Borcu nasıl alabilirimBorcu nasıl alabilirim
Borcu nasıl alabilirim

Borcu nasıl alabilirim?

Aramızda kim bir duruma düşmediBir arkadaşı, arkadaşı, yakın ya da uzaktaki akrabası para ödemek için bir taleple birlikte görülür. Bugün hayat normu haline geldi. Hepimiz kredi kullanmaya alışkınız. Bununla birlikte, para vererek, borcunuzu nasıl geri alacağınızı hemen düşünmelisiniz. Çünkü dürüst yoldaşlar arasında bazen para ödünç alan kişiler var ve onları geri vermeyecekler. Elbette durum hassas. Anlaşılan öyle değilse, bir arkadaşınızı kaybedersiniz ve ödünç alırsanız ... yalnızca yoldaşınızı değil, kendi paranızı kaybedebilirsiniz.

Nasıl borç alabilirim, o zamaniyilik ve merhametine pişman mı oldun? Birincisi, açık bir şekilde anlaşılmalıdır ki, alıcıdan para verirken makbuz almalı ve bir kredi sözleşmesi hazırlamalı ve bunu yaparak yardım için gelenlerin duygularını rahatsız edebileceğinden korkmaya gerek yoktu. İkincisi, herhangi bir kişi ona güvenmeyeceğini anlamalı, ancak hedge, duruma göre, paranın sahibinin borcunu nasıl alacağına dair bulmacayı bulma hakkına sahip değil.

Borç için başka bir seçenekmakbuz depozitosu olabilir. Bu normal bir uygar ilişkidir. Cüzdanınızı geniş bir jestle açmadan önce, size ne kadar, ne zaman geri vermeyi planladığı, nerede çalıştığını ve ne kadar öğrettiğini sorun. Arkadaşınızın gerçekten paraya ihtiyacı olup olmadığını anlamak gerekir. Her durumda, para ödünç veriyorsanız, daha fazla para görmemeniz için hazırlıklı olmalısınız veya onları geri getirmek için çok uğraşmanız gerekecektir. Bu nedenle, kaybedecek bir yazık olmadığı takdirde, gerçek miktara güvenin.

Borç almak için para ödüyorsanız, vealacaklı size geri dönmenizi istemiyor mu? Mevcut sigortanız durumunda, bir makbuz veya bir kredi sözleşmesi olması halinde, borç tutarını mahkemeye geri göndermek büyük bir problem oluşturmaz. Bir rehin durumunda, borç verenden alınan bir şey satabilirsiniz. Asıl önemli olan, verdiğiniz miktardan iki kat daha pahalı olduğunu hesaplamak için bir vaatte bulunduğunuz zaman, aynı telefonu veya dizüstü bilgisayarı yarı fiyatla satmanız gerekeceğinden.

Kredi sözleşmesinin kanunlarınınasgari ücretin en az 10 katı tutarında verilir. Ve böyle bir sözleşme noter tarafından onaylanamaz. Önemli olan, sözleşme şartlarını, geri ödeme son teslim tarihini belirlemek ve alacaklı tarafından imzalanmasını sağlamaktır. Sözleşmeye, paranın aslında bir kişiden diğerine transfer edildiğini gösteren bir makbuz eklenmelidir.

Borç mahkemeye nasıl alınır? Evet, çok basit. Kredi koşullarının ve koşullarının ayrıntılı bir açıklamasını içeren bir beyanname yazılması, kredinin gerçeğine dair belgesel kanıt sunması gerekmektedir. Başvuru iki kopya halinde yapılmalıdır, ancak mahkemeye çıkmadan önce devlet ücretini ödemelisiniz. Mahkeme davayla ilgili olumlu bir karar verdikten sonra, icra memurları icra emrini alır ve borçluya ya gerekli miktarda para ya da mülk için gelir. Onun sahip olduğu şeye bağlı. Asıl mesele mahkemeye itiraz ile gecikmek değil, çünkü kanunen borçlu denemek için para sadece üç yıl olabilir.

Mahkemeye giderseniz borç geri ödenir nasılsadece aşırı durumlarda ister misiniz? Bu durumda profesyonel koleksiyonculardan veya özel dedektiflerden yardım isteyebilirsiniz. Borçluyu, paranın kesinlikle gerekli olduğu yasal yöntemlerle ikna edebileceklerdir. Bu durumda, bir borç bile makbuz olmadan geri ödenebilir. Tabii ki, profesyonellerin hizmetleri ödemek zorunda kalacak, ancak, onlar sadece dürüst olmayan borçluya bireysel bir yaklaşım seçerek, yasa hattı geçmeden para iade edebilecektir.

Borcu nasıl alabilirimBorcu nasıl alabilirim

Related news

 • Kabak Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri
 • Evgenia Feofilaktova: Doma-2 yıldızı biyografisi
 • Halkalı Yatak Örtüsü Motifi Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Alüminyum tel: çeşitleri ve uygulamaları
 • Karalahana Çorbası Tarifi

 • Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim


  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim

  Borcu nasıl alabilirim