Boya grubunun solisti kim 2019

Boya grubunun solisti kim 2019 Boya grubunun solisti kim

"Boya" grubunun solisti kim?

Grup "Boya" 15 yıldan fazla bir süre önce kurulduBelarus'ta. Kalıcı yapımcısı ve kurucusu, aynı zamanda en çok hitin de yazarı olan Alexei Voronov. Var olduğu yıllar boyunca çeşitli besteleri değiştiren yaratıcı ekip, hâlâ alakalı ve popüler. okumaya - Ana grubun şarkıcı ve ekibi dayanıyordu nasıl adıdır.

Her şey nasıl başladı. Ilk adımlar

Başlangıçta grup dört kişiden oluşuyordu.Projenin kurucusu tarafından davet edilen katılımcılar. Borovik Catherine - "Renkler" grubunun solisti. Guseva Olga, kolektifin en sabit üyesi oldu. Sanatçıların koreografisini yapmakla meşguldü. Vasily Bogomya ve Andrei Chigir, grubun müzisyenlerinin yerini aldı. Yakında kompozisyon biraz değişti. Oksana Kovalevskaya, vokal Katya'nın yerine geçti. “Boya” grubunun yeni atanmış solistinin aynı zamanda Alexei'nin eşi olduğunu da belirtmek gerekir.

boya grubunun solisti

Grubun ilk çıkışı 2001 sonunda gerçekleşti. İlk albümü "Sen bir yetişkinsin" Belarus'un başkentini havaya uçurdu. Hemen hemen, Alexei Voronov yerli Belarus'un grup turu için düzenledi.

Rusya'da "Boyalar". Ebedi değişiklikler

İlk başarıdan hemen sonraRus sahnesine odaklanma kararı. Kolektifin ana güçleri Moskova izleyicilerini fethetmek için atıldı. Beyaz Rusya yetkilileri, Alexei Voronov'un personeli de dahil olmak üzere bazı sporculara karşı zulüm başlattığında, söz konusu makam, ofisi Rusya'nın başkentine taşımayı kararlaştırdı.

Birkaç yıl sonra Oksana grubu terk ettiKovalevskaya. Alınan zaman aşımının nedeni çok olumluydu. "Boya" grubunun solisti, annenin rolü için hazırlanıyordu. Annelik izninden kolektif Oksana'ya geri dönmedi, ama tüm enerjisini solo kariyerini oluşturmaya attı.

oxana kovalevskaya

Yeni bir şarkıcı - Ekaterina Sasha ile değiştirildi. Kısa bir süre sonra "Boya" grubunun yeni solisti - Marina Ivanova'nın yerini aldı. Onun gelişiyle birlikte, kolektifin görüntüsü önemli ölçüde güncellendi. Yeni bir program kaydedildi.

Son yıllarda grupta Daria Subbotina'da şarkı söylüyor. "Renkler" her ay ondan fazla konser veriyor, ki bu da kalıcı yapımcı Andrei Voronov'un haklı bir göstergesi. Grubun popülaritesi grafiklerdeki derecelerde ve sabit olarak satılabilir.

coğrafya

Grubun konuşmaları coğrafyası ile sınırlı değildir.BDT siteleri. Kolektif, İsrail ve Hollanda'da gerçekleştirilen ABD ve Almanya gibi ülkelerdeki hitleriyle ziyaret etti. Grupların fan kulüpleri Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, İsrail ve ABD'nin en büyük kentlerinde yaratılmıştır.

eleştiri

Hakaretle toplanan "Paint" grubunun programlarını göstertam odalar. Ancak hiçbir yaratıcı süreç, bilişçiler tarafından eleştiriler yapılmaz ve bazen sadece kıskançtır. Bahçedeki en özel “taş”, sözlerin anlamla yüklendiği suçlamasıdır. Ancak, yaratıcılık hayranları tam tersini not ederler. Algı kolaylığı çok popüler. Metinler tanıdık konulara değinir: dostluk ve sevgi her zaman taraftarlara yakın olacaktır.

Darya Cumartesi Boyalar

İlginçtir ki, eleştiriler topluma bile döküldü.ödül aldığı zaman. Örneğin, kariyerinin başlangıcında, 2002 yılında, grup "Yılın Keşfi" olarak kabul edildi. Yine de, her yönden savurganlıktaki kınamalar yağıyordu. Kendisini, isteklilerle ilişkilerde keskin açılardan nasıl kaçınacağını bilen Alexei Voronov'a haraç vermeliyiz.

Basında

En ciddi olaylardan birigrubun adıyla, 2012 yılında vokalist Marina Ivanova kaçırılması oldu. Polis tarafından serbest bırakılması medyada çok yaygındı. Alexei Voronov ve Oksana Kovalevskaya'nın boşanması da gerçeklerle dolu bir dedikodu dalgasına neden oldu. Gerçekliği kurgudan ayırt etmek, muhtemelen, kimseye verilmez. Ayrıca, çatışmanın çeşitli yönleri olduğunda, en az iki gerçek vardır.

Periyodik olarak, skandallar farklı yayınlarda ortaya çıktı"çift" konserleri teması üzerine. Aynı zamanda "Boya" grubu ülkenin farklı şehirlerinde gerçekleştirildi. Bazıları bunu yapımcı Alexei Voronov'un spekülasyonları ile ilişkilendirdi. Çoğunluk, kolektifin kendisi bir dolandırıcılık kurbanı haline gelmesi gerçeğine meyletti.

Dolandırıcılar

Bunun için gerçek şöhret olduğu düşünülebilir.Takım 2006 yılında geldi. O zamanlar Rusya’nın her yerinde ortaya çıkmaya başladı. Katılımcıların görüntülerini kopyaladılar, posterleri sahnelediler ve Alexei Voronov'un yazarlığının şarkılarını söylediler.

Marina Ivanova

Şimdiye kadar, grubun yönetimisahte konserleri izler ve hayranlarını uyanıklıklarını kaybetmemeleri konusunda bilgilendirir. Grubun resmi web sitesinde, "Dikkat, dolandırıcılar!" Özel bir bölüm bile oluşturulur. Dolandırıcılıklara karşı kendinizi sigortalamak, aslında oldukça basittir. "Renkler" grubunun sitesini kontrol etmelisiniz. Yaklaşmakta olan tüm konserler hakkındaki en güncel bilgilerin yayınlandığı yer.

Boya grubunun solisti kim 2019

Boya grubunun solisti kim 2019

Related news

 • Moskova restoran Çar: özellikleri, açıklama
 • Chloe Kardashian: kısa özgeçmiş, kariyer
 • Klüp Sandviç Tarifi
 • Baş ağrısı için haplar
 • Eyeliner Nasıl Dağıtılır

 • Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim


  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim

  Boya grubunun solisti kim