Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirmeBeeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme
Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

"Beeline": Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

Herhangi bir başlangıç ​​paketi aldığımızdamobil operatör, ona göre varsayılan olarak telefon numaramızın bağlı olduğu arkadaşlarımız, akrabalarımız ve diğer abonelerimiz ile bizi arayabilirler. Bunu anlıyoruz, bu yüzden paketi en çok "güzel" kombinasyonlarla seçmeye çalışıyoruz.

Beeline tarafından sıra dışı bir çözüm önerilmektedir. Bunu isteyen herkes başlangıç ​​paketine atanan numarayı değiştirebilir. Hizmet önemli kısıtlamalar nedeniyle mevcut değildir, bu nedenle herhangi bir abone bunu kullanabilir. Bunun nasıl çalıştığı ve bu seçeneğin anlamı nedir, bu makalede anlatıyoruz.

Seç ve seç

Şirkette "Beeline" teklifini değiştirmek için teklifTelefon, SIM kartınıza bağlı. Bunu yapmak çok basit: sadece eski numaranızı işaretleyin, sonra odanızda görmek istediğiniz belirli bir kombinasyon oluşturun. Ardından, sistem paketinizin telefon numarasını değiştirebileceğiniz ve aktarımın maliyeti hakkında bilgi verebileceğinizi gösterecektir. Bundan sonra, çeşitli eylemler gerçekleştirdikten sonra, yeni bir numara sahibi olacaksınız. Tüm prosedür ile ilgili olarak, birkaç önemli nokta açıklığa kavuşturulmalıdır. Bu, maliyetler ve kombinasyonlar üzerindeki kısıtlamalar ile ilgilidir.

Beeline değişim numarası

Fiyat için, bunun değiştiğine dikkat edilmelidir.Gelecekte abone tarafından hangi sayının seçileceğine bağlı olarak. Örneğin, güzel ve tekrarlanan sayılar içeren sayılar, herhangi bir desen içermeyen kombinasyonlardan daha pahalı olacaktır. Seçim yaptığınızda bu dikkate alınmalıdır.

Seçim olasılıklarına gelince, burada her şeysadece "Beeline" şirketinin abone ağında henüz hangi numaraların kullanılmadığı ile sınırlıdır. Telefon numarasını, örneğin, doğum tarihinizi, ev ve daire sayısını veya başka bir operatör tarafından verilen numarayı içerecek şekilde değiştirebilirsiniz. Böyle bir odada tekrarlanan rakamlar ve "güzel" kombinasyonlar yoksa, değiştirme maliyeti oldukça düşük olacaktır.

Ne için?

"Beeline" telefon numarası

Neden olduğu sorusunun bir kısmıHizmete "Seçilecek numara", "Beeline" (sitedeki), siteye (yani, - seçeneğin açıklamasının yer aldığı sayfada -) ihtiyaç duyar. Abonenin sayısının daha unutulmaz hale gelebileceğini, değerini herhangi bir olaya, tarihe veya dijital kombinasyona bağlayabileceğini söylüyor. Öte yandan, bir yedek yardımıyla, müşterilerinizin kolayca hatırlayacağı bir "görüntü" numarası da alabilirsiniz;

"Beeline" seçmek için

Çok fazla seçenek var. Birisi sevdiklerinizi memnun etmek ve ona benzeyen bir telefon numarası almak ister; ya da bir başkasının gereksiz tanıdıklarla iletişimini kaybetmek için eskiden kurtulması gerekir.

Aslında, bir insanın ne sebepten dolayı önemi yoktur.yeni bir telefon numarasına ihtiyacım var. Asıl önemli olan, "Beeline" ın basit ve hızlı bir şekilde sayıyı değiştirebilmesinin yanı sıra basit bir dijital kombinasyon olması durumunda da ucuzdur.

Eski mi, yeni Simka mı?

Kullanmadan önce ortaya çıkabilecek bir başka soru, "Seçmek için numara" servisini kullanırsanız eski SIM kartını kaydetmek veya yeni bir tane almaktır.

Resmi web sitesinde "Beeline", ne zamanKullanıcı eski kartını yeni numarayla çalışmaya bırakabilir. Bu uygun bir durumdur, çünkü bu durumda abonenin yeni bir başlangıç ​​paketi alması ve buna göre ekstra masraflar getirmesi gerekmez.

maliyeti

Numarayı Beeline ile değiştirmek istersenizTelefon, operatör böyle bir hizmet için tekdüze tarife ölçeğine sahiptir. Bir tür veya başka bir sayı için ödenmesi gereken miktarlarda ifade edilir. Örneğin, normal bir sayı kombinasyonu için abonenin 30 ruble ödemesi gerekir. Ücretin "bronz" sayısı için 1000 ruble artırıldı. "Gümüş" sayıya geçmek isteyen bir kullanıcı 5000 öder; ve "altın" kombinasyonu ile ilgilenen biri - 15 bin ruble.

"Beeline" telefon numarasını değiştir

"Altın", "Gümüş", "Bronz" sayılar nelerdir?

Bu üç kategoriyi ayırmak için "Beeline" numarasıTelefon yinelenen basamakların varlığı için analiz eder. Aynı sayılar bir arada daha fazla - daha pahalı sayı kendisi. Buna göre, daha değerli bir kategoriye atıfta bulunur.

"Bronz", 3 basamaklı bir kombinasyonun tekrarlandığı sayıdır; "Gümüş" - 4 ve "altın" - 5 aynı sembolden.

Nasıl değiştirilir?

Değiştirmenin birkaç yolu varsayı "Beeline". İnternet aracılığıyla, doğrudan şirketin ofisinde ve ayrıca operatör aracılığıyla - bu yöntemlerden herhangi biri telefon numaranızı yenisiyle değiştirebilir.

İnternet üzerinden "Beeline" sayısını değiştirmek

Bunu İnternet üzerinden yapmak daha kolaysa(Şirketin web sitesine gitmek, eski numaranızı girmek, pasaportun bir taramasını yapmak, ardından yeni bir kombinasyon seçmek yeterlidir), ardından diğer yöntemler ek çaba gerektirmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi edinin.

Şirketin ofisinde değişiklik

Yeni bir telefon almak için "Beeline"(Abonenin numarasını şirket ofisi aracılığıyla değiştirmek için) bir pasaport sağlamalısınız. Ayrıca, cep telefonu operatörünün danışmanlarına, numaranızda tam olarak görmek istediğiniz şeyleri açıklamalısınız - hangi rakamlar mevcut olmalıdır. Tercih edilecek kombinasyonu tanımlayın.

telefon numarasını değiştir

Bunun yanı sıra, tabii ki, bir kişi yardımcı olamaz ama sözhizmetlerin maliyeti. Daha önce de belirtildiği gibi, sayının seçimi ücretsizdir, ancak yeni olanın fiyatı, doğrudan doğruya, dijital varyasyonlardaki son varyasyonun değerine bağlı olacaktır.

Operatöre yapılan bir çağrı ile değiştirin

Başka bir olasılık, Beeline yoluyla sayıyı değiştirmekOperatörü aramak. Bunu 0611 veya 8 800 700 061 numaralarına göre yapabilirsiniz (Rusya'nın her yerindeki aramalar için). Kimlik tespiti amacıyla, bir şirket çalışanının pasaport bilgilerinizi dikte etmenizi isteyebileceğinin belirtilmesi önemlidir.

Bir başka önemli nokta: uzman bir şirkette yer değiştirirken, aboneye yeni bir numara seçme fırsatı verilmez.

kısıtlamalar

Yeni bir "Beeline" (telefon numarası) istiyorsanız,Sistemde çalışan bir dizi gerekliliği karşılamanız gerekir. Birincisi borçtur. Numarasını değiştiren bir abonenin, "Tam Güvenle" hizmeti ve abonelik ücretleri de dahil olmak üzere diğer seçenekler için borçları olmamalıdır. Kullanıcı mobil servisler için ödeme yapan bir kişi olarak iyi bir itibara sahip olmalı, ancak o zaman yeni bir numaraya güvenebilir.

İkinci koşul, sistemdeki kalış süresidir. Abonenin telefon numarasını değiştirme hakkına sahip olması için temel Beeline paketini kullanma süresi 1 aydan fazla olmalıdır. Bir başka kısıtlama - bir önceki değişimden bu yana geçen bir aylık süre.

beeline değişim numarası

Üçüncü, daha doğrusu, ödeme şeklindedir.müşterinin yerleşebileceği yer. Bir telefonla veya internet üzerinden bir danışmanla çalışma durumunda, abonelik hesabından borç miktarının geri ödenmesine izin verilir, daha sonra ofise başvururken, abonenin nakit ödeme hakkı vardır.

Abonelerin geri bildirimi

Bu servisle ilgili tüm detayları öğrendikten sonra, operatörün sıradan müşterilerinin tavsiyelerine bakmak ilginç olurdu - zaten kullanmış olan aboneler.

Çok sayıda kaynak, sıradan ziyaretçiBu makalede açıklanan seçeneğin gösterimlerini paylaşın. Onlardan yargılanabileceği gibi sıradan insanlar, daha çekici bir odaya geçme fırsatını gerçekten çok seviyorlar. Bu sadece pratik değil, aynı zamanda sahibine bazı görüntüler ekler.

Hala insanlar eylemler hakkında olumlu yanıt verir,Beeline hangi hizmeti dikkat çekmek için yapılmıştır. Örneğin, "gümüş" sayıların "basit" olanların fiyatına bağlandığı bir dönem vardı. Abonelerin agiotage hayal edebilirsiniz!

Şimdi, elbette, hiçbir operatör payı yokHizmet zaten yeterince biliniyor olduğundan, yürütür. Bununla birlikte, size mükemmel bir seçim sunulur: ya ödeme yapın ve aynı sayılardan oluşan çekici bir sayı elde edin ya da sadece oluşturulacak figürlerin "özelliği" nedeniyle hatırlayacağınız bir tanesine gidin. Ve bu, daha önce açıklandığı gibi oldukça uygun.

Eski sayı

Bazı aboneler, forumlardan gelen geri bildirimlerle yargılanırken, şu soru ortaya çıkıyor: “O zamandan beri kullanıcının reddettiği eski telefon numarası ne oluyor?

Soru doğal, ama cevabı aşırı derecedebasit - kapalıdır. Beeline kurallarına göre, sayıyı değiştirmek, onu devre dışı bırakmak demektir. Sonra her şey birçok mobil operatörler için yürürlükte olan prosedüre göre gerçekleşir. Uzun bir süre (genellikle bir yıl), bu sayı devre dışıdır. Bu, onu arayarak, bir kişinin "yanlış çevrilmiş numara" gibi bir şey duyduğu anlamına gelir. Ayrıca, bu sürenin gerçekleşmesi üzerine, yeni abone bunu alır ve kendi amaçları için kullanmaya devam eder.

Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirmeBeeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

Related news

 • Kadınlar için Cilt Beyazlatma Yöntemleri
 • Alkenlerin kimyasal özellikleri (olefinler)
 • İğne Oyası Çıtı Pıtı Mükemmel Bir Çiçek Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Gürcü mutfağı: khinkali yemek tarifi tarifi
 • Arabaşı çorbası tarifi

 • Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme


  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme

  Beeline: Numarayı değiştirin. Cep telefonu numaranızı değiştirme