Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 2019

Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 2019

Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 83 18.02.2019, 19:52

Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme

Bebeğin görünüşü herkes için eğlenceli bir olaydır.aile üyeleri. Ve yeni doğmuş bir yavru için çeyiz toplama çabalarına her zaman olumlu deneyimler eşlik ediyor. Gelecek anneler, çocuklarına en iyi ve en güzel kıyafetleri seçmeye çalışmaktadırlar. Ve alışveriş listesindeki swingers ilk pozisyonları alır.

Ama neden, kırıntıların görünümü için hazırlanıyor,İğne işi yapmayın ve sevginizi her ürüne yatırmayın, kendi başınıza dikmeyin mi? Bu süreç gebe kadınları memnun edeceğinden ve çok fazla zevk getireceğinden emin olabilir. Dahası, kendi kravatınızı dikmek kolaydır!yenidoğanlar için bebek pijamaları

Malzemeler ve Araçlar

Kural olarak, bebeğin ilk kıyafetleri içinBir flanel, chintz, bisiklet veya jersey kilit ve soğutucu seçin. Sentez yapmadan sadece pamuk lifi olan ve yeni doğmuş bebekler için çok iyi ryoshonki çıkaran bileşiminde bu malzemelerdir. Bu tür ürünler için bir desen de çok kolay bir şekilde inşa edilmiştir ve yaratılması için bir parça kağıda, bir cetvele ve bir kurşun kaleme ihtiyacınız olacaktır.

Dikiş ürünleri için bir overlok ya da zikzaklı bir dikiş makinesi, dişler, dilimler, düğmeler veya düğmeler işlemek için örme fırında ve istenirse farklı bağcıklara ihtiyacınız olacaktır.

Ortak ölçü değerleri

Yenidoğanlar için şablon nasıl yapılır? Desen, bir koku ve tüm kollu kollu bir gömlek olmalı ve boyutta uygun olmalıdır. Bunun için standart ölçüleri kullanmanız gerekiyor:

 • rafın yarısının genişliği 14 cm'dir;
 • kol uzunluğu - 15 cm;
 • boyun derinliği - sırt için 1 cm ve iletim için 5 cm;
 • manşonun kılıf yarımının genişliği 11 cm'dir;
 • tüm raspashonki uzunluğu - 30 cm.

Çocuk ölçümleri,Bebeğin ağırlığı ve boyu. Bu nedenle, en küçük değerlerden başlayarak, 2-3 cm (boyun olukları hariç) standartlarına ekleyerek daha büyük boyutta bir tiftik dikmek gereklidir.raspashinki kendi elleri

Yeni doğmuş bebekler için bir şablon oluşturmak

Desen bir kağıdın üzerine yarım olarak inşa edilmiştirArkalığın ortasındaki varsayılan kesim değeri ve transfer. Sırtın ön ve arka panelleri, boyun derinliği ve ön rafta orta kısım boyunca gömlekin kokusu için beş santimetre daha fazla ayrılır. Bir çizim çizmek için, bir kağıt alın ve aşağıdakileri yapın:

 • 30 cm aşağı ve yanlara doğru ışınları olan bir dik açı tayin eder;
 • yatay çizgi üzerinde orta (işaret kolunun sınırı ve rafın genişliğinin mark işareti);
 • köşede sırtlık ve raf için boyunu gösterir;
 • yatay çizgi üzerindeki noktadan aşağı doğru 6 cm aşağıya doğru ve kolun ve rafın sınır noktasından 8 cm kadar uzar ve işaretlerin bir çizgi ile birleştirilmesiyle, manşonun dikişi belirlenir;
 • son noktadan bir dik açıyla aşağıya iner ve bir yan kesimi çizer (eğer istenirse, biraz dibe uzatılabilir);

Bu aşamada, raspashonok'u hazırlamaya yönelik temeli düşünebiliriz.

Alt tarafın boyutunu artırın

İçin başka bir boyut sweatshirt dikmek için nasılyenidoğan? Bu durumda desen herhangi bir değişiklik gerektirmez. Kalıba desen vermek için, sadece iş parçasının sınırlarından 2-3 cm.çocuk fanilaları

Bebeğin vücuduna bağlı olarak, boyun çizgisini hafifçe genişletmek de gerekebilir. Tipik olarak, boyun, kumaşın bebeğin hassas derisini ovalamaması için yeterince geniştir.

modelleme

İsterseniz, şablonu biraz değiştirebilirsinyenidoğanlar için ryoshonki. Böyle bir gömleğin desenleri, bir tarafta bir toka veya iplerde bir kimono gibi bir koku ile olabilir. Doğal olarak, bu seçenek raspashonki'nin pratik olarak çift ön detayını aldığından daha kullanışlı olacaktır. Her zamanki model sürekli olarak sürülürken, sadece boyundaki şeritte bulunduğu için "kimono" daha pratik olacak ve bebeğin göğsü her zaman kapalı olacaktır.

Bebeğin fanıtının yan kaplaması olan versiyondabüyük bir koku ile yapmak. Ön raf, iki parçadan oluşur (ayna yansıması), omuzdan tabana doğru bir kesim ve bir düğme tutturucu, bir kuşgözü veya doğrudan gömlekin omzuna bir düğme, hem kokunun iç tarafında, hem de dışarıda. Bu oranda, nasıl döndüğü önemli değil, küçük çocuk her zaman vücudunu kapatacak ve açılmayacaktır.kravat dikmek nasıl

Ürün işleme

Kesim anlaşılabilir, ama nasıl bir kravat dikmek içinvücuda hoştu ve bebek rahatsızlığı vermedi mi? Bu tür şeyler genellikle dışarıda bir dikişle tedavi edilir. Yani, dilimlerin işlenmesi ürünün yüzünde yapılır. Böylece, tüm olası dikenli elemanlar hariç tutulur, çünkü bezin kesimi ve işaret çocuğun bedenine dokunmaz.

Böyle bir ürünün presentable bir görünüme sahip olması için,Bir overlock kullanmak en iyisidir. Çoğu zaman profesyonel terzi kıyafetleri benzer şeyler dikmek için halı adı verilen bir agrega kullanır. Bu triko ile çalışmanın vazgeçilmez bir makinesidir. Bununla birlikte, eğer böyle bir dikiş ekipmanı mevcut değilse, normal bir kilit dikiş makinesi ile işleyebilir ve dilimleri keten sütür veya zikzak ile işleyebilirsiniz.

Ryazhonki ve manşonların alt kısmı ve rafların bir bölümü, daha ince bir tuval veya örme dantellerden bir oblik fırında pişirilebilir.raspashki boyutları

Dekoratif işleme

Her annenin bir bebek istediği açıktırgüzel kıyafetler vardı, ve çok daha parlak ve renkli pazar şeyleri lehine olağan pazen ve pamuklu elbiselerden vazgeçiyorlardı. Bununla birlikte, kendi ellerinizle peruklar diktirirseniz, biraz hayal kurabilir ve dantel ve kurdeleler kullanarak ürünleri zarif hale getirebilirsiniz.

Örneğin, pamuktan kırılmış bir desenle yazdırma venakış küçük bir mod için mükemmel bir yaka ve manşet alacak ve yumuşak bir örme dantel kolayca bir bebek için bir törpü sandığı üzerinde bir jabot dönüşebilir. Ayrıca şerit, aplike ve termotransfer gibi dekor unsurlarını da unutmayınız. Dekorasyon sayesinde orijinal mokasenleri kolayca yapabilirsiniz. Bir tişörtün boyutları önemsizdir, ancak sanatın şu anki işi, annenin ellerinde olabilir.

Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 2019

Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 2019

Related news

 • 27 Ocak 2019 Pazartesi
 • Kakaolu Puding Tarifi Videosu
 • Modern Perde tasarım
 • FETÖnün yargı imamının Bank Asya oyunu

 • Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 15

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme


  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 11

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 83

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 46

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 89

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 25

  Bebek mokasenleri: desen, işleme ve modelleme 48