Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayınBeklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın

27.05.2019

Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 40

Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi? Hızlı bir salata hazırlayın!

Son zamanlarda, hayatımızın hızı hızlandı, amaNe kadar acele etsek de, her şeyin felakete dönüşmesi için yeterli zaman var. Temelde bu değerli dakikaları kurtarmak için yiyecek hazırlamaya çalışıyoruz. Çok fazla yemek tarifi yapmamıza yardım etmek için. Bu yazıda size hızlı bir salata gibi bir kavram tanıtılacak ve çeşitli malzemelerle hazırlanmasına yönelik çeşitli seçenekler sunulacaktır. Pişir ve sonucun tadını çıkar!

Hızlı salata "Keskin"

Malzemeler. Kore havuç (150 gr), hafifçe zeytin, yumurta (4 madde), füme sosis (200 g), peynir, mayonez (kaynaşık olabilir). Yeşiller hazır salatası süslemek için.

Hazırlanması. Sosis ince şeritler halinde kesilir. Tavuk yumurtası sert kaynak yapılmalı ve tam soğuduktan sonra küpler halinde kesilmelidir. Kızartılmış veya sert peynir rendeleyin. Düz bir tabak al ve Kore havuç, sosis, yumurta katmanları serpiştir, peynir serpin. Her marul tabakası biraz mayonezle özlendi. Yeşiller ve zeytinlerle süsleyin.

Katmanları da yerleştiremez ve tüm malzemeleri bir kerede karıştırabilirsiniz. Bu durumda, peynir eklemeniz gerekmez.

Hızlı salata: ananas, tavuk ve peynirli bir tarif

Malzemeler. Konserve ananas (0,5 kavanoz), sert peynir (300 gr), bir adet tavuk göğsü, birkaç diş sarımsak, mayonez.

Hazırlanması. Tuzlu suda kaynatılmış tavuk göğsü, biz seriniz. Bir kavun rendesi üzerinde peynir rendesi, küçük küpler ile kesilmiş ananas, soğutulmuş tavuk filetosu da küp şeklinde kesilir. Sarımsak sarımsak basılır. Tüm malzemeler derin bir kaba konur, mayonez eklenir ve hafifçe karıştırılır. Güzel bir pialochkaya koyduk ve süsledik.

Anlık erişte salatası

Malzemeler. Taze salatalık (1 adet), Macar sosisleri veya ince sosisler (4 adet), Mivin veya Rolton erişteleri ambalajı, yeşil soğan, mayonez.

Hazırlanması. Kuru erişteleri püre haline getirin, bir kaseye koyun ve birkaç kaşığı mayonez ekleyin, karıştırın. Erişteleri 10 dakika bekletin. Taze salatalık küpleri, sosis - daireler kesilmiş. Doğrayın soğan. Erişte salatalık ve sucuk ekleyin, karıştırın. Gerekirse mayonez ekleyin. Bir tabağa yayılmış ve soğan serpilir.

Dakika Salatası

Malzemeler. Haşlanmış dana eti (tavuk göğsü) - 300 gr, Korece havuç - 300 gr, birkaç kaşığı mayonez.

Hazırlanması. Haşlanmış az yağlı dana eti veya haşlanmış tavuk göğsü küçük küpler halinde kesilir. Koreli havuçlar çok uzun kesilmemişti. Malzemeleri bir kaseye koyarız ve mayonez ile karıştırıyoruz. Masaya hizmet ediyoruz.

Yengeç çubuklarıyla hızlı salata

İhtiyacınız olacak: yengeç sopa, sarımsak, yumurta (4 adet), dereotu, mayonez, domates (boyutuna bağlı olarak 1-2 adet) ambalaj.

Hazırlanması. Yengeç unfrozen yapışır veya soğutulmuş kullanın. Yumurtalar sert kaynatılır ve tam soğuduktan sonra küpler halinde kesilir. Domatesler de küpler, yengeç çubukları - yarıya kesilir. Yeşilleri ezin. Sarımsaktan sarımsak atın. Tüm malzemeler karıştırılır ve mayonez ile tatlandırılır.

Mayonez olmadan hızlı salata

Malzemeler. Pekin lahanası, salatalık (1 adet), marine edilmiş mantarlar (150 gr), domates (1 adet), biber, zeytinyağı, tuz karışımı.

Hazırlanması. Pekin lahanası shinkuem ve eller dışarı. Küçük salatalık ve salatalık domates kesmek. Marine edilmiş mantarlar küçük parçalar halinde kesilir. Tüm malzemeleri, biberleri ve podsalivaemleri birbirine bağlarız. Sunmadan önce 15 dakika demleyelim.

Peynirli hızlı salata

Malzemeler. Biber (2x), krema, peynir (250 g), (boyutlarına bağlı olarak - 2-3 adet) domates, sarımsak, otlar, büyük bir salatalık (1 adet).

Hazırlanması. Salatalık, Bulgar biber ve domatesler yıkanır ve kurutulur. Domatesleri küçük dilimler, biberler - ince yarım halkalar, salatalık - küpler ile kesiyoruz. Brynza küçük küpler halinde kesildi. Sarımsak ince dilimlenmiş (bir karıştırıcıda ovulur). Yeşillik ezilir. Bütün malzemeleri koyu bir kaba koyup ekşi kremaları tadın ve karıştırın. Hemen masaya hizmet ediyoruz.

Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayınBeklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın

Related news

 • Merkez Haberleri: BM Raportörü Callamard adliyeden ayrıldı
 • Bebeklerde burun tıkanıklığı nasıl geçer
 • Zeytinyağlı Taze Fasulye
 • İndirimli Fiyatlar
 • Honda Domani - birkaç nesil konforlu klasikler

 • Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 64

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın


  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 48

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 12

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 57

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 14

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 15

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 60

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 93

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 99

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 36

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 92

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 52

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 49

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 13

  Beklenmedik misafirlerin eşiğinde mi Hızlı bir salata hazırlayın 99