Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 2019

Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 2019

Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 64 03.02.2019, 18:03

Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları

Buzdolabı - her birinde önemli ev aletleriev. Yiyecek ve pişirilen yiyecekleri mümkün olduğunca uzun tutmaya yardım eden kişidir. Bir dondurucu, bu sürecin olanaklarını birçok ay boyunca genişletir. Genellikle buzdolabının hacmi ve özellikleri sahiplerinin ihtiyaçlarına karşılık gelir. Bu, dondurucunun boyutu ve kullanılabilirliği ve buz çözme yöntemidir. Değişiklikler olan buzdolabı "Indesit" nedir? Indesit DF 4180 W, benzerlerinden nasıl farklı?

Şirket "Indesit"

Başlangıçta, "Indesit" şirketi farklı şekilde çağrıldı ve ölçekler ile gaz şişelerinin satışına katıldı. Sadece 1985'te şimdiki adını aldı. Ve 2005'ten beri Indesit Şirketi denir.

buzdolabı giriş df 4180 w don yok

Şimdi o iyi bilinen bir üreticiAvrupa ve Rusya'da ev aletleri. İngiltere, Polonya, Türkiye ve Rusya dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde bir düzineden fazla büyük şirket kuruldu. Lipetsk bölgesinde buzdolapları ve çamaşır makineleri üreten iki fabrika var - şirketin ana ürünleri. Rusya'da Indesit ve Hotpoint-Ariston markaları altında satılmaktadır. Yıl boyunca, Lipetsk'deki fabrikalar yaklaşık 3 milyon ürün üretiyor. 12 şirket onlar için bileşen üretiyor.

Şirketin ürünleri ana parametrelere uygun birçok sertifika ile işaretlenmiştir. Ve Indesit Şirketi'nin kendisi de sosyal politikaya çok önem veriyor.

buzdolapları

Eski buzdolabını değiştirmek istiyorsan,o zaman önceliklere karar vermelisiniz. Hangi model size uyacak - mutfak setinin genel topluluğu içinde ayrı ayrı mı yoksa inşa mı? İkincisi, mobilyaların arka planına karşı çıkmayacak şekilde inşa edilmiştir.

indesit df 4180 w

Muhtemelen kimse avantajlarından vazgeçmeyecekdondurucu. Ancak bazı sahipleri kış için mümkün olduğunca çok ürün temin etmek için ayrı olarak satın alırlar. Bunun için iki kamera gereksiz olmayacaktır. Çünkü insanlar genellikle bir dondurucu ve bir dondurucu içeren bir buzdolabı alırlar. Dondurulmuş gıdaların geçici bir kap olarak kullanın.

Ile bir buzdolabı satın almak istiyorsanızDondurucu, soğutma bölmesine göre nasıl konumlandırılacağına karar vermeniz gerekir. İki bölmeli buzdolapları, artık ihtiyacınız olmayan bir bölümü tekrar açmama fırsatı sunuyor.

Geniş görünümlü buzdolabı içeride olabiliro kadar da yetenekli değil. Bu nedenle, odaların hacmine bakmanız gerekir: soğutma ve dondurma. Ama sadece bu kadar kimse dolduramaz. Bunun önemli bir kısmı defrost sistemleri tarafından işgal edilmiştir.

Çeşitli defrost sistemleri

Buzdolaplarında genellikle bu tiplerdir:

 • Manuel. Buzdolabının kapatıldığı ve buzun elle kaldırıldığı eski kanıtlanmış yöntem. Operasyon sırasında odanın belirli kısımlarındaki sıcaklık farkı 9 dereceye ulaşır.
 • Damlat ya da ağla. Dikkatli hapsedildikten sonra, buzdolabı kapatılır. Odanın arka duvarında bulunan evaporatör, buzun erimesini teşvik eder. Buharlaşmayan su, özel bir odadaki özel bir delikten (bazen buzdolabı gövdesinin altında) geçer.

Böyle bir sistemin dezavantajı,Cihazın bağlantısının kesilmesi, deliğin tıkanması olasılığı. Bu durumda, talimatlara göre temizlenmelidir. Bölmenin farklı bölümlerindeki sıcaklık farkı altı dereceye ulaşır. Profesyonellerden: böyle bir arıtma sistemiyle model, daha ucuz ve bakımı daha kolaydır.

Yakın gelecekte otomatik sistemlerin damlacıkları yer değiştireceğine inanılmaktadır.

 • Otomatik. Bu No Frost sistemini içerir. Odanın içinde bulunan fan, bölgedeki havayı sürekli olarak dağıtır. Havayı kurutan freon kullanır. Bu nedenle, ürünler dikkatlice paketlenmelidir.

No Frost sisteminin avantajları ve dezavantajları

No Frost sistemi, bir üniforma elde etmeyi mümkün kılarbölme boyunca sıcaklık. Bu gibi durumlarda rimes ve buz neredeyse oluşmaz. Aşırı noktalardaki sıcaklık farkı 2 dereceden fazla değildir. Ve bu da, ürünleri daha etkili bir şekilde dondurmanızı sağlar.

Otomatik defrost sisteminin dezavantajlarından, satın alırken ve onarırken yüksek bir fiyattan, çalışırken güçlü bir fan gürültüsünden yararlanabilirsiniz.

Buzdolabının kapanmadan ve yıllarca temizlik yapmadan çalışmasını beklemeyin. Bu gibi buzdolaplarını yılda en az bir defa defrost yapın.

Buzdolapları Indesit

Bu nispeten yeni bir gelişme. Buzdolapları "Indesit" ayrı bir mobilya düzenlemesi için tasarlanmıştır. Bunlar iki odalı beyaz, gümüş, gri (paslanmaz çelik) ve siyah modellerdir.

Kontrol mekanik veya elektronik olabilir. İkincisi bir fiyat ekler, ancak ürünlerin depolanması kalitesi üzerinde belirli bir etkisi yoktur.

Dondurucu bölmesi üstte veya altta olabilir ve farklı boyutlarda olabilir. Genellikle üst kısma küçük bir kamera yerleştirilir.

Buz çözme çeşitli yollarla yapılır. Birçok model No Frost sistemini kullanarak bunu uygular. Bazen sadece dondurucuda bulunur, ancak temel olarak her iki oda da bu şekilde çözülür. Bu, buz ve don odalarını niteliksel olarak serbest bırakır. Ancak yiyecekler daha hızlı kurutulur. Bu yüzden onları sıkıca paketlemelisin.

Buzdolaplarının gürültü seviyesi "Indesit" - 39 ila 45 dB arasında.

Buzdolabının tanımı Indesit DF 4180 W

Biri ile beyaz renkte iki bölmeli buzdolabıDondurucunun aşağıda yer aldığı ters çevrilmeyen kompresör. Boyutlar - 185 x 60 x 64 cm Toplam hacim - 333 litre, kullanışlı - 298 litre. Aynı zamanda, soğutma bölmesi 223 litrelik bir faydalı hacme sahiptir ve dondurucu 75 litrelik bir faydalı hacme sahiptir.

 indesit df 4180 w yorumlar

Buzdolabı kapıları sol ve sağ konumlara monte edilebilir. Onları kendiniz yeniden yükleyebilirsiniz. Müşteri geri bildirimi, talimatın nasıl yapılacağını göstermediğinden şikayetçidir.

Teknik özellikler

Buzdolabı Indesit DF 4180 W, enerji tüketiminin A sınıfına aittir. Bu oldukça ekonomik bir model. Yıllık enerji tüketimi göstergesi 364 kWh'dir.

Teknik özelliklerde gürültü seviyesi43 dB. Bu küçük bir göstergedir. Ancak bireysel kopyalarda daha yüksek olabilir. Birçok insan bu nedenle Indesit DF 4180 W buzdolabını sevmiyor, tüketicilerin yorumları çok gürültülü olduğunu gösteriyor. Diğer alıcılar neredeyse gürültüsüz işten bahseder. Artan gürültünün sadece kompresör açıldığında duyulduğunu unutmayın.

 indesit df 4180 w müşteri yorumu

Tüm buzdolapları gibi modelin dezavantajıIndesit DF 4180 W (müşteri yorumları bunu doğrular), sızdırmazlık lastik bantlarının kalitesini söyleyebiliriz. Bazen kapıyı gevşek bir şekilde kırarlar ve kapatırlar. Bu durumda, ürünler hızla kaybolur. Bu nedenle, kapının kapalı olup olmadığını kontrol etmek her zaman gereklidir.

Ama herkes buzdolabının görünümünü seviyorIndesit DF 4180 W. Müşteri referansları, ucuz görünmediğini gösteriyor. Üretimde kullanılan plastik ve cam, kalite. Siyah dahili tutma kolu, özgünlüğü verir. "Indesit DF" buzdolaplarının tüm modifikasyonlarının bir işaretidir. Ve bazı tüketiciler, siyah sapın herhangi bir kir göstermediğini söylüyor. Bilinmemekle birlikte, artı veya eksilere atfedilmesi.

Buzdolabının ağırlığı 66,5 kg'dır.

Soğutma bölmesinin tamamlanması

Indesit DF 4180 W buzdolabında hesaplandıÜrünleri mümkün olduğunca kompakt hale getirmek. Bunun için kompartımanda darbelere karşı dayanıklı camdan 3 raf ve kamera kapağında 4 kutu bulunmaktadır. Şişeleri, küçük kavanozları ve çantaları yerleştirmek için uygundurlar. Sebzelerin depolanması için iki şeffaf kutunun varlığı alıcılara açıktır. Yumurtalar için özel bir stand var. Buzdolabı bölmesi bir akkor lambayla yanar. Indesit DF 4180 W buzdolabının buz çözme sistemi vardır - No Frost. Buz ve donun olmamasını sağlar.

buzdolabı indesit df 4180 w

Indesit DF 4180 W, 16 ila 38 Santigrat derece (iklim sınıfı N-ST) sıcaklık aralığında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Dondurucunun tamamlanması

Dondurucu bölmesindeki ürünlerüç plastik kutuya yerleştirilir. Farklı raf ömrüne veya işleme derecesine sahip yenilebilir malzemeler alabilirler. İki buz tepsisi var. Dondurucunun kapasitesi günde 2,5 kg'dır. Hızlandırılmış dondurma işlevi vardır. Işık olmadan, soğuk 13 saat sürer. Bu düşük bir göstergedir. Buz çözme de No Frost sistemi ile gerçekleşir.

Gördüğümüz gibi, kamera nispeten küçük.Indesit DF 4180 W. Müşteri yorumları, bunun oldukça geniş olduğunu gösteriyor. Bu miktarın çoğu, doğru miktarda ürünü barındırmak ve saklamak için yeterlidir.

eksiklikler

Herkes Indesit DF 4180 W buzdolabını beğenmedi, alıcıların değerlendirmeleri bazı örneklerin çok sıkıcı olduğunu söylüyor. Bacaklar da işe yaramıyor.

Kalite modellerinin ana sayısı arasında kusurlu modeller de bulunmaktadır. Buz çözme kulelerinin çalışmadığı durumlar çok fazla buzla sonuçlanır.

Dondurucunun hacminin 106 litreden az olduğu şikayetleri vardır. Ancak özelliklerde bu değer toplam hacim olarak belirtilir.

Buzdolabı Indesit DF 4180 W karmaşık değilkontrol sistemleri. İşlem modunu basit bir tutamak ile ayarlar. Ekseni döndürmek için soğutma seviyesini ayarlayın. Ayrıca kompresörü açar veya kapatır. Bazı alıcılar bu sistemi seviyorlar, ancak çoğu “göze göz atmak” gerektiğini söylüyor, çünkü ölçek üzerinde hiçbir rakam ya da büyüklük yok.

buzdolabı indesit df 4180 w yorumlar

Buzdolabı Indesit DF 4180 W, antibakteriyel kaplamaya sahip değildir. Ama bu şaşırtıcı değil. Sonuçta, buzdolabı "Indesit" düşük bir fiyata sahip bir tekniktir.

Satın aldıktan sonra, ilk dikkat etmek önemlidiriçerme. İlk olarak, buzdolabı teslimattan sonra birkaç saat süreyle tutulmalıdır. Bir saat ya da üç sonra ağa bağladılar. İlk olarak, dondurucu çalışmaya başlar. Yarım saatte bir yerde soğutma ünitesi açılır. Bu süre boyunca, alıcılar Heyecanlanmana için zaman var, bilerek onların hatalı buzdolabı Indesit DF 4180 W.

Müşteri yorumları, R600 gazının kullanılmadığını düşünmektedir. Daha verimli ve daha az zararlı 25 yıldır Japon araçların ayarlanır soğutucu ünite 134a vardır.

Kompresör ayrıca modası geçmiş bir modeldir.

Olumlu geri besleme

Ancak çoğu tüketici oldukça memnunbuzdolabı Indesit DF 4180 W beyaz. Ifadeler onun işinde güvenilir olduğunu gösteriyor. Bütün sistemler çalışıyor, başarısız değiller. Yiyeceklerin dondurulması yeterince hızlı gerçekleşir. Özellikle tüketiciler, dondurucu meyve ve sebzelerin kalitesinin tadını çıkarırlar.

Buz çözme otomatik olarak gerçekleşir ve ana makineden ek bir çaba gerektirmez.

buzdolabı indesit df 4180 w beyaz yorumlar

Ancak bazı alıcıların geri bildirimleri, buzdolabında hiçbir dondurucu havalandırma düzenlemesi olmaması nedeniyle bir dezavantaj olarak görülmektedir.

Alıcının avantajları rafların uygun yerini içerir. Buzdolabı için bildirilen Indesit DF 4180 W özellikleri karşılandı.

Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 2019

Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 2019

Related news

 • Erdoğanın bayram mesajı: Sokaklarda kurban değil, Müslüman kanı akıyor
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri
 • Aşkı yaşatmanın 11 yolu

 • Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 74

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları


  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 58

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 3

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 40

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 36

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 68

  Buzdolabı Indesit DF 4180 W: özellikler ve alıcı yorumları 47