Bir bütçe crossoverı seçme 2019

Bir bütçe crossoverı seçme 2019

Bir bütçe crossoverı seçme 17 04.02.2019, 17:40

Bir bütçe crossover'ı seçme

Bir bütçe crossover seçerken en zor"bütçe" nin tam tanımıdır. Birisi için ve "BMW X6" bütçeye uygun maliyet ve birisi ve küçük bir "Çin" için yasakça pahalı gibi görünüyor. Bütçe çaprazının ne olduğunu ve doğru modelin nasıl seçileceğini açıklığa kavuşturmaya çalışalım.

İpuçları
bütçe geçişi

Onay bütçesi konusunda asla olmayacak. Nüfusun çeşitli katmanlarının gelir ve harcamalarının matematiksel hesaplamalarına girmeyeceğiz. Sadece arabaların fiyat aralığını belirlemeye çalışın. Tabii ki, 500.000 rubleden daha az maliyetle bir geçiş aramak, umulmadık bir meslektir. Sadece yoklar. Ancak bir milyon değerinde olan seriyi gözden geçirmek. Prensip olarak, satın almanız gereken birkaç yüz ruble yoksa bile, bir bütçe crossover ödünç alabilirsiniz. Şimdi modelleri gözden geçirelim. İkinci el araba dikkate alınmaz. Sadece yeni bir bütçe crossover ile ilgilenirken. Yabancı modellerle başlayalım.

"Renault Duster"

Güzel bir yüze sahip dört tekerlekten çekiş geçidive şık bir Fransız kökenli. Kısa çıkıntılar, 210 mm'lik iyi bir açıklık, oldukça güçlü bir süspansiyon - prensip olarak Rus yolları için iyi bir set. Mali planda, oldukça geniş bir seçim sunulmaktadır. Bir ön sürücü ile mütevazı yapılandırma biraz fazla 500 bin ruble mal olacak. En "ücretli" versiyonun maliyeti yaklaşık 850.000 ruble olacak. Makinenin en büyük avantajı yüksek mukavemet ve iyi yol tutuşudur. Balığa çıkmak için güvenilir bir arabaya ihtiyacınız varsa, "Reno" yu güvenle kullanabilirsiniz.

"Chery Tiggo"
yeni bütçe crossover

Çekici, komik "Çinli kadın"görünüm. 639 bin ruble değeriyle "bütçe geçişi" tanımına oldukça düşüyor. Çinlilere haraç vermeliyiz - çok iyi yaptıkları "Chery". Araba çok rahat ve rahattır. Buna ek olarak, zaten "baz" o klima, alarm, ABC sistemi, mükemmel ses sistemi ve hava yastıkları ile donatılmıştır. Bir sorunsuz azaltıyor için ve ülke için ucuz bir araba gerekiyorsa, ön tekerlekten sürümünü tercih edebilirsiniz. 550 bin civarında mal olacak.

"KIA Sportage"
bütçe geçişi 2013

Dürüst Koreli işçi. Rusya'nın çeşitli bölgelerinde uzun süredir başarıyla kullanılmaktadır. Yeterince sorunsuz. Peki kışın var. Bu SUV'un avantajı zengin çeşitliliğidir. Bir benzinli motor ve dizel motor ile satın alabilirsiniz. Ne yazık ki, aynı marka altında 2013'ün yeni crossover'ı, bir çerçeve olmadan önce bir rulman gövdesi aldı. Ama eğer gullies'ı zorlamazsa, o zaman bu tasarım değişiklikleri makinenin işletim ömrünü etkilemez. Ve bir fiyata oldukça kabul edilebilir - 599 ila 859 bin ruble.

Yerli otomobil endüstrisinin hayranları için, yapabilirsinizyeniliklerimize "TagAZ Vortex Tingo" tavsiyesinde bulunmak. Kompakt bütçe geçişi oldukça iyi teknik özelliklere sahiptir. İki versiyonda sunulmaktadır: 1.8 AT ve 1.8 MT. İki model de benzinli 132 beygir gücü motorlu ve önden çekişli. Modelin gelişimi Rus, montaj Çince. Dört ila birkaç metre uzunluğunda, geçit çok kompakt görünüyor. Ancak, 5 kişi ağırlayabilir. Bagaj bölmesi sadece dipsizdir - 520 litre faydalı hacim. Ve arka koltuğun arkasını katlarsan, bir filin arabanın içine sokulabileceği anlaşılıyor. 559 ila 614 bin rublelik bir ücret karşılığında aktif bir yaşam tarzına öncülük eden büyük bir aile için en iyi seçenek.

Yeni bütçe crossover 2013, Ruslar için uygun fiyatlı.

Bir bütçe crossoverı seçme 2019

Bir bütçe crossoverı seçme 2019

Related news

 • Tepe Nautilus’tan Çocuklara Tatil Sürprizi
 • Çikolata Montlu Pastacıklar
 • Business Park Rumyantsevo: iş hayatının vahasına nasıl gidilir

 • Bir bütçe crossoverı seçme 61

  Bir bütçe crossoverı seçme


  Bir bütçe crossoverı seçme 61

  Bir bütçe crossoverı seçme 35

  Bir bütçe crossoverı seçme 73

  Bir bütçe crossoverı seçme 87

  Bir bütçe crossoverı seçme 100

  Bir bütçe crossoverı seçme 2

  Bir bütçe crossoverı seçme 59