Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 2019

Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 2019

Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 69 19.02.2019, 22:36

Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim?

Hamamböcekleri modern pansiyonların sıkıntısı. Yaşam ve üreme için uygun koşullar arayan yerlerde özgürce dolaşabilirler. Ve temiz bir sürdürmek ve düzenli ıslak temizlik yapmak yeterli değil böceklerin kurtulmak için. şey pansiyon sırası hiç işaretine kadar olmadığıdır. İkinci olarak, gıda büyük miktarda bu kuruluş odalarda saklanır. Bu nedenle, hamamböceği uzun süre bir hostel yerleşmek olabilir. Eğer bir hostel hamamböceği kurtulmak için nasıl merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu makalede parazitisid sırlarını anlatacağım.

hostalda hamamböceğinden nasıl kurtulabilirsiniz

Hamamböceği ile mücadeleye başlamak

Yurt odanda fark edersenHamamböceği, yapmanız gereken ilk şey yönetimle iletişime geçmektir. Kurumundaki tüm sıhhi ve epidemiyolojik normları gözlemlemekle sorumludur. Yöneticiler puro hamamböceği gibi bir sorunun unutulması için pansiyonun tüm odalarında ve tesislerinde dezenfeksiyon yapacak nitelikli uzmanları aramalıdır. İstatistiklere dikkat ederseniz, o zaman bu önlemin çok etkili olmadığını, bir süre sonra hamamböceği döndüğünü anlayacaksınız. Öyleyse yurt odasında hamamböceğinden nasıl kurtulacaksınız?

Halk ilaçları

Yardıma alışılmadık yöntemler gelecektir. Pansiyondaki hamamböceği için halk yolu, yabancılardan kurtulmak için ideal bir yaklaşım. Önemli bir adım - sürede tüm sakinlerinin birlik kendi odalarında ve yurt odalarında temizlik sıhhi yürütmek için, daha sonra aynı anda işleme tutun. Sadece böyle sonuçlar olumlu bir etki yaratacaktır.

yurt odasında hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim?

Ve sonra kiracılar alışılmadık deneyebilirlerböceklerle savaşmanın yöntemleri, hemen hemen her evde oldukları, asgari fiyatlarının var. Pansiyondaki hamamböceğinden nasıl kurtulabilirsiniz? Sizin için uygun yolu seçin ve devam edin! En popüler ve etkili araçlar şunlardır:

 1. Bitkilerin uçucu yağları. Mesele şu ki böcekler kuvvetli kokulardan korkuyorlar, uçucu yağları korkutuyor olacak.
 2. Amonyak, gazyağı, terebentin - hamamböceği değilfiziksel olarak bu maddelerin keskin kokularını aktarabilir, bu yüzden başka yerlerde bir mahalle arıyorlar. Bu yöntemin kullanımı ancak az sayıda böcekle mümkündür.
 3. Borik asit, tuzak olarak kullanılır.Hamamböceği ana ikamet yerleri işleme kalitesi. Böcek öldürücü bir özelliği vardır. Sadece odanızın yabancı sakinleri korkutmak için yardımcı olur, ama aynı zamanda onları yok etmek. asit alımından sonra, sindirim sistemi hamamböceği felç. Aynı zamanda su vücuttan zehirleri ortadan kaldırmak için yardımcı olarak o suya erişimi bulamadık önemlidir.

Halk ilaçlarının avantajları onlarınPansiyon kiracısının sağlığı, aynı zamanda uygun fiyat ve asgari fiyat güvenliği. Ancak, her zaman zararlı hamamböceği kurtulmak yardımcı olamaz. O zaman kimyasallara başvurmalısın. Bu durumda, pansiyonda hamamböceği ile nasıl başa çıkılır?

böcek

Hamamböceği karşı insektisitler oldukça popülerdir. Maliyetleri sirke veya borik asidinkinden çok daha yüksektir, aynı zamanda yüksek verimi parazitlerin güçlü bir istilasıyla not etmek mümkündür. En yaygın çözüm:

 1. Aerosoller, örneğin, "Dichlorvos". Evet, gerçekten, hamamböceği hızlı bir şekilde kurtulmak yardımcı olacaktır, sakinleri kendilerini uygulamadan sonra birkaç saat içinde olumlu etkiyi not edebilirsiniz. Ancak önemli bir dezavantaj vardır: püskürtme yaparken koruyucu giysi kullanan diğer kiracıların, evcil hayvanların yokluğunda kullanılmalıdır. Mesele şu ki "Dichlorvos" yüksek toksisiteye sahiptir.

  Bir pansiyonda hamamböceği ile nasıl başa

 2. Hamamböceğine karşı jel. Örneğin, Rus - "öldürücü güç". Hamamböceklerinin bütün kolonilerinin yenilgisinden dolayı en etkilidir.
 3. Tebeşir, çeşitli tebeşir kalemleriRus üreticinin "Mashenka". Bu tip işlemenin büyük artığı, kullanım kolaylığı, minimum fiyat ve insan sağlığı için mutlak güvenliktir. Eksikliklere gelince, bu önemli - bu düşük bir verim. Hostelden bir sığ çizmek hamamböceği gerçekçi değildir.
 4. Tuzaklar. Basit bir kullanım prensibine sahiptirler: Cihazın içinde fonlar bulunur, kokusu hamamböceğini çeker. Böcekler bir tuzağa düşer, ama çıkamazlar.
 5. Ultrason yöntemleri. Bunun için özel aletler kullanılır. Ve hemen, onların etkililiğinin minimal olduğunu belirtmek gerekir.

Koruyucu önlemler

Pansiyonda hamamböceği kurtulmak nasıl olduanlaşılabilir, ama onların geri dönüşüne nasıl izin verilmiyor? Hamamböceğinden kurtulduktan sonra, önleme yöntemlerini unutma. Odanızın mükemmel temizliğini düzenli olarak temizlediğinizden emin olun. Önleyici tedbir olarak, odayı periyodik olarak işleyebilirsiniz.

Ve unutmayın ki yabancılarla başa çıkmak içinOdanın içinde yalnızca, tüm kiracıların ortak çabalarıyla mümkündür, çünkü yakında yeniden ortaya çıkacakları gibi, onlarla yalnız mücadele etmek anlamsızdır.

bir pansiyon hamamböceği için çare

bulgular

Soruya cevap, hamamböceği kurtulmak nasılhostel, basit bir tavsiye olabilir. Sonsuza kadar ve en kısa zamanda hamamböceği kurtulmak istiyorsanız, öncelikle doğru şekilde halk ilaçları ve böcek öldürücüler seçmek gerekir. Bir araya getirdiğinizde en büyük sonuç elde edilebilir. Tedaviyi sadece bir odada değil, göçü önlemek için tüm hostelde yürütmek gereklidir. Bu tavsiyeleri gözlemleyerek, sonsuza dek davetsiz komşulardan kurtulup huzur içinde yaşayabilirsiniz.

Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 2019

Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 2019

Related news

 • Patlıcanın faydaları
 • Sezonun trendi Yumuşak deri
 • Duymayan Kalmasın’ı Neden Demet Akalın Sunuyor Seren Serengil Neden Yok

 • Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 35

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim


  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 60

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 58

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 3

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 75

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 32

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 63

  Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim 39