Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 2019

Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 2019
17.05.2019

Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 62

Bulmacacı dizi "Gotham" dan Bulmacacı. Edward Nigma'nın bilmeceleri

Edward Nigma, Evren DiSi'den bir karakter.Kara Şövalye hakkında çizgi romanlarda görünen. Nigma ilk defa Detective Comics'in 140. sayısında "Gizemli" takma adıyla bir denetçi olarak aydınlandı. Karakter o kadar popülerdi ki, Batman'in ana düşmanlarından biri oldu. Dahası, Edward Nigma sadece çizgi romanlarda değil. Ayrıca animasyonlu dizilerde, filmlerde, bilgisayar oyunlarında, vb. Ortaya çıktı. Belki Zagadochnik'in en başarılı yorumu "Gotham" adlı dizide ortaya çıktı. Bu makalede konuşacağımız karakterin bu sürümü hakkında. Edward Nigme ve onun faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Malzemeyi oku.

"Gotham" dizisi

Son zamanlarda, büyük bir popülerliksüper kahramanlar türü. Bu trend büyük çizgi roman yayıncıları tarafından alındı. Böylelikle "Marvel" şirketi, "Avengers" ve "Iron Man" ile sinemaları tam anlamıyla işgal etti. Ama "DiSi" den gelen yarışmacılar piç değildir. Marvel Studios sinemalarıyla sinemaya bombalarken, DiCi televizyonu ele geçirmeye karar verdi. Ve "Yeşil Ok", "Flash", "Yarının Kahramanları" gibi bir dizi süper kahraman dizisinin çıktısını nasıl açıklayabiliriz?

Enigmatik Enigma Nigma

Yukarıdaki projelerin arka planına karşı yararlıdır"Gotham" sıyrılıyor. Bu dizi, çizgi romanlara dayanmakla birlikte, kötülükle savaşan sıradan insanların hikayelerini anlatıyor. İzleyiciyi çeken şey budur. Aynı Flash ile empati kurmak oldukça zor. Sonuçta, onu neredeyse yenilmez yapan inanılmaz yetenekleri var. "Gotham", sırayla, suç kentini temizlemek isteyen dürüst bir polis memuru Jim Gordon'u anlatıyor. Jim'in süper güçleri yok ve kendi başına tehlikeli manyaklarla savaşıyor. Bu manyaklardan biri Edward Nigma. Bu yazı hakkında bu yazı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gizemli adam Edward Nigma

"Gotham" serisinde Edward Nigma'nın rolüCorey Smith adında bir oyuncu. Başlangıçta, Nigma yarı kameo-semi-stastastic rolünü oynadı. Bununla birlikte, zamanla, bu karakter hayranları arasında inanılmaz bir popülerlik aldı. Bu nedenle, dizinin grafiğinde Nigma'nın rolü önemli ölçüde genişlemiştir. Gizemli Edward Nigma neden bu kadar popüler?

Oldukça basit. İlk olarak, Nigma oynayan aktör görevinde yüzde yüz ile başa çıkıyor. Corey Smith rolüne mükemmel uyum sağlar. İkincisi, Edward Nigma - kendi içinde ilginç bir karakter. Evrimini bir botanisten zalim bir manaya kadar izlemek inanılmaz derecede ilginçtir.

Edward Nigma

Ilk sezon

Edward Nigma serinin ilk serisinde yer aldı. Hikayeye göre, polis departmanında adli tıp uzmanı olarak çalışıyor, bu da Jim Gordon'u alıyor. İlk karelerden yaratıcılar bize Nigma'nın garip bir adam olduğunu göstermeye çalışıyorlar. Edward meslektaşlarını çeşitli bilmeceler ve bulmacalarla uğraşmayı sever. Bu nedenle, Nigme'deki sitede en iyi şekilde değil. Üstünde sürekli olarak şaka ve şaka.

Ayrıca aşk ilgisinden bahsetmek imkansızdır.Nigma - Polis arşivlerinde çalışan Christine Kringle. Edward defalarca kızı bir tarihte davet etmeye çalıştı. Ama Edward'ın kurbanlığını her şekilde görmezden geldi. Daha sonra, Kristin ve kıza saygı duymayan ve sık sık onu döven polis Tom Doherty ile bir ilişki yaptı. Bu, Nigma'yı baştan çıkarır ve polisi öfkeyle öldürür. Bu Edward'ın zalim katil olmadaki ilk adımıydı.

Ikinci sezon

İkinci sezonda, Corey Smith karakterini aldıgelişme. zulüm ve insanlığı mücadele içine: Bulmacacı bir kişilik bölünmesi muzdarip başlar. Buna ek olarak, Nigma eski erkek arkadaşı onu terk ve şehri terk inanıyor Bayan Kringle'ı kalma başlar. Ve iyi bir fikir gibi.

"Gotham" serisinden Edward Nigma'nın Gizemleri

Nigma ruhsal bozukluklarını bastırır,Christine ile ilişkiler oldukça hızlı gelişiyor. Ancak, yakında korkunç bir şey var. Bayan Kringle, Tom'u kimin öldürdüğünü öğrenir. Edward kızı sakinleştirmeye çalışır, ama yanlışlıkla onu boğar. Bu Nigma için son damla oldu. Onun alter egosu devraldı ve Edward Gizemli oldu.

"Gotham" serisinden Edward Nigma'nın Gizemleri

Nigma'nın ana özelliği bilmeceler. Dizi boyunca, hem izleyicileri hem de dizisindeki diğer karakterleri bulmacalarıyla şaşırttı. Ve belli bir eğilim var. İlk sezonda Edward'ın bilmeceleri son derece zararsızdır ve ilginç bir olayın veya olayın muhatabı hakkında bilgi vermeyi amaçlar.

Edward Nigma'nın bilmeceleri

İkinci sezonda, Nigma bulmacaları satın aldıDoğada daha sadist. En azından Bayan Kringle'nin öldürülmesinden sonraki anı hatırla. Gizem Edward'ı ele geçirerek kişiliğini bastırıyor. Nigma'nın vücudu onun egosu tarafından kontrol edilirken, Zagadochnik kız arkadaşını parçaladı ve vücudunun bazı bölümlerini polis karakolu üzerinde sakladı. Edward'ın kimliği bedenin kontrolünü yeniden kazandığında, gizemli solu olan bulmacaların yardımıyla sevgilisinin cesedini bulmak zorundaydı.

Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 2019

Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 2019

Related news

 • Tatlı pizza tarifi
 • Blok keramzitobetonny duvar: özellikleri, artıları ve eksileri
 • Muhallebili Kadayıf Sarması
 • Atatürk Orman Çiftliğinde 60 bin şişe şarap, üretim hatası denerek bekletiliyor iddiası
 • Stil ipuçları ile Etiketlenen Konular

 • Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 21

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri


  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 83

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 37

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 23

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 9

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 4

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 35

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 6

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 58

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 37

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 25

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 87

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 97

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 70

  Bulmacacı dizi Gotham dan Bulmacacı. Edward Nigmanın bilmeceleri 36