25.06.2019

Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 58

Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka

Bugün, marka ileDünyaca ünlü "Borsalino" ismi. Bu markanın şapkası modern mods için bir tılsım haline geldi. Bu Avrupa markası her zaman yüksek bir konuma sahiptir ve hiç bir sunuma ihtiyaç duymazdı. Şapka genellikle gangsterler ve mafyalarla ilişkilidir. Bu şöhret efsanevi başörtüsü Al Capone'la çekilen film sayesinde elde edildi.

Kısaca tarih hakkında

Bu efsanevi markanın kurucusuGiuseppe Borsalino. Çocukluktan aldığı şapka, en sevdiğim şapkalıydı. 1857 yılında ünlü İtalyan, dikiş şapkaları için bir terzi dükkanı açtı. Dikiş başlığıyla uğraşan ilk girişimdi. Şirket, elli yıllık bir faaliyetten sonra yaklaşık bir milyon adet şapka üretti.

Borsalino oğlunun aile işine girmesiyle, ürünlerin yıllık cirosu iki katına çıkıyor. Şirket yakında kendi alanında bir dünya lideri olacak.

borsalino şapkası

Başlığın Borsalino tarzında görünümü nedir?

Bu efsanevi markanın şapkası tamamenOrta büyüklükte alanlarla ilginç bir başlıklar. Ayırıcı bir özellik, bir kurdele şeklinde dekorasyon parçasıdır. Şapkanın tamamlayıcı unsuru, alanların başladığı yere düzgün bir şekilde sarar. Şeridin genişliği, sahibinin tercihlerine bağlı olarak değişir.

Bu tür şapkalar halk arasında adlandırıldı"Fedorov". Bu başlık, en ideal yorumu ile yumuşak ve esnek bir kefeden yapılmalıdır. Borsalino şapkasının özel bir özelliği aynı zamanda tarette üç belirgin darbedir.

Borsalino bayan şapkası

Borsalino başörtüsü ile görüntünün modern yorumu

Şapka, son on yıldır moda imajının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kısalığı nedeniyle, bu başlı ressam şaşırtıcı derecede haysiyet vurguluyor ve görüntüyü doğru yönde yönlendiriyor.

Modern bir arıtma ve uyum örneğiBorsalino şapkasını yakacak. Bu başlığın bayan modeli, katı klasik kıyafetlerle mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak ve son derece özel bir çekicilik ve şıklık kazandıracak.

Borsalino'nun erkek versiyonu kesinlikleİnsanlığın güçlü yarısının kendine güvenen temsilcilerini tadın. Böyle bir şapka ile mükemmel bir tandem, bir derbi tarzında ve yoğun bir malzeme ceketinde ayakkabı olacaktır.

Bugün birçok ünlü kişi bu headdress'i seçmiş ve bunları resimlerinde başarıyla kullanmıştır. Cameron Diaz yelek, kot pantolon ve tişört ile birlikte Borsalino şapkası giymeyi tercih ediyor.

Borsalino Bayan Şapka

Borsalino markası hakkında eşsiz olan nedir?

 • Şirketin ana özelliğiŞapka üretiminde el işçiliğinin kullanılması. Bir ürünün üretimi yaklaşık yedi hafta sürer. Böylesine uzun bir şapka üretimi, bir kalite garantisi.
 • Doğal kumaşların kullanımı ve sadece Avrupa standartlarına uygun yüksek kaliteli hammaddeler.
 • Cephanelikte geniş bir ürün yelpazesiBorsalino şapkası gibi klasik bir modelle sınırlı olmayan bir şirket. Erkek marka ürünlerinin toplanması laktik ve katıdır ve kadın hassasiyet ve sofistike bir yapıya sahiptir.
 • Klasik kesim markanın damgasını taşıyor.
 • Ürünün gerçekliğini kontrol etmek oldukça kolaydır. Bunu yapmak için, şapkayı almanız ve dikkatli bir şekilde sıkı bir tüpe katlamanız ve normal bir alyansa geçmeye çalışmanız gerekir. Şapka orijinal şeklini kaybetmezse, o zaman bu orijinal üründür.

Borsalino gibi bir marka tatmak zorunda kalacakİtalyan modasını ve en yüksek kalitesini tercih eden insanlar. Ne yazık ki, herkes bu tür ürünleri karşılayamaz. Yüksek refah üzerine odaklanmıştır. Ürünlerin kusursuz kalitesi sayesinde, bu efsanevi marka her yıl çok sayıda hayranı edinmektedir.Related news

 • Tehlike Videoları Sayfa 2
 • 4 yaşındaki çocuk yanlışlıkla emekli asker babasını vurdu
 • Garaj için kablosuz (GSM) güvenlik sistemi
 • Ece Erken eski eşine açtığı davadan vazgeçti
 • Tuna mı Yiğit mi ikilemi

 • Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 17

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka


  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 60

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 69

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 10

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 60

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 60

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 59

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 81

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 57

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 53

  Borsalino - gangster tarzında değil sadece bir şapka 71