Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 2019

Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 2019

Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 54 05.02.2019, 03:35

Bir kaç ipucu, bir "sepet" i nasıl örgüteceği konusunda,

Kız daima uzun saçlarla ilişkilidir. Köpek kuyruğunun saçları en güvenlidir. Örgü yapıyorlar. Ama aynı zamanda kızın kafasını da çok süslüyorlar. Bir "sepet" i nasıl saçından tırnaklayacağınızı öğrendiyseniz, saç stilleri sadece güvenilir değil aynı zamanda akıllı hale gelecektir. Güzel ve şık, kullanışlı ve pratik. Böyle bir dokumaya hakim olmaya değer.

Örgü kime bağlı olarak saç biçimi nasıl değişir?

Sonuçta, küçük bir kızın başını süsleyebiliyor.ya da yetişkin bir kadın. Ve her vakada dokumanın bazı özellikleri vardır. Bir kız için bir "sepet" yapılırsa, olabildiğince sıkı olmalıdır. Böyle bir havada, patlamanın kalabileceği hariç tüm saçları toplamanız gerekir. Kızlar genellikle tek bir saç örtüsü yaparlar, bu nedenle yalnızca bir tür dokuma kullanın.

saç sepetini nasıl örgüteceğim

Eğer dokuma "sepet" saç süsleyecektirKadın veya kız, o zaman daha özgür olabilir. Böyle bir tül çeşitli biçimlerde istiflenebilir. Onlar için, farklı saç dokumalarını bir saç modelinde birleştirebilirsiniz. Her zaman dişil görünür. Böyle bir saç biçimi fark edilmeyecektir.

"Çöp sepeti" ni sadece alttan toplama ile birlikte bir daire içinde nasıl örgü yaparsınız?

Önce saçınızı iyi taramanız gerekir. Sonra doğrudan ayrılma. Ve pigtail'in nasıl olacağını hayal edin. Bu, bir "sepet" i saçından nasıl örgüteceğinizin en basit yollarından biridir.

 • Büyük ipliği, ayrılmanın sol tarafından ayırın.
 • Üç parçaya bölün ve bir pigtail örgü başlar.
 • İlk dokumadan sonra, başın altından küçük ipler almaya başlayıp onları yakın olan ip pervazı kısmına yapıştırmaya başlayın.
 • Çemberin altına doğru ilerleyin, ardından kafanın diğer tarafına sorunsuzca geçin.
 • Ayrılığı tamamlamak için "Sepet".
 • Saçın sonuna kadar basit bir pigtail örgü. Şeffaf bir lastik bantla sabitleyin.
 • Saçın "sepetinin" altına koyun.
 • Gerekirse, görünmez veya paspasla düzeltin.

  bir sepet saç örgü

Böyle bir "saç sepetinin" dokuma yapmasının ciddi bir fırsat için yapıldığı bir durumda, çok sıkı bir şekilde dokunamazsınız. Sonra saç tellerinin hacmini artırmak için şeritleri kenarlara doğru çekin.

Yeni başlayanlar için ipuçları

Bukleler doğaya veya önceki pigtailden sonra kıvrılırlarsa, saçın “sepetini” örmeden önce düzeltmeleri gerekir. Böylece saç modeli daha doğru olacak ve çalışmak daha uygun olacak.

Tırpanın daha simetrik görünmesini sağlamak için, ayrılmadan değil, tapınağın üstünden başlamaya değer. Daha sonra, en ince kısmı taraflardan gizlenecektir.

İnce saçlı kızlar, köklerde her ipliği taramak için bir öneri sunar. Sonra "sepet" daha hacimli olacak.

Her iki tarafta iplik telleri ile bir daire içinde saç "sepet" nasıl örgü?

Öncelikle taçdaki saçların bir kısmını toplamanız gerekiyor. Küçük bir lastik bantla sabitleyin. Aynı miktarda saçın kenarlarda ve köşe üzerinde ortaya çıkması iyidir. Ardından saçlar eşit olacak.

kadınlar için saç modelleri

Saçın nasıl örgüleneceğini anlamaya devam ediyoruz"Sepet". Eşikleri aşağıdan ve yukarıdan aynı anda eklememiz gerekiyor. Ama önce üç iplikçiği seç. İki tanesi kulağın üstünde olacak ve üçüncüsü kuyruktan alınacak. Bunlardan bir pigtail dokumaya başlamak gerekir.

Sonra aşağıdan ve aynı şeritlerin üstünden alın ve bunları ana örgüye doğru örün. Bu tür eklemeler basit bir örgü ile değiştirilmelidir.

Kadınlar için simetrik bir saç modeli yaratmak için, kuyruktan saçın tüm çember için yeterli olması gerektiğini düşünmeniz gerekir. Bu nedenle, tellerin hangi kalınlıkta alınacağını önceden görmek daha iyidir.

Tüm gevşek saçlar bittiğinde, bir helezon örgüsü yapmaya devam edin. Sonu şeffaf bir lastik bantla sabitlenir ve ana bölümün altında bir daireye konur.

Köşedeki başlangıç ​​ile bir daire içinde bir "sepet" örgüsü nasıl örülür?

Bu saç modeli hala bir salyangoz ile karşılaştırılmaktadır. Aynı dokumaya sahip oldukları için, kadınlar ve kızlar için “sepet” bazında saçlara güvenle dahil edilebilir.

bir sepet saç örgü nasıl

Köşede çok ince bir iplik ile başlamanız gerekir. Üç parçaya bölünmeli ve bir helezon örgüsü oluşturmaya başlamalıdır. Sonra her bir saç örgüsünü toplayın, ancak örgünün sadece bir, dış tarafından.

Çalışmalar sarmal olarak yapılmalı ve teller mümkün olduğunca ince alınmalıdır. İlk olarak, sarmallar birbiri üzerine bindirilecek ve sonra yan yana uzanacaklar.

Serbest saç bittiğinde, bir helezon örgüsü örmeye devam edin ve saçın son spiralinin altına saklayın.

Kuaförlük çeşitleri

Saçlardan bir sepetin nasıl örgüleneceğini açıklayan ustalıklardan sonra, icat edip hayal edebileceksiniz. Yeni saç stilleri, ellerin zaten "sepet" i hata yapmadan döndürmesidir.

kızlar için saç sepeti

Arkada bir helezon iplik eğerek başlayabilirsiniz. Bu, parçaları üstte değil, aşağıdan koymaktır. "Sepet" takılabilir saçlarla kaplanmayacak, ancak açık bir örgüden oluşacaktır.

Ek olarak, örgüler demetler ile değiştirilebilir veya iki çeşit dokuma bağlanabilir. "Sepet" in bir satırı düzenli bir örgüdür ve ikincisi bir demettir. Olağandışı ve çok kadınsı olacak.

Bayram sürümü için, "sepet" altındaki zor bukleler mükemmel bir çıkış yolu olacak. Ve kız saç klipleri ile harika renkli kurdeleler ve yaylar görünecek.

Kim böyle bir saç kesimi alacak?

Yüz yüze gelmeyeceği insanlar olduğu ortaya çıkıyor. Çoğu zaman bunlar yuvarlak bir kafaya sahip zayıf cinsiyetin temsilcileridir. Ya da yüz özellikleri çok küçükse.

Bu saçların alındığından ve hepsinden kaynaklanmaktadır.kişiye dikkat edilir. Tüm avantaj ve dezavantajları gösterir. Bir hairdress "basket" ile kızın yüzü saçın arka planında öne çıkıyor. Görüşler ona çekiliyor. Eh, kusurları varsa.

Çok dikkatli ve nesnel bir yaklaşımla yaklaşmak gerekiyor.Bir kız veya bir kadının başının bir "sepet" sergileyeceği görünümünün değerlendirilmesi.

Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 2019

Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 2019

Related news

 • Çatık Kaşlara Uygun Makyaj Nasıl Yapılır
 • Tarhana Tarifi
 • Limonlu Hira Tatlısı Tarifi

 • Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 19

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda


  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 97

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 48

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 9

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 59

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 15

  Bir kaç ipucu, bir sepet i nasıl örgüteceği konusunda 17