Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 2019

Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 2019
17.08.2019

Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 85

Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling

Genç anneler arasındaki sapanların popülaritesi her geçen yıl artmaktadır ve daha çok sayıda iğne kadın kendi başlarına dikiş sapanlarıyla (sapan-atkı ya da yüzüklerle) ilgilenmektedir.

Slingler arasında en çok tercih edilenler, halkalar ve bir fular ile klasik sling'tir. Dikişleri bu makalede tartışılacaktır.

Bir sapan dikmek nasıl: bir sapan eşarp

Uzamış sarımdan korkmayanlarBeş metre bez, bebeğin taşıdığı bu yöntemin rahatlığını takdir etti. Ayrıca, annenin sırtındaki yükün düzgün bir dağılımında bir sling-fular, buna ek olarak, bebeğin herhangi bir yer değiştirme olasılığı yoktur.

Aslında, her anne yapabilirBöyle bir sapan, onun üretimi için talimat raspashonok veya bebek bezi dikiş için manuel daha karmaşık değildir. Kumaşın seçimi çok önemlidir: Kaliteli bir fular için, genişlikteki mükemmel gerginliğe sahip olabilen sadece yoğun bir pamuklu triko, uzun süre dayanmayacaktır. Bu forma genellikle ucuzdur, bu yüzden ev yapımı sling-scarf satın alınandan çok daha uygun.

45-60 cm genişliğinde 480 cm kumaş alacaktır. Kumaş 90 cm genişlikte satılırsa, 240-250 cm alabilir, kesebilir ve yarımları dikebilirsiniz. Yıkamadan sonra pamuk büzülme genellikle% 5'tir ve bu hesaplamalarda dikkate alınmalıdır.

Askı, yarısından dikilirse, bunların dikilmesi üst üste binmekten daha iyidir. Dikiş askısının mukavemeti integralden farklı değildir ve bağlama sırasında ortasındaki dikişi yönlendirmek uygundur.

Kuyruklar konik ve yuvarlak hale getirilmelidir: Bağlamak daha kolay olacak ve daha ilginç görünüyor. Tüm işlemler overlock üzerinde yapılır, ancak geniş bir zikzak da uygundur. Bir sling'in nasıl dikileceği sorusunun tam cevabı budur. Sling-scarf, iğne işi alanındaki ilk işiniz olabilir ve yeni bir hobiye başlayabilir.

Halkalar ile bir sapan dikmek nasıl

Şimdi ikinci seçenek için. Rusya'da, sapanlar 60 ila 75 cm arasında değişen genişlikteki halkalar ile ortaktır. Daha geniş olan askı, daha rahattır, bu yüzden dikeceğimiz şey budur.

Kumaş zevkinize göre seçilebilir, eğer sadecePamuk ve yeterince güçlü, ancak kalın değil. Kaba patiska, saten, ince kot pantolon vb. Yüzüklerle daha da zorlaşır - çoğu zaman diğer şehirlerden internetten sipariş edilmek zorundadırlar, ancak perdeler için tasarlanan sapan tahta halkaları kullanmak için cazip olmamalıdır. Sadece özel metal çocuk güvenliğinizi garanti eder ve perde halkaları kullanım sırasında bozulur ve bu da hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

Gidip gelen tamponlar ile sapanlaryukarıdan ve aşağıdan uzun kenar boyunca ve yapıyı güçlendirir. Sapan dikişi yapmadan önce, sling kesilir: 200 cm x 110 cm, 5-6 cm çaplı 2 halka ve bir sintepon (omuzda kenarlar ve yastıklar için) hazırlayın. Açık dikdörtgenler yıkanmalı, kurutulmalı ve ütülenmeli, sonra deforme olursa kenarların kesilmesi gerekir.

Kumaşı yüzü aşağı bakacak ve ölçünüzKuyruğun olduğu yerde 46 cm. Bu işaretten yumuşak kenarlar başlayacaktır. 10 cm genişliğinde ve 60 cm uzunluğunda sentetik kayış hazırlayın ve işaretlenmiş markadan kumaşın kesimi boyunca takın. Kenar 5 cm'yi sintepon ile sarın, sonra tekrar katlayın ve dikin. İkinci sınır için de aynısını yapın.

Sonunda, humeral bir pedin olduğu yerde, 35'i ölçün.sling yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin ve önce 5 cm kumaşın üst kısmını önce diğerine, ardından da akordeondaki panelin kenarını toplamaya başlayın. Merkeze vardığınızda - işlemi durdurun ve işlemi alttan başlatın. Bir slingin nasıl dikileceğini açıklamanın en zor yanı bu. Kenardan sapan bir akordur, sonra harcanır ve halkalar üzerine konur. Daha sonra akordeonun serbest kısmı halkalar üzerinde kıvrılır ve halka üzerinde durur, böylece döngüde olurlar. Geri kalan serbest kenar, omuz için bir yastık yaratmaktır. Altında, kenarlar boyunca içeriden slinge kenara tutturulan bir sinteponovaya tabakası konur, en sonunda kapıyla dikilir.

Kuyruğun ucu, overlok üzerinde işlemden geçirilir ya da sıkışır, sonra sapan kullanmaya başlayabilir.

Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 2019

Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 2019

Related news

 • Civcivli Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Anne Karnındayken Satıyorlar Enfes Yemek Tarifleri
 • Sen De Gitme 48. Bölüm izle
 • İşsizliğin başlıca sonuçları
 • 1.sınıf çocuğunda dikkat Bu belirtiler

 • Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 12

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling


  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 70

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 86

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 83

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 76

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 35

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 94

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 22

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 52

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 20

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 6

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 75

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 64

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 40

  Bir sapan dikmek için nasıl. Sling-scarf ve kendi elleriyle halka ile sling 8