Beni Bırakma 2019

Beni Bırakma 2019 Beni Bırakma

Beni Bırakma

24 Mayıs 2018
Beni Bırakma’da 25 mayıs cuma akşamının özeti yayınlandı. Beni Bırakma 100. bölümde Emre sonunda Zeynep’in babası Cengiz’in yaptığı baskılar sonunda kendisinden uzak durmaya çalıştığını öğrenecek ve Zeynep’e her şeyin güzel olacağının sözünü vererek..
21 Mayıs 2018
Beni Bırakma 23 Mayıs Özeti Yayınlandı Beni Bırakma dizisinde Emre bir türlü Zeynep’in kendisine neden bir anda bu kadar soğuk davrandığına anlam veremez. Zeynep Emre ile her karşılaştığında Emre’nin boynunu..
21 Mayıs 2018
Beni Bırakma 97. Bölüm Özeti Yayınlandı Emre Zenyep’i sonunda hapisten çıkarmayı başarmıştır ama Zeynep’i Sayar konağına götürmeyi başaramamıştır. Zeynep hapishaneden çıkarken bir yanda Bora bir yanda da Emre beklemektedir. Zeynep’in..
17 Mayıs 2018
Beni Bırakma 96. Bölüm Özeti Emre nikah için Zeynep’in kimliği ile gider ve gün alır. Emre her şeyin çok güzel olacağını düşünürken Zeynep Emre’nin kendisinden habersiz nikah günü almasına çok..
17 Mayıs 2018
Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti Cengi Emre’yi Zeynep’ten uzaklaştıramayınca bu sefer Zeynep’e gider ve Emre ile evlenmesini istemediğini söyler. Emre ise durumdan habersiz Zeynep’in dışarı çıkacağı günü evlilik hazırlıklarına devam..
15 Mayıs 2018
Beni Bırakma dizisinde sonunda hak yerini geçte olsa bulur; Türk adaleti geçte olsa tecelli eder ve Esin ile Yeliz’in yargılanmasına tutuklu devam edilir; adalet tecelli eder ama iki düşman Beni Bırakma..
14 Mayıs 2018
Beni Bırakma 93. Bölüm Özeti Emre sonunda Esin ve Bora iş birliğini ifşa etmiştir. Esin Bora’dan şikayetini geri almak için kamera kayıtlarını ister. Bora kamera kayıtlarını Esin’e teslim edip hem..
14 Mayıs 2018
Beni Bırakma 92. Bölüm Özeti Bora Esin’in hapse girmesi ile Zeynep’in dışarı çıkma ümidinin kalmadığını düşünür. Polisler Esin’i hapse atmak için Esin’in yarasının iyileşmesini beklemektedir. Bora ise hain planını devrete..
11 Mayıs 2018
Beni Bırakma 91. Bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak özet yayınlanana kadar biz sizlere bir kaç tüyo verelim; özet çıkınca da sayfamızda özeti okuyabilirsiniz. Beni Bırakma dizisinde Zeynep’in bahtsız kaderi Zeynep’in epşini..
9 Mayıs 2018
Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti Esin’i tutuklamak için polisler gelir ancak Esin ortalarda yoktur. Esin’in, tutuklanma arifesindeyken birden ortadan kaybolması dengeleri değiştirmiştir.
Beni Bırakma 2019

Beni Bırakma 2019

Related news

 • Tunus İşi Yakadan Başlamalı Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Tatil: 6-NDFLde örnek dolumu nasıl yansıtılır
 • Etiket: yüzük modelleri
 • Diyabette (Şeker Hastalığı) Beslenme ve Diyet
 • Mayıs Kraliçesi 10.Bölüm izle

 • Beni Bırakma

  Beni Bırakma


  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma

  Beni Bırakma