Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğuBurcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu

11.05.2019

Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 18

Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu

Ölçekler-erkekler - en eğitimli herkesastrolojik işaretler. Onların görgü kuralları, incelik hissi, duygularını kontrol etmeleri ve hepsinin güzel olduğunu takdir etmeleri gerekir. Burç Terazi (özellikle bir erkek) herhangi bir konuşmayı destekleyebilir, o mükemmel bir konuşmacıdır: olgun, sezgisel bir anlayış ve mizah duygusu ile. Ona her zaman güvenebilirsin, ihanet etmeyecek ve en önemli anı ihanet etmeyecek.

zodyak işareti terazi erkek

Burcu Terazi Terazi - bunu söyleyebilirsin:Açık bir adalet duygusu içeren tek bir işaret. Doğruluğu savunmaya ve yardıma muhtaç kişilere yardım etmeye hazırdır. Dürüstçe güvenmek ve oynamak için kullanılan gayretli bir idealist ve hayalperest. İnsanları inkar etmek ve hayır diyeceği için zorlanıyor. Karmaşık çözümleri ona vermek zordur. Herhangi bir uyuşmazlık durumu ve anlaşmazlıklar onu dengeden uzaklaştırır. Tüm dünyada uyum ve barış - hayatında ve dünya görüşünde ana unsurlardır.

Burcu Terazisi burcu (erkek): karakteristik

Sezgisel özellikler, estetik anlayış veakılcılık bu adamı muhteşem aktörler, ünlü şarkıcılar, yazarlar ve sanatçılar yapar. Ancak Terazi adamları var olamaz ve manevi bir kılavuz olmadan, canavar bir kadın ya da güvenilir bir arkadaş oluştururlar. Bu astrolojik işaret, karakteristik dönüşdür - bu mutluluktur.

terazi zodyak işareti erkek uyumluluğu

O, mümkün olan her şekilde, duygularını göstermeye hazırdır.inanılmaz sürprizler ve övgüler. Aşktan, Zodyak Terazisinin işareti çok cömert ve romantik. Aşık olmak Shakespeare gibi olur. Çok güveniyor, çünkü tüm Terazi, dış güzelliğin bir sürü- bundan sıklıkla acı çekiyor.

Onun için sevmek için hiçbir engel yoktur;bir arkadaşa asla bir şey reddetmez. Cazibesi herkesi kapsar, bu nedenle kadınların güvenilir, romantik ve cesur bir beyefendiye direnmeleri zordur. Bu işaretteki erkekler çekici ve bir kafa genç kızlara çevirmek mümkün. Sürekli yeni duygulara, tecrübelere ve her şeyi tüketen tutkuyu isterler.

Evli olsalar bile, durdurmak zordur. Aile bağlarından ruhsal uyum, konfor, karşılıklı destek ve konfor bekliyorlar. Erkekler için evliliğin sona erdirilmesi - Terazi - yerine, bir zorunluluk, kendini gerçekleştirme. Arkadaşı bütün alanlarda mükemmel olmalı. Burç Terazi (adam) - Doğası gereği, tembel olan tüm ev sorunları, karısına karar vermelidir. Bunu memnun etmek zor buluyor ve evin etrafında bir şeyler yapmak zor. Fakat onlardan sevgi dolu ve sevecen babalar elde edilir.

Terazi burcu: uyum içinde aşk

zodyak işareti erkek karakteri ölçekler

Güçlü ve uzun süreli bir ittifak gelecekKadınlar-Koç, ancak refakatçinin ardını, aşırı duygusallığını ve gururunu sürdürmesi halinde. Erkeklerin ellerine öncelik vermeli, sonra çift mutlu ve uyumlu bir evlilik bekler.

İdeal ilişkiler gelişirkadın Terazi. Ruhsal akrabalık tarafından bir araya getirilirler. Hem günlük hayatta hem de samimi yaşamda mükemmel uyumluluk var. Bu çiftte, tüm kararlar karşılıklı ve kasıtlı olarak alınacaktır. Ailede çatışmalar ve çekişmeler çok nadir olacaktır.

Arkadaşça ve güçlü bir birlik olabilir.kadın-Yay burcu. temelden birbirlerine ama çabuk sinirlenen ve aşırı duygusal gibi olmasa da Terazi erkek neşeli Yay ile sıkılmak asla. Aile ilişkileri, karşılıklı destek, anlayış, iyi niyet ve tutkuya dayanır.

En iyi ve uyumlu ittifaklardan biri, Aquarian kadını ile birlikte bekliyor. Her iki işaret de huzurlu ve huzurlu bir aile hayatı, rahatlık ve saygı arar. Bu nedenle, bu birlik mutlu ve uzun bir hayata mahkumdur.

Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğuBurcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu

Related news

 • Sefaköyde metrobüs kazası: Otomobil şoförü yaşamını yitirdi
 • Tığ İşi Kolay Popcorn Cüzdan Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Yakadan Başlama Bebek Yeleği Anlatımlı
 • İlaç Dalargin. Kullanım talimatları
 • TÜRKÇE VİDEOLU VE RESİMLİ ÇİLEKLİ BROWNİ TARİFİ

 • Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 27

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu


  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 56

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 1

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 61

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 60

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 66

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 94

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 15

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 29

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 36

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 15

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 83

  Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 84