Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu



Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu

23.05.2019

Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 22

Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu?

Karina Kapur'un biyografisi biyografiye benziyoruzun bir geçmişi olan zengin klanların mirasçıları. Karina Kapur 21 Eylül 1980'de ünlü Hint film yapımı ailesinde dünyaya geldi. Prithviraj Kapoor'un büyük torunu ve büyük yönetmen ve Hintli aktör Raju Kapoor'un torunu. Babası ve annesi - Randhir Kapoor ve Babita - aynı zamanda Hindistan'ın ünlü oyuncularıdır.

Karina Kapoor biyografisi

Karina'nın böyle bir aile ağacıyla karar vermesine şaşmamalı mıyım?profesyonel bir oyuncu ol Aile içindeki diğer meslekler hakkında, prensip olarak, gitmedi ve tüm konuşmalar yalnızca filmin temasıyla ilgiliydi. Karina'nın daha büyük bir kızkardeşi var - ona yardım eden Karishma, önce sanat dünyasının yolunu açtı.

Her iki kızkardeş de aileyi biraz düzelttigeleneğe göre, yalnızca ailenin adamları filme dahil olmuşlardır. Daha önce, evlilik sonucunda Kapoor adını alan tüm kadınlar, çocuk yetiştirmek için sinemada iş bırakmak zorunda kaldılar. Şimdi Karina ve kız kardeşi, herkese film endüstrisinde çalışma hakkına sahip olduklarını ispatlıyorlar.

Karina Kapoor, bugün biyografisini biliyortüm Hintli sinema hayranları, yeteneği ve karizmatik görünümü hareket eden ailelerden miras kalırlar. Bu iki nokta, mevcut şablonları kırmaya ve kadınların film çekme hakkına sahip olduğunu izleyicilerine açıklığa kavuşturmaya çalışmak için yeterliydi.

karina kapur biyografisi

Karina Kapur'un yaratıcı biyografisi,Yeterince soğuk kitle tarafından karşılandı "Reddedildi" filmi, eleştirmenler sadece resimde geçmiş yürüdü. Ama bir sonraki iş - "Aşk Allure", aksine, büyük ücretler toplanır ve klasik Hint sinemasının koleksiyonunu girmiştir. bu kadar popüler oldu neden Ancak bu filmde Kapoor hanedanının başka temsilcisi tarafından yapıldığı, belki de bu.

Bollywood üreticileri ve yönetmenlerinin yardımıylaKarina Kapur meşhur olmayı ve en çok ücret alan Hintli aktrislerden biri olmayı başarmıştı. Subhash Gai, Suraj Bardzhiya, Yashom Chopra ve Karan Johar ile çalıştı. Yavaş yavaş, yapımcılar ve yönetmenler için Kareena Kapoor'la birlikte olan filmlerin Hindistan'da ticari açıdan uygulanabilir olmasına başlandı.

Seyirciler Karina'yı sevdi ve oyunculuğunu aldı.Yetenek ve yönetmenler resimlerinde ana rollerini sunmaya başladılar. Meslektaşlar bunu sadece olumlu olarak konuşuyorlar, aktris sürekli olarak "Stil Simgesi" ve "Asya'daki En Seksi Kadın" unvanının sahibidir. 2011'de Karina Kapur'un yaratıcı biyografisi boş bir şerit ile başladı - aktris Bollywood'un en popüler yıldızı seçildi.

kapina kapoor ile filmler

En dikkat çekici şey, en başarılı filmlerin2000 ile 2011 yılları arasındaki perdelerde gösterilen Bollywood, Karina Kapoor'un katılımı olmadan yapmadı. Bununla birlikte, eleştirmenlerden hiçbiri ve direktörlerinin önünde yer alan oyunculuk görevleriyle mükemmel bir şekilde baş edebileceğinden kuşku duymadılar.

Biyografi Karina Kapur,Kız aktif olarak hareket etmeye devam ediyor, yıllık olarak Bollywood ekranlarında katılımıyla birlikte beş film var. eleştirmenlere göre, Karina harika Hema Malini ile birlikte, Hint sinemasının önde gelen aktrislerinden biri olma potansiyeline sahiptir.

Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu



Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu

Related news

 • İnternetin nasıl yapılandırılacağı Tele2
 • Yılanların Öcü49
 • Standart olmayan PClerde BIOS nasıl açılır
 • Açlık grevindeki Leyla Güvenin kızı: Kritik eşiği aşmış durumda
 • At evde ve doğada ne kadar yaşıyor

 • Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 22

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu


  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 68

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 15

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 70

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 88

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 65

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 10

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 83

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 96

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 32

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 86

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 25

  Biyografi Karina Kapoor: Seçkin bir ailenin mirasçısı olmak zor mu 3