Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 2019

Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 2019

Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 53 15.02.2019, 23:54

Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi

Birkaç meyve ve çilek hem mükemmel tat ve yararlı özelliklere sahiptir. Yaban mersini sadece hoş bir istisnadır.

"Elite" orman berry, baş döndürücülezzetli ve aynı zamanda yorgun bir organizmanın işlevlerini geri yükleyebilir. Özellikle iyi sindirim sistemi için yaban mersini. Ve çeşitli biçimlerde kullanılır: canlı (ham formda), toprak, biçim ve kissel şeklinde, reçel ve hatta turta için doldurma. Bu bitki hakkında, pratik olarak atık olmadığını da söyleyebiliriz: yaban mersini yaprakları tıbbi amaçlar için kullanılır.

Ama üzücü şeyler hakkında konuşmayalım ve hayal edelimbir vazo göz şeker odasında çay dumanı tüten, ama yakın masaya blueberry pasta bir yumuşak aroma yayar an. Turta tarifi hiç karmaşık değil ve sonuç bile seçici gurmeler sevinir. Böylece, yeni başlayanlar için, turta açık veya kapalı olabilir ve hamurun tadı için tercih edilir. Bir kum turtası yapabilirsin. Bunu yapmak için, basit bir test (tereyağı veya margarin, yumurta, un, şeker, tuz ve su bir tutam) hazırlamak, yoğurmak ve tavada yayıldı, tamponlar yapmak unutma. şeker serpilir, çilek bütünü veya şeker ile çilek eziyet ve püre şeklinde zaten yayıldı: hamur "küçük plaka" olarak yaban mersini yayıldı. Bir pasta nasıl dekore edilir - yemek karar verir. Bitmiş ürün herhangi bir krema ile dekore edilebilir ve doğru şekilde servis yapabilirsiniz. Kapalı yaban mersini pasta tarifi aşağıdaki işlemleri göstermektedir: Kum hamur çok ince üzerinden alınır ve bu hamur yaban mersini döküldü (bütün ya da yıpranmış), onun üzerine bir fırın tepsisine (yağlanmış) serilir, kalın değildir ve üst hamur bir tabaka atılır, ama çok daha incedir. "Kaçmak" değil suyu gereken zaschipnut hamur kenarları ve çeşitli yerlerde bir çatalla delip hamurun üst tabakasının boyunca - Bu çatlama ve pişirme sırasında kek kırılma önleyecektir. Turtanın (kapalı ve açık) kısa bir süre 20-30 dakikaya hazırlanması. Çok test ile varyasyon: yaban mersini ile katmanlı bir pasta yapabilirsiniz - bu havadar ve şaşırtıcı derecede lezzetli olacak; maya hamuru kullanılabilir. Maya hamurundan bu arada, harika bir atıştırmalık olacak olan yaban mersini ile minyatür turtalar yapabilirsiniz.

Yaban mersini hazırlamak için tarifler herkes için farklıdır. Akrabalarınızı kışın vitaminlerle şımartmak ister misiniz? Yapması çok basit - sadece yaban mersini (şekerle yapabilirsiniz), poşetle paketleyip dondurmak gerekiyor. Ana şey - kaynar su yardımı ile defrost etmeyin, aksi takdirde hiçbir vitaminler olacak - yavaş yavaş sadece sıcaklıkta çözdürme bırakmak daha iyidir. Ayrıca yaban mersini koruyabilirsiniz: şekere sürtün ve provoke etmeden, yuvarlanmadan; Bu tür battaniyelerin yardımıyla, tarifi yukarıda belirtilen kış aylarında harika bir yabanmersini turtası hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yaban mersini kurutulmuş bir halde tutabilirsiniz. Bunu yapmak için, kurutulmuş kurutulmuş meyveler yavaş ateş için fırına yerleştirilir (eğer ocakta kuruma olasılığı varsa - genellikle iyi) birkaç saat boyunca. Saklanan kurutulmuş meyveleri çok iyi, en önemlisi, zararlı böceklerden koru. Kışın kuru yaban mersinden harika kokulu bir çay yapacaktır.

Yabanmersinli turta yerseniz, yemek tarifiörneğin, bir elma ile meyveleri birleştirmek için izin verir. Bu durumda, kekin tadı ve lezzeti, elma ve yaban mersini notlarını koruyacaktır. Bu büyük bir turta yapmak için yeterli yaban mersini yoksa yapılabilir. Daha sonra dilimlenmiş elma ve yaban mersini birleştirerek şeker serpiştirerek, turta için dolgu olarak kullanın.

Kışın kurutulmuş veya püresi yaban mersini için hazırlanıyor,istediğin zaman jöle pişirebilir, komposto yapabilir, yoğurt ekleyebilir, jöle yapabilir, kremalı tatlı yapabilir, kek ya da yaban mersinli pasta yapabilirsin. Benzersiz bir meyvenin kütüklerinin tarifi herkes için farklıdır, ancak yaban mersini ve onun nefis tadı her zaman değişmeden kalır.

Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 2019

Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 2019

Related news

 • Bebekler İçin En Güzel Nevresimler Karaca Home’dan
 • DENİZ DALGASI ÖRGÜ MODELİ KIZ BEBEK YELEĞİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Özel bir evde su temini. Su temini sistemin montajı ve tesis edilmesi

 • Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 81

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi


  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 10

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 23

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 11

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 8

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 87

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 60

  Bu harika yabanmersinli turta. Kış için bilberries tarifi 86