Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 2019

Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 2019

Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 87 20.01.2019, 09:03

Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim?

Şüphesiz, her kızın bir soru vardı: "Bir adamı nasıl şaşırtıracaksın?" Bu yazıda bu konuyu ele alacağız.

Bir erkekle bir kadın arasındaki ilişkikamu hayatında önemli bir yere sahiptir. Ve bugün, bu konuyla ilgilenen oldukça fazla materyal bulabilirsiniz. Bu tür bilgiler İnternet sitelerinde, çeşitli bloglarda ve popüler kadınların tematik forumlarında mevcuttur. Makaleler çoğunlukla, bir adamı nasıl fethedileceği, eşsiz ve benzersiz hale gelmesi ve nihai olarak genç bir adamı nasıl tutacağı konusunda şaşırtmaya yöneliktir.

Bir sürü yol ve düşünce var, zamanımızdan birisi şaşkına dönebilir. En olağandışı ve orijinal varyantlara göz atalım:

1. Küçük bir hediyelik eşya ya da beklenmedik bir hediye, arkadaşınıza olumlu duygular verecek, kendisine sürekli düşündüğünüzü hatırlatıyor; bıkmış oluyorsunuz.

Her insan doğada benzersizdir ve şaşırtabilen şey, bir başkasında kızgınlık ve tahrişe neden olacaktır. Bu nedenle, ortağın çıkarları dikkate alınmalıdır

2. Kelimeli bir adamı nasıl şaşırtabilirsin?

Uzun süredir konuşuyorsanız ve"şekerleme-buket" dönemi denir, ancak mesele henüz samimiyete ulaşmamıştır, örneğin, kalbini çaldığını iddia eden bir mektup ya da sms yazabilir ve hatta ilginç bir cezaya çarptırılabilir.

İlişki uzun süredir samimi isekarakter, mizacı bir yabancının imajını denemeye çalışın. Örneğin, sevgi ile ilgili birkaç önemli cümleyi öğrenin, ulusal bir kıyafete benzeyen bir takıma dönüştürün ve bu formda sevdiklerinizi işyerinden karşılayın. Kesinlikle unutulmaz bir akşam bekliyor olacaksınız.

3. Bir öpücük, bir aşk ilişkisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bir öpücük sıcak, tutkulu, ihale edilebilir .... Veya sadece dostça mı? Öpücük bir adamı nasıl şaşırtırabilirim? Birinci seçenek, bir ortağı yeni bir şekilde öpmeye başlamaktır. Örneğin, öpücükleriniz her zaman nazik ve kısıtlanmıştı ve birdenbire tutkuyla ağzını kazıyordunuz. Belki de bu tür değişiklikler siz ikinizden de faydalanacaktır.

Içinde öper denemeyi deneVücudun farklı noktaları. Bildiğiniz gibi, vücuttaki birçok erojen bölge vardır, okşaları sevdiklerinize çok hoş hissettirir. Boynunu öpmeye başlayın, ardından göğsünüze gidin, karnınızı okşayın, sırtınızı ıslatın, göbeği öpmeye çalışın ve hemen altından. Sonra sorunsuz bir şekilde erkek arkadaşınızı öpmeye başlayın, daha enerjik davranın. Bu tür okşalar eşin zevkine getirecektir.

4. Bir adam samimiyet sırasında, öpücükler ve okşamalar dışında nasıl sürpriz olur? Çoğunlukla erkekler yatakta deney yapmayı sever. Yani, büyük olasılıkla, ortağınız kesinlikle sizinle tanışacak ve cinsel fantezilerinizi memnuniyetle paylaşacaktır.

Rol oynayan oyunlar bir problem için harika bir çözümdür.İnsanları sevmenin cinsel yaşamını çeşitlendirmek. Bunu yapmak için sadece farklı takımlardan (örneğin, hemşire, öğrenci ...) ve bazı ilginç şeyler gerekir.

Birkaç striptiz dersi al. Erkek arkadaşın, onun için yapacağın dansla sevinecek.

Kendinizi bir dövme ya da samimi bir yerde delici yapmaya çalışın. Radikal değişikliklerin destekçisi değilseniz, samimi bir saç kesimi deneyin. Her durumda, yeni görüntü onu kayıtsız bırakmayacaktır.

Cinsel fantezileri hakkında bilgi edinin. Belki de suya, bir otobüse ya da üçüne seks hayal ediyordur. Beğendiğini istersen, hepsini bir araya getir.

İlişkiniz geçmişte uzun zaman kaybettiyseromantizm, gri ve monoton hale geldi, inisiyatifi kendi ellerinize taşıdı. Bir erkeği şaşırtmaktan daha fazlası, size kalmış - seçiminiz fantezinin bozulmasına bağlı olacaktır. Birbirinize ilgi duymak için tekrar deneyin.

Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 2019

Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 2019

Related news

 • Baharatlı Nohut Tarifi
 • 23 Nisan İle İlgili karakalem çalışmaları
 • Katlı Zincir Boncuk Oyası
 • Neden broşürüne ihtiyacım var
 • En güzel 100 kadının 4 ortak noktası
 • Kötü ekran kartı sürücüleri - Maincraft hatası ve yalnızca

 • Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 11

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim


  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 13

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 60

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 28

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 95

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 68

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 35

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 86

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 49

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 71

  Bir adamı nasıl şaşırtırabilirim 27