Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 2019

Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 2019

Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 80 15.02.2019, 14:10

Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin

Çok sayıda Ortodoks Hıristiyan, Babil Vladimir'in bulunduğu Bolgar şehrine gitmeye çalışıyorlar. Bu makalede, bu şehir hakkında bilgi sahibi olacak ve buralarda neden bir hac yapmak gerektiğine de değineceğiz.

Bolgar şehrinin nerede olduğunu bilmek zorundasınız?

Şehitlerin tapınağında, İbrahim İbrahim’in gelmesiCemaat ve hacılardan çok fazla mektup var. Onlarda insanlar hasta çocukların iyileştiğini ve şiddetli tanıları olanların hiçbir alevlenmediğini yazarlar. Bu neden oluyor? Her şey antik kentte keşfedilen mütevazı kiliseyle ilgili. Cemaatçiler için kapılarını 25 Eylül 1988'de açtı. Kilisenin çok uzun zaman önce açılmamış olmasına rağmen, gezegenimizin farklı kıtalarında zaten biliniyor. Kutsal Şehit kilisesinde Ortodoks, Rusya, İsviçre ve hatta Amerika Birleşik Devletleri'nin farklı bölgelerinden ziyaret etti.

Bulgarların şehri nerede

Tüm hacıların amacı vaaz ziyaret etmektirBu tapınağın başrahibi. Baba Vladimir konuşmaya katılır ve cemaatçilerin en samimi sorularına cevaplar bulur. Ama bir yolculuğa çıkmadan önce Bolgar şehrinin Rusya'da nerede olduğunu bilmelisin.

Coğrafi konumu

Bolgar antik kenti, tarihinin pek çok yüzyıl boyunca adını birçok kez değiştirdi:

 • 1926'ya kadar Spassk denirdi;
 • 1926'dan 1935'e kadar şehir Spassk-Tatar;
 • 1935'ten 1991'e kadar olan yerleşim, Kuibyshev adını aldı.

Böylece sonuca varabilirizBolgar şehrinin nerede olduğunu tahmin etmek için. Tataristan Cumhuriyeti'ne yerleşti. Cumhuriyetin en eski şehirlerinden biridir. Tataristan'ın güneybatı bölgesinde, yani güzel Volga nehrinin sol kıyısında haritaya bakmak çok kolay. Orada tarihi ve mimari müze rezervinin bulunduğu Bolgar kentini kurdular. Cumhuriyetin başkenti olan Kazan'a kadar, sadece 200 km uzunluğunda değil.

Şehrin manzaraları

Bolgar asırlık bir geçmişi olduğundan, onunKonuklar görmek için bir şey var. Genel olarak, bu şehir UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil edildi. Yakında bu şehrin ülkemizin turizm merkezlerinden biri olacağına dair bazı söylentiler var. Bulgarların görkemli antik antik yerleşim yeridir. Onun topraklarında on dördüncü ve on beşinci yüzyıllardan kalma bir hendek ve bir ağaç kalıntıları vardır. Orada Kuzey ve Doğu türbeleriyle, Siyah Beyaz Odalarla buluşacaksınız, ayrıca Han'ın mezarı ve Küçük Minare'ye sahip Katedral Camii de var.

şehir

Büyük Minare halihazırda modern çağa aittir. Bu muhteşem şehirde El Sanatları Müzesi, Ekmek Müzesi, Müslümanlar için Belaya adı verilen bir cami bulunmaktadır. Bulgaristan'ın kutsal şehit İbrahim'in kaynağına gelen ziyaretçiler için ücretsiz pasaj. Yerel sakinler onu mucize çalışanı olarak görüyor. Kutsal şehit onuruna, şimdi konuştuğumuz bir kilise açıldı.

Tapınağın özelliği

Yukarıda yazılı olduğu gibi, kilise1988, Rus Vaftizinin yıldönümlerinden biri. Bu tapınağa neden bu kadar çok hacı geliyor? Bütün mesele, cemaatçilerin Peder Vladimir tarafından düzenlenen Ortodoks hizmetlerine katılabilmeleridir. İtiraf ve komünyon partilerine katılarak Tanrı'ya daha yakın olma fırsatı bulurlar. Tapınağın tekliği, duvarları içinde şehit İbrahim'in kalıntıları ile bir kanser olduğu gerçeğidir.

Bulgarların şehri, Vladimir'in babasıdır.

Ayrıca, Baba Vladimir himayesinde tapınaktaRahiplerin her bir hacı yağla ayrı ayrı anlatan manevi bir tedaviden geçer. Daha sonra bir dua anlaşmasıyla tutar. Ama bu sürece katılmadan önce onun nimetini almanız gerekir. Buna ek olarak, Baba Vladimir hacı ve cemaatle görüşmelerde bulunuyor. Genel soruların yanı sıra genel kilise sorularına cevap veriyor. Size cevap verebilmesi için bir not yazmanız gerekmektedir. Kazan toprakları, hac programlarını taçlandıran kendi türbesine sahiptir. Cemaatler İbrahim'in kuyularını ziyaret ediyor.

Şehit İbrahim

Bulgar İbrahim, basit ve hızlı bir adamdı. Hayatının başlangıcında ticaretle uğraştı. Evlenmemiş bir müslümandı. Bir süre sonra Hristiyanlığa dönüştü. Fuarlarda yerel çarşıda İsa'nın hayatı hakkında vaaz verdi. Bu vaazlardan birinde bir çatışma yaşanmış, çok ciddi bir anlaşmazlık ortaya çıktı. Muhalifler İbrahim konuşulan kelimeleri terk etmeyi ve ayrıca Ortodoks inancından vazgeçmeyi talep etti. Ama o kararlıydı. İbrahim ağır bir şekilde dövüldü. Halk mahkemesinin kararı ile çeyreklik idam edildi. Bulgar hükümdarı tüccarları (şimdi antik imha edilmiş şehir), bedenin kalıntılarına Hristiyan mezarlığı topraklarına ihanet etme izni almışlardır.

Rusya'da Bulgarlar şehri nerede

Onun vaazları için, İbrahim bir yer seçtiiyi, şehrin tüccar ve ziyaretçileri dinlenmiş. Vahşi infazdan sonra bu yer kutsal bir şehidin kanıyla boyandı. Sağ kalanlar, birçok kez ve olaydan kurtuldular. Şaşırtıcı bir şekilde, bu yer sadece Ortodoks Hıristiyanlar tarafından değil, aynı zamanda Müslümanlar tarafından da saygı duyulur!

İbrahim'in ölümünden sonra, eski Bulgar ahşap olduğu için yere yandı. Yerel sakinler daha sonra bu ateşin vaizlerinin ölümü için En Yüksek'in cezası olduğu sonucuna vardılar!

Sonuç

Yazımıza teşekkür ederek, ilgili soruya verilen cevabı buldunuzBolgar'ın bulunduğu yer. Bulgaristan Şehitleri Kilisesi'nin kilisesinde görev yapan kaprisli baba Vladimir'i öğrendik. Bu tapınağın tuhaflığı, aynı zamanda, cemaatçilerin ve hacıların da anlaşarak bir dua yapmaları ve aynı zamanda manevi şifa içinde yer almalarıdır. Sadece Ortodoks Hıristiyanlar tarafından değil, aynı zamanda Müslümanların da saygı duyduğu kutsal şehit hakkındaki bilginizi eklediniz! Şaşırtıcı Bolgar şehrinin bulunduğu yer! Bu güzel antik kenti bir milyondan fazla turist ziyaret etti!

Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 2019

Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 2019

Related news

 • Sebzeli Piliç Roti Tarifi Videosu
 • Schumacherin eşine 900 bin euroluk şantaj yapan Türke ceza
 • Çok İzlenen Videolar
 • Meybelin Ton Kremi
 • Mesane Tümörü Nasıl Geçer Mesane Kanseri Nedir ÖldürürmüMesane Kanseriyim
 • Yüz için Hindistan cevizi yağının doğru kullanımı ve faydaları

 • Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 39

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin


  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 76

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 93

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 44

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 98

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 1

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 93

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 86

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 35

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 63

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 32

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 13

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 41

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 54

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 79

  Bolgar kasabasının hac yapmak için nerede bulunduğunu öğrenin 3