Biyogel çivi kaplaması nedir 2019

Biyogel çivi kaplaması nedir 2019
20.07.2019

Biyogel çivi kaplaması nedir 7

Biyogel çivi kaplaması nedir?

Evde biogel ile tırnakları örtmek -Bu ortak bir modern yöntemdir. Bu yöne son zamanlarda güzellik endüstrisinde çok popüler ve popüler hale geldi. Manikür herhangi bir fashionista ideal imaj ayrılmaz bir parçasıdır. Yüz cilt bakımı gibi rutin bir prosedür ile bir seviyeye getirilir. Ancak, buna rağmen, her kız güzel ve güçlü çivilerle parlamaz. Çoğu kadındaki yapıları, görünümün istenen kadar bırakması nedeniyle can sıkıcı bir durumda.biyogel çivi kaplaması

Güzellik alanındaki gelişmeler hala durmuyor veuzmanlar bu sorunları çözmek için her türlü çabayı gösterirler. Bunlar, örneğin çeşitli besleyici yağlar, kremler, karışımlar ve renksiz verniklerin sıkılaştırılması gibi çivi büyütme ve güçlendirme için çeşitli araçlar yaratırlar. Ancak, buna rağmen, son yıllarda pek çok kişi akrilik ve jel gibi yapay malzemeler kullanarak başvurdu. Bu prosedür, çivilerin cazip ve bakımlı olmasına yardımcı olur, ancak güçlenmelerine katkıda bulunmaz. Bu nedenle uzmanlar, sadece birikmekle kalmayıp aynı zamanda tırnak plakalarını iyileştirmeye yarayan özel bir araç yaratmışlardır. Tırnakları biyojel ile örtmek - şu anda onları güçlendirmenin en iyi yolu.

Biyogelin tanımı ve avantajlarıev koşullarında biyogel çivi

Biogel özel bir materyaldirtırnak plağını örtmek için. Sadece iyileştirme için değil aynı zamanda güzel bir manikür yaratmak için de kullanılabilir. Diğer maddelerin aksine, biyogelin temel bileşenleri doğal bileşenlerdir. Bunların arasında, çoğunlukla Güney Afrika'da yetişen tik ağacının reçinesi kadar, çivilerin iyileşmesini ve güçlendirilmesini sağlayan E ve A vitaminleri de bulunmaktadır. Biyogelin önemli özellikleri, plastisitesi ve esnekliği idi. Bu özellikler, pahalı salonları ziyaret etmeden evde kullanmanızı sağlar.

Neden biyogel kullanıyor?çiviler için biogel kaplama

Tırnakların biyojel kaplanması, daha fazla katkıda bulunur.hızlı bir büyüme sağlar ve ayrıca yüzeyin dengelenmesi ve doğal bir sağlıklı renk vermesi nedeniyle görünümlerini geliştirir. Bu malzemenin kullanımı kolay olduğu göz önüne alındığında, evde onunla çalışabilirsiniz. Çivileri biyogel ile örtmek, onları çevresel faktörlerin zararlı etkilerinden herhangi bir zarar vermeden korumaya yardımcı olur. Bu materyali kullanarak yapılan bir manikür doğal görünür, bu da şirkette çalışanlara sıkı gereksinimlerle çalışan kişiler için bile onu kullanmayı mümkün kılacaktır. Buna ek olarak, biyogel çivi uzatmaları için mükemmeldir. Çivileri evde biyojel ile örtmek, özel araçlar ve araçlar kullanarak gerçekleştirilir. Ana cihazlardan biri ultraviyole lambadır. Jelin çivi ile kaplandıktan sonra kurutulması gereklidir. Ayrıca, tırnak dosyaları farklı sertlik mi, farklı fırça, özel yağ sıvı, devetüyü tespit yapay jel veya tırnak çapını kıl ve malzemenin çıkarılması için araçlar.

Tırnakları biogel ile örtmek, yaklaşık üç hafta sürecek manikür oluşturur. Bu süreden sonra, malzeme özel bir aletle çıkartılabilir ve işlemi yeniden yineleyebilirsiniz.

Biyogel çivi kaplaması nedir 2019

Biyogel çivi kaplaması nedir 2019

Related news

 • Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Thierry Henry, en başarılı Fransız oyunculardan biridir
 • Fransız Beresi (Beret) Modası
 • Elektrik üretimi
 • Papatya boyama sayfası

 • Biyogel çivi kaplaması nedir 93

  Biyogel çivi kaplaması nedir


  Biyogel çivi kaplaması nedir 26

  Biyogel çivi kaplaması nedir 99

  Biyogel çivi kaplaması nedir 3

  Biyogel çivi kaplaması nedir 40

  Biyogel çivi kaplaması nedir 6

  Biyogel çivi kaplaması nedir 79

  Biyogel çivi kaplaması nedir 24

  Biyogel çivi kaplaması nedir 72

  Biyogel çivi kaplaması nedir 1

  Biyogel çivi kaplaması nedir 30

  Biyogel çivi kaplaması nedir 3