Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 2019

Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 2019
19.07.2019

Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 78

Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur? Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz?

bankaya kredi ödemezseniz ne olurBazen bir kişinin olduğu durumlar vardırBir finansal kurumda bir kredi alır ve geri ödeme ile ilgili sorunlar vardır. Bu durumda, bankanın borcunu ödemezseniz ne olacağı sorusu ortaya çıkar.

Istatistiklere göre, birçok müşteri,Krediyi ödememeye karar veren kişi, çözücü vatandaşı olarak kaldı. Borçlular sadece taahhütlerini bırakırlar. Ve bunun için birçok sebep var. Bazıları kendi tasarruflarını vermek istemez, diğerleri alacaklının büyük bir ilgi gerektirdiğinden emin olur.

Ama hatırlamak gerekli: Bir kişi bir borç "asılı" ise, o zaman ödemek zorundadır. Zorluklardan ve tehlikelerden korkmasa da, borç vereni görmezden gelmeye devam edebilir ve krediyi bankaya ödemezseniz ne olacağını öğrenebilirsiniz.

Geri dönüşün yüzdesi nedir?

Herhangi bir kredi yapısında bir kavram var"geri dönüş yüzdesi". Diğer bir deyişle borç veren, borçlunun geri ödemek zorunda olduğu, ödünç alınan kredinin tüm masraflarını kapsayan sabit bir faiz belirler. Bu gösterge için asgari eşik, kredi tutarının% 3'udur.

kredi ödemek için hiçbir şey ne yapmalıYine de kredi ödemeyin, çünküAlacaklı, finans ile sadece böyle bırakmak istemiyor. Organizasyon, onu kullanmak için tüm önlemleri alacak ve borçlu, bankaya bankaya ödeme yapılmazsa ne olacağını anlayacaktır. Birincisi, finans kurumunun çalışanı yumuşak davranacak ve bir konuşma yapacaktır. Bu süre zarfında borç miktarını açıklayacak ve ödemenin yapılma nedenini öğrenecektir. Borçludan gelen benzer bir konuşmada, tanıdık ifadeleri duyabilirsiniz: "Kredimi hatırlıyorum, ama şimdi geri ödeme yapamıyorum, çünkü krediyi ödemek için hiçbir şey yok." Bu durumda, meseleyi mahkemeye getirmemek için ne yapmalı? Birkaç hafta içinde, miktarın geri ödeneceğini kabul edemezsiniz, ancak hak ihlali yapmazlar ve borçları iade etmek için aylar isteyin. Bazı borçlular, bu sözler sayesinde, ödemeyi yeterince uzun bir süre erteleyebilir. Ancak, büyük bir bankada böyle bir vaat planı geçmeyecek ve zamanında ödeme yapmak gerekecektir.

Söz verilen sürenin sona ermesinden sonra bankaya ödeme yapmazsanız ne olur?

Eğer bir kredi ödemezseniz, hapsedileceksinizBu durumda bankalar borçları yeniden satıyorOnları borçlulardan düşüren toplayıcı şirketler. Amaçları her ne pahasına olursa olsun parayı iade etmek, böylece müşteriye herhangi bir yasal yolla baskı yapmaya başlayacaklar. Her gün, çalışanlar sadece cep telefonunu aramakla kalmayacak, aynı zamanda evlerine dönecek ve borçlarını iade talep edeceklerdir. Saklamayın, çünkü koleksiyoncular sevdiklerinizi arayabilir ve tehdit edebilir. Bir borç ödemezseniz, sizi uzun bir süre hapse atacaklarını söyleyerek korkabilirler. Kollektörler, huzur içinde uyumaya son vermeniz için her şeyi yapacaktır. Davayı mahkemeye götürecekler ve icra memurları sizi ziyaret etmeye başlayacaklar. Tabii ki, kapıyı açıp kapatamazsın, ama gerçek kendi taraflarında, ve sadece sözleşmenin şartlarını çiğnedin ve cezayı çekmek zorunda kalacaksın.

Üç yıl boyunca saklanabilir ve zaman aşımı süresinin dolmasını bekleyebilirsiniz, ancak bir daha asla kredi alamayacaksınız.

Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 2019

Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 2019

Related news

 • Rus ve İran destekli güçler arasında çatışma
 • SUCUKLU PİZZA
 • Kabak Tarator Tarifi
 • Hangi Hayvan Nasıl Pişirilmelidir
 • Mangolu Milföy Tatlısı Tarifi

 • Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 99

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz


  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 60

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 44

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 43

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 75

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 96

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 83

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 16

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 35

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 43

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 95

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 30

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 99

  Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz 17