Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmakBir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak


Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 93 10.02.2019, 18:28

Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak

Reklam bütçenizi harcama işlemine başlamadan öncedaha düşük bir fiyata bunu yapmanız önerilse bile bir broşür basmak, mesajınızın hedef kitleyi belirlemek ve bir pazarlama önerisi geliştirmek. Ancak, hizmetlerinizle ilgilenen tüketicinin veya kişinin elinde hazır bir baskı ürünü alacağına% 100 emin olursanız, bir reklam broşürü hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Yaratıcı fikrinizin mantıklı olabilmesi için öncelikle broşürün ne olduğunu anlamanız gerekir.

Broşür BaskılamaBroşürün kendisi küçük bir basılıSürüm, A4'den daha fazla 4 - 96 sayfalık formatı barındırır. En yaygın örnek, genişliğinde çift bükülmüş standart A4 sayfasıdır. Böylece, sonunda, bilgilerinizi basmak için 4 sayfa alırsınız.

Ancak her şey o kadar sınırlıydıysa, tanıtım broşürlerini basmak o kadar popüler olmazdı.

Olası yazdırma seçenekleriReklam broşürleri basımı

 1. Bir broşürün dijital baskısı nadiren kullanılmaktadır.çünkü reklam iletişimi az sayıdaki kopyaları ima eder. Bu şekilde, bir lazer yazıcı kullanarak birkaç siyah-beyaz veya renkli (tekniğe bağlı olarak) kopyalar basabilirsiniz. Öte yandan, örneğin, bir iş sunumu için malzeme hazırlarsanız, dijital baskı, çok kaliteli bir broşürün birkaç kopyasını almanıza olanak tanır.
 2. Ofset baskı en yaygın yoludurÇünkü reklam kalitesini ve fiyatını en iyi şekilde birleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda profesyonel ofset makinaları kullanılır. Yardımları sayesinde hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. Broşürlerin ve broşürlerin bu şekilde en az 500 kopyaya ihtiyaç duyulması durumunda haklı çıktığını hatırlamak önemlidir çünkü dolaşımdaki artış, bir kopyanın maliyetinin düşmesine ve kopyasının maliyetinin düşmesine neden olur.
 3. Bir risraf üzerine bir broşür basmak iyi olabilirKarar sadece siyah beyaz bir düzen durumunda. Bu durumda aslında düzenin tüm özellikleriyle birlikte bir fotokopisi çekersiniz ancak çok daha hızlı ve daha ucuzdur. Bu yöntemi kullanarak, grafik baskılarda, grafik görüntülerin renk ve tonların zayıf iletiminden dolayı kalitesini kaybedebileceğini unutmayın.

Çok sayfalı bir broşür almak isterseniz, ekleme yöntemini de seçmeniz gerekir: köşeli parantez üzerinde, spiralde veya sıcak tutkalda.

 1. Sıcak erimiş haldeki broşürler reklamcılıkta nadiren kullanılır, çünkü böyle bir tutturma kendisi için asgari ama reklam alanı kaybına neden olur.Broşür broşürleri yazdırınÇoğu zaman, bu yöntem referans materyalleri ya da tam teşekküllü çok sayfalı bilgi kitapçığı üretir.
 2. Broşürün sayfalarınınReklam basımı için popüler bir yol. Bu durumda, okuyucu sayfayı tamamen genişletebilir ve sizin için mesajın alanındaki bir artış anlamına gelir. Bununla birlikte, böyle bir fikstürü olan bir broşürün düzeni, dörtün katı olan birkaç sayfa içermelidir.
 3. Reklam baskısında modanın son trendibir spiral üzerine broşür haline geldi. Bir plastik veya metal spiral yalnızca çok sayıda sayfanın sabitlenmesine yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda dikkat çeken ek bir unsur da olabilmektedir.
Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmakBir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak

Related news

 • Ebeveynler, bebekleri ile nasıl oynamalı
 • Böbrek Taşında Beslenme ve Diyet Tedavisi
 • 2019 Çok Güzel İğne Oyası Örneği Yapımı Videolu

 • Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 9

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak


  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 71

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 95

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 3

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 29

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 57

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 69

  Bir broşürü, bir reklam mesajını iletmek için etkili bir yol olarak bastırmak 12