Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 2019

Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 2019
21.08.2019

Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 16

Blue Shell Resort 4 * (Vietnam). Turistlerin yorumları

Vietnam, her şeyden önce,inanılmaz doğal güzellik. Bu egzotik yeri ziyaret eden turistlerin sayısız yorumu hayranlıkla doludur. Tüm izleyicinin eşsiz mimari kompleksleri, doğal Ha Long Bay, adaların iki bin, sıcak kum ve denizin masmavi genişlik ile plajlarda silinmez bir izlenim kalır. Bütün bunlar mevsime bağlı fiyatların hangi Vietnam'da gerçekten unutulmaz bir konaklama yapar.

Dalış hayranları zengin bir sualtı gibi olacakparlak dünya. Altyapı, dalgıçlar için maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır ve ekipman için düşük fiyatlar Güney Çin Denizi dalmaya çok cazip olun.

Vietnam fiyatlarındaki tatiller

Vietnam'daki Tatiller

En eski kültürü olan bu orijinal ülke vetarih, pitoresk manzaralar, elverişli iklim ve muhteşem kumsallar yılın her döneminde tatil için açıktır. Heyecan verici ama sıra dışı bir dinlenme isteyenler için, eğlence için birçok seçenek sunuyor.

Dağ köyleri, örneğin inşa edilen Dalatelit için bir çare, zengin ve güzel bitki örtüsü, güzel deniz, yoğun orman, yeşillik gömülü nadir çiçekler, yemyeşil bahçelerin, tapınaklar, bir zenginliği olarak bile Fransız sömürgeciler, ve Vietnam geliyor unspeakably sürpriz Avrupalıların daha yetenekli. kıyısında yer birçoğu 4- ve 5 yıldızlı özelliklerinde Oteller, masajlar ve eşsiz terapötik prosedürler kil dayanmaktadır SPA-merkezleri var.

Pek çoğu bu egzotik ülkede dinlenmeyi tercih ediyor çünkü geleneksel olmayan ilacı ile ünlü.

Turların maliyeti

Mayıs ayında ve haziran ayında Vietnam'da kalan fiyatlarYeni Yıl'dan çok daha düşük, Ruslarla oldukça popüler. Aralık ayında turların maliyeti bir buçuk ila iki kat daha pahalıdır. Yakın zamana kadar bu yön egzotik olarak kabul edildi, ancak bugün dünyanın her yerinden gelen turistlerle tanışabilirsiniz. Herkes bu Asya ülkesinin şaşırtıcı kültürüne dokunmak, muhteşem mutfağını tatmak ve zevk almak istiyor.

Örneğin, Nyachang’da Moskova’dan uçağaOn gün boyunca üç yıldızlı bir otelde Nisan sayısı, kahvaltı dahil kişi başı yaklaşık 30 bin ruble mal olacak ve iki Fantene yaklaşık 39 bin ödemek gıda ile aynı tür altı gece gerekecektir.

Vietnam otelleri

Ve Vietnam'a turlar tüm yıl boyunca satılsa da,daha az değil, gezginlerin tercihlerine göre ihtiyacınız olan bir tatil için sezonu seçin. Ülkenin tüm toprakları iki ayrı dönemden oluşuyor: yağmurlu ve kuru.

yağmurlar güney ve kuzeyde Mayıs ve son başlayacakEkim ayına kadar, merkezi bölgelerde yağmur mevsimi Ağustos ve Ocak ayları arasındadır. Sonbahar ve ilkbahar aylarında, Vietnam'daki havalar kararsızdır ve ekim ayından yıl sonuna kadar, sahil genellikle tayfun etkisi altındadır. Bu nedenle, Vietnam'a gelmek için en iyi zaman (turistlerin sayısız incelemesinde de belirtildiği gibi), Ocak ayından Ağustos ayına kadar olan zaman aralığıdır.

Phan Thiet Bölgesindeki Tatil Amaçlı Kiralık Yerler

Bu, Vietnam'daki en uygun yerlerden biri.ölçülen sakin bir dinlenme için tasarlanmıştır. Çok uzun zaman önce değil, ülkenin güneyindeki ana tatil yerlerinden birine dönüşen şehir, Ho Chi Minh Şehri'nden iki yüz kilometre uzaklıkta ve Saigon'dan üç saat uzaklıkta. Bu, sadece tüm Vietnam için ünlü olan uzun beyaz karlarla kaplı beyaz kumsallar ve eşsiz mikro iklim sayesinde mümkün oldu. Mükemmel hizmet sunan Phan Thiet, tüm yıl boyunca tatil için iyidir. Burada, yerel cazibe merkezlerini gezerek bir tatilinizi bir araya getirebilirsiniz - sayısız pagoda, Cham kuleleri - antik uygarlığın mirası ve aynı zamanda uzanmış Buda'nın en büyük heykelinin bulunduğu Merkez.
Turistlerin incelemeleri

Phan Thiet iyi gelişmiş ve ekoturizmdir: turistler şifalı suları, muhteşem gölleri ve tabii ki beyaz ve kırmızı kum tepelerini gezebilirler. Bu sahil kasabası, aile ile rekreasyon için idealdir. Görünüşe göre, turist akışı bu yüzden Güney Vietnam'a büyüdü.

Phan Thiet: oteller

Bunların çoğu hemen inşa edildidenize yakınlık. Çoğunlukla üç ve dört yıldızlı olan otellerin dizisi, Phan Thiet'ten Cape Mui Ne'ye kadar uzanıyor. Pratik olarak her birinin ücretsiz şezlong ve şemsiyeleri olan kendi plajı vardır. Birçok yüksek sınıf otel, müşterilerine bungalovlarda ve villalarda konaklama imkanı sunmaktadır. Şehrin göbeğinde, oteller sahilden çok daha küçüktür. Phan Thiet - Blue Shell Resort 4 * şehrinde yapılacak en iyi otellerden biri ve bir istisna söz konusu değildir.

Genel bilgi

Otel plaja on metre uzaklıkta, doğrudan sahilde yer almaktadır. Yakın Mui Ne, Linglong pagoda pitoresk kum tepeleri vardır. En yakın havaalanı yüz doksan kilometre uzaklıktaki Nyachanga'dır.Vietnam Phan Thiet Seyahat

2012 yılında inşa edilen otel,özel plaj ve tamamen yeşil geniş bir bölge. bungalov arasında ekilen palmiyeler doğal gölge ve komşu bina arasında sağlam bir çit sağlayan o kadar kalındır.

"Mavi Shel Resort" kendi ücretsizÖnceden rezervasyon yapmanız gerekmeyen otopark. Küçük bir iş merkezi, bagaj odası, konsiyerj hizmetleri, çamaşırhane bulunmaktadır. Ayrıca bir doktor ofisi var ve güvenli hücreler var.

Günün 24 saati açık resepsiyon 7/24 açıktır.faks gönderip al, taksi sipariş et, araba ya da motosiklet kirala. Check-in sırasında konuklar, otelin bulunduğu bölgenin bir haritasını, sağlanan hizmetlerin bir listesini ve restoran için bir tarifeyi alırlar.

Konut fonu

Blue Shell Resort 4 * küçük bir oteldir. Aşağıdaki kategorilerde 22 oda bulunmaktadır: Dokuz Bungalov Bahçe Manzaralı, deniz manzaralı 6 adet Bungalov Havuz Manzaralı, üç adet Superior Bahçe Manzaralı, iki adet Family Villa Bahçe Manzaralı ve bir adet Sahil Cephesi.

Değerlendirmelerle değerlendirilen bu yeni otel, hem bir konut binasında hem de ortak alanlarda ve arazilerde ideal bir şekilde yenilenmiş ve donatılmıştır. Odalar mükemmel pahalı mobilya ve özgün iç mekanlar.

Blue Shell Resort 4

Bungalovlar 50 metrekarelik bir alana sahiptir. İçlerindeki taban ve tavanlar doğal ahşapla dekore edilmiştir. Aydınlatma, imar prensibine göre yapılır. Kanepe, sehpa ve TV içeren ayrı bir konuk alanı bulunmaktadır. Birkaç merdiven büyük bir iki metre ya da yüksek konforlu şilteler, kar-beyaz çarşaflar ve çeşitli boyutlarda çok sayıda yastık ile iki ayrı yatak olduğu yatak odasına gitmektedir.

Burada bir dolap, eşyalarınız için çekmeceli bir sandık, başucu masaları ve büyük bir ayna var. Yeni mobilyalar saf ahşaptan yapılmıştır, yatakların başlıkları elle yapılır.

Kombine banyoda çok büyük bir ayna var.makyaj için iki lavabo var, banyo var. Ayrıca tavanı olmayan ve açık gökyüzünün görülebileceği bir yaz duşu da vardır. Yaz banyo zemin katta - çakıl taşları.

Bungalovların önünde açık teraslar vardır.çay için saman sandalyeler ve masalar. Odalar her gün temizlenir, havlular aynı sıklıkta değiştirilir, çarşaflar haftada iki kez güncellenir.

Blue Shel Resort

Güç kaynağı

Blue Shell Resort 4 * (Vietnam) sunduğuMüşterilerin sadece kahvaltı var. Bu otelde dinlenmeye çalışan Rusların değerlendirmeleriyle değerlendirildiğinde, içindeki yemekler çok lezzetli ve çeşitlidir. Büfe, sabah yediden dokuza kadar açıktır. Menüde yoğurt, sıcak yiyecekler, meyveler ve taze sıkılmış meyve suları bulunur. Yönetim binasında bulunan ana restoranda olduğu gibi öğle ve akşam yemeklerini semtte bulunan birçok kafeden birinde yiyebilirsiniz. Burada lezzetli farklı deniz ürünleri, lezzetli taze deniz ürünleri, köpekbalığı, akrepler, kurbağalar ve hatta timsah eti çorbası tadabilirsiniz.

plaj

Blue Shell Resort 4 * kendine aitsadece on metre uzaklıkta olan plaj. Kapaklı kurabiye, şezlong, şemsiyeler ve şilteler ücretsiz olarak verilmektedir. Sahilde çok sayıda su aktivitesi vardır. Dalgalara binmek için bir tahta veya tüplü dalış için maske kiralayabilirsiniz. Ayrıca ücret karşılığında katamaranlar ve bisikletler vardır. Balık tutma hayranları bir tekne ve gerekli tüm ekipmanları kiralayabilir.
Phan Thiet Blue Shell Resort 4

Ek Bilgi

Blue Shell Resort 4 * müşterilerine sunuyorAçık havuzun yanında rahat şezlonglar. Alkolsüz içecekler de dahil olmak üzere içeceklerin ödeneceği bir bar da bulunmaktadır. İdari binada gezi turları sevenler için bir turist bürosu var. Burada, bir dağ tesisi olan Nha Trang'ı, Vietnam ormanına, ipeklerin boyanmış olduğu bir fabrikaya, bir tur satın alabilirsiniz.

yorumlar

Blue Shell Resort 4 * ile popülerBu Asya ülkesine tur satan tur operatörleri. Rahatlatıcı bir tatil için mükemmeldir. Bölgede animasyon ve gürültülü barlar yoktur. Bungalovlar, içlerinde yaşayanların yalnız bir otelde olduklarını hissettirecek şekilde düzenlenmiştir.

Blue Shell Resort 4 Vietnam

Yanıtlarla değerlendirildiğinde, yurttaşlarımızın ezici çoğunluğu diğerlerinden memnun.

Sayılarla ilgili birçok olumlu kelime: Mükemmel donanımlılar, rahat bir eğlence için kesinlikle her şey var. Bungalovun havuzu sadece 20 metre uzaklıktadır, ancak böyle şık bir deniz ve rahat bir plaj olduğunda, birçok insan yapay bir havuzda yıkanmak istememektedir. Otel çocuklar için eğlence sunmamaktadır, SPA merkezleri ve diğer benzer hizmetleri yoktur, ancak birçok yolcuya göre eksi değil, rahatlama ve pasifleştirmeyi artıran bir artıdır.

Restoranların birçok keyifli anıları,Otelin yanında, özellikle 50 metre uzaklıkta bulunan "Madam Dean" bulunmaktadır. Blue Shell Resort 4 * personeli çok sorunsuz bir şekilde çalışıyor, anında problem çözüyor. Turda, çoğu Rusça konuşan bir rehber ile gitmenizi tavsiye ederiz.

Genel olarak, yurttaşlarımız çok şaşırdılarrestoranlar düşük fiyatlar. Rahat otobüslerde yer alan ucuz ve rehberli turlar. Tek kelimeyle, kusursuz kalite, mükemmel fiyatlar - böyle dinlenme her zaman için hatırlanacak.

Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 2019

Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 2019

Related news

 • Orucun psikolojik iyileştirici etkileri
 • 2019 koç burcu
 • İki Renkli Kolay Örgü Modeli Yapılışı
 • Murat Boz Adını Bilen Yazsın Şarkı Sözü
 • Emniyet Açıkladı: Şanlıurfada Suça Karışan 639 Suriyeli Sınır Dışı Edildi

 • Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 66

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları


  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 68

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 82

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 54

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 24

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 62

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 32

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 99

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 20

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 46

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 61

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 36

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 23

  Blue Shell Resort 4 (Vietnam). Turistlerin yorumları 19