Bipantenol anlamına gelir. talimat 2019

Bipantenol anlamına gelir. talimat 2019
01.04.2019

Bipantenol anlamına gelir. talimat 53

"Bipantenol" anlamına gelir. talimat

İlaç "Bipantenol" (merhem, sprey, krem)Rejeneratif uyarıcı kategorisine aittir. Aktif madde dekspantenoldür. İlaç, koenzim A'nın bir bileşeni olan pantotenik asidin bir türevidir. Bu element, yağ ve karbonhidrat metabolizmasında, asetilasyon işlemlerinde, kortikosteroidlerin, asetilkolin, porfirinlerin sentezinde yer alır. İlaç, mukoza zarlarının geri kazanılmasını, cildin, hücrelerde metabolizmayı stabilize etmesini, kollajen liflerindeki mukavemeti arttırdığını ve aynı zamanda mitozu hızlandırdığını uyarır. İlaç metabolik, rejeneratif ve zayıf bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir.bipanthenol kullanım kılavuzu

İlaç "Bipantenol". Talimatlar. tanıklık

İlaç kuru cilt, ihlaller için reçete edilirkapağın bütünlüğü. Bunlar için, özellikle, yanıklar (güneş dahil), küçük yaralanmalar, sıyrıklar, apseler, kaynar, büllöz dermatit içerir. İlaç shin bölgesinde trofik ülserler, çatlaklar, bedores, aseptik postoperatif yaralar için önerilir. İlaç cildin zayıf iyileşmesi için reçete edilir. Beslenme sırasında meme bakımı için ilacın önerilen kullanımı (meme üzerinde çatlaklar, iltihaplanma ile). Serviks erozyonları için bir çare atayın. Bebek bezinin döküntülerini gidermek için yenidoğana dikkat edilmesi önerilir.bipanthenol merhem

"Bipantenol" anlamına gelir. Talimatlar. Kontrendikasyonlar. Yan etkileri

İlaç aşırı duyarlılık için reçete değildir. Uygulamanın arka planında alerjik belirtiler gelişebilir. Kural olarak, maddenin bileşenlerine aşırı duyarlılık varlığı ile ilişkilidir.

İlaç "Bipantenol". Kullanım talimatlarıbipanthenol talimatı

Yaraları, apseleri, bebek bezi döküntülerini ortadan kaldırmak içindekubitus, dermatit, yanı sıra yeni doğan ve göğüslerin bakımı için, mukoza uterus boğazında kusurların giderilmesi yüzde beşli bir liniment uygulanır. İlaçları endikasyonlara bağlı olarak uygulayın - günde bir veya birkaç kez. Meme uçlarında bir kompres uygular. Merhem oldukça yüksek oranda yağa sahip olduğu söylenmelidir. Bu bağlamda, kuru yaralar için kullanılması tavsiye edilir. Püskürtme, problem alanlarından yaklaşık on ya da yirmi santimetre uzaklıkta gerçekleştirilir. Günde birkaç kez önerilen kullanın. Püskürtme, etkilenen alanın bir ilaçla kaplanması için gerçekleştirilir. Uygulamadan önce kutu çalkalanmalıdır. Krem, merhemden daha az yağ içeriğine sahiptir. Bu bağlamda, ıslatma yaralanmalarına, nemli yaralara, vücudun açık alanlarına uygulanması tavsiye edilir. Kesin tedavi şeması bir uzman tarafından belirlenir.

İlaç "Bipantenol". Talimatlar. Özel talimatlar

Pratikte kaydedilmiş vaka yokaşırı doz. Kullanırken, ilacın içeri girmesine izin vermemeye dikkat edin. İlaç, psikomotor reaksiyonun hızını etkilemez. Kendi kendine ilaç verme. İlaç kullanmadan önce bir doktora gitmelisiniz.

Bipantenol anlamına gelir. talimat 2019

Bipantenol anlamına gelir. talimat 2019

Related news

 • AÇMA
 • Çocuklu Aileler Tatil için 5 Yıldızlı Otelleri Tercih Ediyor
 • Evde 5 Dakikada Pizza Tarifi
 • Kıymalı lahana sarması
 • Yemek yerken kalori hesabı yapıyorsanız dikkat

 • Bipantenol anlamına gelir. talimat 49

  Bipantenol anlamına gelir. talimat


  Bipantenol anlamına gelir. talimat 72

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 93

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 31

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 72

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 42

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 43

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 1

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 58

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 60

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 38

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 25

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 98

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 84

  Bipantenol anlamına gelir. talimat 31