşeli bir tatil, ancak kimin Cadılar Bayramı için giyineceği sorusu kaldı. Bugün özellikle önemlidir; çünkü birçok anaokulu, İngilizce önyargı içeren okullar, gece kulüpleri "All Saints Day" için özel etkinlikler düzenliyor.

Cadılar Bayramı için nasıl bir kostüm hazırlarsınız? İki yol var. İlki pahalı ve ilginç değil. Özel bir dükkana gidebilir, hazır takım elbisesi satın alabilirsiniz. Ne tür bir Cadılar Bayramı imajı yaratmak istediğinize karar vermeniz yeterli, para ödeyin. Satıcılar, herhangi bir davayı topluyorlar: cinsel polisten "Harry Potter" filmindeki korkunç "Rattlesome Willow" e.

İkinci yol daha ekonomik ve büyüleyici. Cadılar Bayramı için imaj doğaçlamış yöntemlerle oluşturulabilir.

Genel olarak, bu tatil için tüm kostümler kategorilere ayrılabilir.

İlk - ünlü kişiliğin görüntüleri. Örneğin, Elvis Presley olmak için, saçlarınızı belli bir şekilde yatırmak, havai favorileri düzeltmek, parlak payetlerle işlenmiş parlak (belki altın renkli) bir cekete koymak yeterlidir.

Kostümlerin ikinci kategorisi kötüdür. Vampirler, zombi, Baba Yaga, Kikimora, Frankenstein - Cadılar Bayramı için daha berbat olan görüntü, o kadar çok başarıya sahip. Bir zombi haline dönüşmek kolaydır. Elbiselerini yıkamak, yüzünü kötüleştirmek için yeterlidir. Ancak bu tür takım elbise bugün pek popüler değil - erotik tonlamalarına sahip değiller. Ancak cinsel Baba Yaga oldukça talebe sahip olacak ve gece kulüplerinde en iyi kostümleri kutlayan ödüllerden birine güvenebilir.

Cadılar Bayramı için böyle bir görüntü basitçe yaratılmıştır. İlk olarak, makyajı "a-la 80'ler" tarzında daha parlak uyguluyoruz. Dudaklar kırmızı değil, örneğin siyah veya koyu yeşil yapılabilir. Saçları dövdük, onları bir çeşit dağınık tel haline getirdik, elini "gerçek" Baba Yaga'nın giydiği gibi bağladık. Bir takım için kısa, görkemli bir etek uygundur: "yırtılmış", yırtık. Aynı bluz. Üzerindeki delikler, vücudunun karşı cinsteki fantezisini uyandıran kısımlarını hafifçe açarsa. Ayaklarımızda aynı "yırtık" külotlu çorap ve ayakkabıları taklit eden veya ayakkabıları hisseden ayakkabıları koyduk.

Muhtemelen aynı kategoriye atfedilebilirAşağıdaki kahramanların görüntüleri: Thumbelina, Doğu Prensesi, Kar Krallığı, Korsan, Vampir, Kötü veya İyi Sihirbaz, vs. Cadılar Bayramı için bir görüntü oluşturmak için görüntünün yalnızca en karakteristik, tanınabilir ayrıntılarını almak yeterlidir. Örneğin, Harry Potter için - bardaklar ve büyücü için - altın bir başlık ve sihirli değnek.

Kostümlerin üçüncü kategorisi canlı olmayan nesnelerdir. Geleneksel balkabakaları, ağaçları vb. Harika görünüyor. Onları yapmak da kolaydır.

Cadılar Bayramı eğlenceli bir tatil. İçindeki asıl şey, bir takım elbise için harcanan para miktarı değil, yaratılmış görüntünün orijinalliğidir.

Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbiseCadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise

Related news

 • Cinsel sıcak öneriler
 • Kirpik için yapıştırıcı - uygulama ve özellikleri
 • Aletli Pilates İle Zayıflama
 • Çavuşoğlu: Hakan Atilla için temyiz sürecinden vazgeçilmesi gerekiyor
 • Mühürlü Güller son bölüm izle

 • Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 83

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise


  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 63

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 16

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 81

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 89

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 90

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 71

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 68

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 79

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 74

  Cadılar Bayramı için imaj: doğaçtan yapılmış araçlardan bir takım elbise 25