Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 2019

Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 2019

Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 57 05.02.2019, 06:18

Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri

Roman Aleksandrovich Karmazin, orta ağırlık kategorisinde oynayan eski bir boksör. Profesyonel kariyeri boyunca yedi şampiyonluk belgesine ulaştı.

romantizm karmazin

çocukluk

Hafif Roma Karmazin 2 Ocak 1973'te çıktıyıl. Doğum yeri Penza bölgesindeki Kuznetsk kentiydi. İlk kavga okul bahçesinde on dört yaşında yaşandı. Çocukken Roma, jimnastik bölümüne girdi ve oldukça yüksek umutlar verdi. Bir gün, arkadaşlar okula eldiven getirdi ve Karmazin'den savaşmasını istedi. Roman Karmazin, cevap verdikten sonra, birkaç yıl boyunca boksla uğraşan çocuğa karşı güvenle ayağa kalkmayı başardı. Çocuklar onu kabul ettikleri spor bölümüne gitmeye davet ettiler ve kısa bir süre sonra sınıfa gittiler.

Daha sonra Roma Karmazin sabahları beden derslerine, akşam ise boks yapmaya başladı. Üç yıl sonra hala ikinci lehine bir seçim yaptı.

Servis ve yer değiştirme

Hizmet Roma hava savunma güçlerine gönderildi. Hizmet sırasında, yasaklara rağmen, genellikle spor salonuna gitti.

Eve döndükten sonra çalışmaya devam ettimboks. Ancak, kendisine büyük bir potansiyele sahip olan koç, daha iyi beceriler kazanmak için kendi memleketinden ayrılmayı tavsiye etti. Roma Karmazin, St. Petersburg'daki amcası için ayrıldı.

boks okulu

Hareketin ardından Roma çok zor zamanlar geçirdi. Her zaman para sıkıntısı vardı. Karmazin daha çok somon yedi. Bölümlerde Roma Karmazin günde iki kez nişanlandı. Eğitim arasında amcasında bir yükleyici olarak çalıştı.

"Dinamo" ya gitmek

Karmazin antrenörle tartıştı ve gittibölüm. Kariyerindeki bir sonraki durak, Igor Lebedev'in koçluk yaptığı boks okuluydu. Bu geçiş Roma'nın yaşamındaki önemli kararlardan biri olmuştur. Ancak Lebedev, defektörlerle çalışmak istemedi, ancak salona gitmesine izin verdi.

Karmazin sürekli derslere katıldı veMükemmel iş gösterdi. Halkada, boksör eşit değildi. Genellikle genç bir adam, daha büyük bir ağırlık kategorisinde savaşçıları bile mağlup etti. Ancak Lebedev inatla onu fark etmeyi reddetti.

Daha sonra boksu özellikle olmayan Roman Karmazingörmek istedim, koçun ona bir çek verdiğini anladım. Lebedev boksörün ne olduğunu ve zaman geçirip geçirmeyeceğini bilmek istedi. Ancak, o anda genç adam anlamadı ve çok bu tutum rahatsızdı.

Temel olarak öğretmen birkaç kelime konuştuKarmazin ve sporcularıyla uğraşmaya devam etti. Roman, öğrencilerine hangi talimatları verdiğini bulmaya çalıştı, ama her şeyi açıklamak çok zordu ve anlaşılması imkansızdı. Ancak daha sonra, Roma'nın söylediği gibi, Lebedev'in büyük bir koç olduğunu fark etti.

Profesyonel bir kariyere başlayın

Zaman içinde Lebedev ve Karmazin arasındaki ilişkilergittikçe daha fazla dost oldu ve boks okulu onun için ikinci ev oldu. Yakında kahramanımız profesyonel düellolarda performans göstermeye başladı. O zamanlar Rusya boksta yeni bir oluşum başlamıştı. Ancak, para hala yeterli değildi. Bir düello için yaklaşık iki yüz dolar kazanabilirdi, ancak yaklaşık yüzde otuz müdüre gitti. Sonuç olarak, çoğu kez kuralsız kavgaların katılımcısı Roman Karmazin oldu. Bu arada, kavga en çok kendi lehine sona erdi.

romantizm karmazin boks

Altı yıl geçtiWBC unvanı için mücadeleye katılın. Sonra şampiyon Oscar De La Hoya oldu. Her şey, 2002 yılında genç bir sporcunun kariyerinde ana kavgalardan birini tutması gerektiği ortaya çıktı. Ancak, biyografisi cesur dönüşlerle övünen Roman Karmazin bir sorunla karşı karşıya kaldı. Daha sonra Roma, yönetmen olarak Igor Shafer'i yönetti. Kavgada anlaşamadı, ve yakında De La Hoya başka bir ağırlık sınıfına geçti. Romana Javier Castillejo ile savaşma fırsatı verildi.

Hazırlık ve düello

Adam çok sorumlu bir şekilde hazırlık için gittisavaş. Salonda neredeyse bütün bir gün geçirdi. Lebedev'in daha sonra dediği gibi, boksör tam anlamıyla spor salonundan atılmak zorunda kaldı. Genellikle sporcular yükleri yürütmek zorunda kalırlar, ancak burada her şey tersi olmuştur.

romantizm cartamino biyografi

Roma tek başına savaşmaya gitti. O zamanlar St. Petersburg'da Karmazın antrenörle ciddi şekilde tartıştığı söylentileri vardı. Ancak, daha sonra ortaya çıktığı gibi, Roma antrenörü değiştirememek için bir skandal oynadı, çünkü onun yeneceği tahmin edildi.

Madrid'de konuşma başarısız oldu. Avcı uç noktalarda yenildi. Rusya'ya geri dönen Roma, ücretin bir kısmını koçuna verdi ve emekliye ayrılacağını söyledi. Ancak Lebedev parayı reddetti ve bundan bahsetmedi bile.

dönüş

Bir ay sonra, Lebedev Roma'yı aradı ve teklif ettieğitime katılmak. Biraz poupirravshis'ten sonra atlet moladan sonra ilk derse gitti. Onun yanında pek çok eleştiri duymasını bekledi, ama tam tersine, boksörü destekledi ve yüzüğe geri dönmesini istedi.

Yakında Karmazin tekrar profesyonel kavgalar yapmaya karar verdi. Kalıcı bir şekilde antrenman yapan boksör, Avrupa şampiyonu unvanını kazanmayı başardı ve iki kez onu savundu.

Onun için ciddi bir darbe İgor'un ölümüydü.Lebedev. Roman koçuna çok bağlıydı ve ölümüne rağmen hayatta kalmak zordu. Dünya şampiyonu ünvanı için savaşmak için yalnız gitti. Ancak, Amerika'da, yeni bir hayal kırıklığı içindeydi. Onunla çalışan yönetici, Roma'nın dili bilmediğinden faydalanarak, boksör için elverişsiz bir sözleşme imzaladı. Kısa bir süre sonra, savaşçı, adaleti sağlamaya yardım eden ve konuşmaya ek olarak yüzde yirmi beş oranında katkıda bulunan Rusça konuşan avukatla tanışmayı başardı.

Daha sonra, tüm sözleşmelerin taslakları onun yakın denetimi altında gerçekleşti. 2005 yazında, Karmazin şampiyonluk unvanı Kassimo Oumu için mücadeleyi kazanmayı başardı.

Gelecek yıl boksör kavgaları olmadan düzenlenen, ancak 2006 yılı yaz Cory Spinks'i mücadele bıraktı.

Ocak 2008'de, Kolombiyalı Dionisim Miranda'yı yenerek şampiyonluk karşılaşmasına katılma fırsatım oldu. Aynı yılın yaz aylarında, beraberlikle IBF şampiyonu Sebastian Sylvester'e karşı savaştı.

roman karmazin kavgaları

Romanın belirttiği gibi, kariyeri boyuncaBir milyon dolardan daha az kazanabilirdi. Karmazin içmez, sigara içmez. Orduda bir kez alkol almayı denerken, çok zehirlenmişti. Onun idolü Kostya Ju ve Roy Jones'u düşünüyor.

Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 2019

Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 2019

Related news

 • Yaprak kerevizi: yetiştirme
 • Kolay Kelebek Pasta Tarifi Videosu
 • Vida kazık: yorumlar
 • Suriye ordusu, İdlibde Türkiyenin desteklediği grupların çıkarlarına zarar verdi
 • SGK, hasta bilgilerini 65 bin TLye sattı
 • Kilo Verdiren Vitamin: Zayıflatan Vitaminler

 • Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 48

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri


  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 77

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 67

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 35

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 90

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 73

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 73

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 21

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 75

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 6

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 64

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 75

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 52

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 15

  Boksör Roma Karmazin: biyografi, spor kariyeri 75