Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 99 06.03.2019, 01:53

"Bioparox" ilacı: ilacı gözden geçirme

En iyi anti-enflamatuar ilaçson nesil bir tıp olarak kabul edilir "Bioparox". Onun hakkındaki yorumlar kendileri için konuşuyor. Bugüne kadar bu ilaç, nazofarenksin akut ve kronik hastalıklarının tedavisinde başarıyla kullanılmıştır.

Farmakolojik özellikler

Fusafungin, aktif bir ilacın parçası olanilaç, anti-enflamatuar etkiye sahip topikal antibiyotikler kategorisine aittir. ilaç "Bioparox" Mycoplasma pneumoniae ve anaerobik bakterilerin bazı türlerinde, genus Candida mantarlar, stafilokok, için, grup pnömokok streptokoklar antimikrobiyal bir etki uygulamak için edebilmektedir. Telaffuz edilen anti-iltihabik etkisi, makrofajlar ile serbest radikallerin sentezini baskılayarak ve enflamatuar faktörler konsantrasyonunun azaltılmasıyla elde edilmektedir.

İlaç "Bioparox". Uyuşturucu hakkında incelemeler

İlaç burun boşluğunda kullanılır veorofarinks. Aktif maddesi kan plazmasındaki çok düşük konsantrasyonda tespit edilebilir. Bu nedenle, ilaç, çocuklar (3 yaşın üzerinde), ergen ve hamile kadınlar için bile reçete edilir. Özellikle trakeit, rinit, farenjit, larenjit, bademcik iltihabı ile bakteriyel etyolojide nazofarenks ve larenks hastalıklarını tedavi etmek için "Bioparox" ilacı başarıyla kullanılır. Bu konuda yapılan incelemeler, bu hastalıklarda çok etkili olduğunu söylüyor.

Kontrendikasyonlar

 • İlacın bileşenlerine kişisel olarak tahammül edilmez.

 • Çocuklar için "Bioparox" uyuşturucusunun kullanılması tavsiye edilmez (ilacın incelemeleri doğrulanır), çünkü üç yıla kadar yaşlanma spazmı gelişme tehlikesi vardır.

 • Hamilelik sırasında "Bioparox" kullanırken dikkatle kullanılmalıdır.

 • Bu ilacın incelemeleri, ciddi alerjik duruma sahip kişilerin ilacı büyük bir özenle kullanması veya tamamen terk etmesi gerektiği sonucuna götürür.

İlaç "Bioparox" kullanma yöntemi

İlaç burun veya ağızda inhalasyon şeklinde kullanılır.

 • Yetişkinler - ağızda dört inhalasyon ve her burun geçişinde iki inhalasyon günde en az dört kez.

 • Çocuklar - ağızda iki ila dört kez inhalasyon veya her burun geçişinde bir veya iki inhalasyon günde en az dört kez.

Hasta memeleri kullanmalı veÖngörülen dozu dikkatle izleyin. Stabil bir terapötik etki elde etmek için, hastanın durumu iyileştikten sonra ilacı ortadan kaldırmamalısınız, çünkü bu hastalığın nüksetmesinin gelişmesine yol açabilir.

Yolda gidiyor, bir ilaçOnu yanına almalısın. Bunu yapmak için, ilaç "Bioparox" taşıyan taşınabilir için özel bir konteyner var. Tedavinin süresi yedi günü geçemez.

İşaretlenmiş bir bakteri enfeksiyonu varsa, bu ilacın sistemik antibiyotiklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Yan etkiler

Belirgin alerjik reaksiyonlarilacın kullanımı son derece nadirdir, ancak yüksek alerjik durumu olan hastalarda, ilacın "Bioparox" ilacı, kısa süreli reaksiyonların ortaya çıkması kararlaştırılmamıştır. Hastaların görüşlerine göre zaman zaman gözün mukoza zarında kızarıklık, ağızda hoş olmayan bir tat, hapşırma vardır. Bazı durumlarda, kuru hava yolları, öksürük, mide bulantısı, kusma, boğazda tahriş. Çok nadiren anafilaktik şok, anjiyoödem, dispne, laringospazm, bazen kaşıntı, döküntü, ürtiker. Alerjik reaksiyon durumunda, ilaç derhal durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalıdır.

aşırı doz

İlacın aşırı dozlanması durumunda, ağızda uyuşma hissi, kan dolaşımının ihlali, boğazda artan ağrı, orofarinkste yanma hissi oluşabilir.

İlaç "Bioparox" reaksiyon hızı ve bir araba sürmek yeteneği üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Formülasyonda az miktarda etanol bulunur. Bu, bu bileşene karşı bireysel hoşgörüsüzlük veya kontrendikasyonlar için düşünülmelidir.Related news

 • Sac Kavurma Tarifi Videosu
 • Örgü Teknikleri
 • Gerçek Aşkı Nasıl Anlarsın 7 ipucu
 • ABD TV Şovları: En Popüler Listesi
 • Güveçte Kuru Fasulye Yemeği Videosu
 • Çok İzlenen Videolar

 • Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 5

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme


  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 96

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 74

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 39

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 72

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 62

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 69

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 45

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 23

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 63

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 14

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 5

  Bioparox ilacı: ilacı gözden geçirme 43