Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller 2019

Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller 2019 Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

"Batman vs Superman: Adalet şafağında": aktörler ve roller

Yeni binyılda gerçek savaş patlak verdiHer biri kendi film süper kahramanlarını yaratmaya çalışan DC ve Marvel stüdyoları arasında. Şu anda, Marvel tarafında avantaj sadece kaliteli değil, aynı zamanda resim sayısıdır. Bununla birlikte, son yıllarda DC Entertainment konumunu geliştirdi. Kara Şövalye hakkındaki üçlemenin ve Adam Çelik'in resminin başarısından sonra, filmin ana karakterlerini “Batman vs Süpermen: Adalet şafağında” birleştirmeye karar verildi. Bu filmin aktörleri mükemmeldi, neredeyse bir yıldızdı, tüm izleyiciler oyunlarını beğenmedi.

Batman v Superman: Adalet Şafağı

Yeni filmde, DC kendi çizgi romanlarının en ünlü iki karakteri arasında çarpıştı: Krypton ve Knight Gotham'dan Yeni Gelenler.Batman Adalet aktörleri şafak vakti

Arsa göre, Süpermen arasındaki savaş sırasındave General Zod Bruce Wayne onu yanından izledi, kaç kişinin bu savaşın sıradan kurbanı olduklarını dehşete düşürdü. Bundan dolayı, Adamı çelikten horlamaya başladı.

Zaman geçiyor, ama Batman'in yabancıdan nefretiKripton sadece büyüyor. Bu, iki savaşçıyı suça itmeye karar veren Lex Luthor'un entrikaları tarafından kolaylaştırılmıştır. Luthor'a teşekkür etmek için, The Steel of Man'in bir kahraman olmadığını, ancak gezegen için potansiyel bir tehdit olduğunu düşünüyoruz. Kendisiyle hayal kırıklığına uğratan Clark Kent, Metropolis'ten ayrılıyor. Ve Dünya'nın yaşamındaki rolünü anlamaya çalışırken, Batman Lex'i kriptonitten kurtarır ve ona karşı bir silah yapar.

Luthor, dünya dışı minerallerin kaybını öğrenmek,Kriptonyalıların gemisine gider ve orada bulunan ekipmanın yardımıyla, Süpermen'i yok edebilecek bir Kıyamet Canavarı yaratır. Ayrıca, Lex, Martha'yı (Clark'ın evlatlık annesini) kaçırmayı emreder. Ve Kent'e şantaj yaptıktan sonra, Batman’de çatlamadıysa onu getiren kadını öldürmekle tehdit etti.

Kripton'un son oğlu bir toplantıya gidiyorOnunla müzakere etmeye çalışan ve Luthor'dan çok daha fazlasını elde etmek için karanlık bir şövalye. Ama Batman onu dinlemek istemiyor ve hemen onu öldürmeye çalışıyor. Kriptonitten gelen silahları kullanan Wayne, Kent'i yener, ama son anda Clark, Bruce'a ulaşmayı başarıyor.

Kahramanlar birleşip Martha Kent'i kurtardı. Beklenmedik şekilde kıyamet görünür ve etrafındaki her şeyi ezer.Batman Adalet aktörleri şafak vakti Süpermen ve Batman'ın yardımına gelir.Mucize kadın, ama birlikte bile canavarı öldüremezler. Sonra Clark, Wayne'in onunla savaşmak için yarattığı kriptonit mızraklarını bulur ve bu silahla canavar Luthor'u öldürür. Bu durumda, kahraman kendi kendine yok olur.

Resmin sonunda, dünyanın dört bir yanındaki insanlar Süpermen'in ölümünde yas tutuyorlar, Lex çıldırdı ve hapse girdi ve Batman ve Wonder Woman gezegeni yeni tehditlerden korumak için bir Adalet Ligi yaratmayı planlıyorlar.

Ben Affleck: Gelecek Nesil Batman

Tüm film tarihi boyunca Kara Şövalye'nin en iyi oyuncusu olan Adam West, Michael Keaton ve Christian Bale'den sonra Batman'i oynamak çok zor.Ben Affleck BatmanAncak, Ben Affleck (İnci Harbour, Tüm Korkuların Toplamı) risk aldı. Dahası, çizgi roman kahramanları hakkında filmlere katılım deneyimi vardı. Böylece, 2003 yılında Daredevil'de Matt Murdoch oynadı.

Affleck'in güçlü iradesiyle olmasına rağmenKnight Gotham'ın rolü için neredeyse mükemmel olan çene, pek çok izleyici randevusuna karşı kategorik olarak görev yaptı. Ve ortaya çıktığında, boşuna değil, filmin serbest bırakılmasından sonra, Ben Affleck ciddi biçimde eleştirildi. Daha önce bu başlık George Clooney tarafından giyilmiş olmasına rağmen, Batman performansında en kötü tarih olarak adlandırıldı.

Ancak, bu tür yorumlar her şeyde adil değildir. Bir aktör Affleck'in çok onurlu bir rol oynaması ve senaryo yazarlarının Batman'in en sevdiği imajını saptırması, başarısız olan Gotham'ı kıskanç bir aptal ve paranoyak haline getirmesi onun suçu değil. Bu durumda, Ben kendi kendini başlattı ve hayranları "yağ Batman" takma adından almış, hemen hemen aldım için suçlanabilir.

"İntihar Birimi" nde,Affleck'in Kara Şövalye'nin rolüne de yansıdığı performansları daha iyi oldu, bu yüzden Adalet Ligi'nde ve Knight Gotham ile ilgili solo bir projede bu göstericinin eleştirmenleri sarsarak yeteneklerini kanıtlayacağına inanmak istiyorum.

"Batman vs Superman: Adaletin şafağında": Son Kriptonlu Henry Cavill

İngiliz yakışıklı Henry Cavill gelince(Ölümsüzler, Tudorlar) - kahramanın kostüm giyerek aptalca alışkanlığını reddeden ilk Çelik Adamı, aynı zamanda eleştirmenlerden de aldı.batman vs superman adalet Henry Cavill şafakta

İlk etapta olumsuz geri bildirim alındıAktörün kamera önünde çok olumlu poz verme alışkanlığı, ama Cavill'de olduğu gibi bu kadar lüks bir görünümün sahibi, bunun için yargılanmak zor. “Batman vs Süpermen: Adalet şafak vakti” filminde Henry Cavill ikinci kez Clark Kent'i oynuyor ve çok başarılı. Buna ek olarak, özellikle oyuncu tarafından bantta yer almak için pompalanan mükemmel fiziksel şekil ve kabartma kasları, Affleck'in arka planına karşı güzel bir şekilde öne çıkmasına izin verir.

Bu hikayenin sonunda Superman'ın öldüğü gerçeğine rağmen, taraftarlar, Henry'nin daha önce bir sözleşme imzalamış olduğu Adalet Ligi ve Çelik Adam 2'de onunla bir toplantı bekliyor.

Villain Lex Jesse Eisenberg'in (Zombieland, Now You See Me) performansında

Cesur savaşçıların kötülüğe karşı görüntüleriBatman filmi Superman vs: Adalet şafağında, Affleck ve Cavill oyuncuları çizgi roman kanonuna çok daha yakın bir şekilde somutlaştırdılar, bu hikayenin süper-kötü karakteri karakterini değiştirdi.Jesse Aisenberg Lex Luthor Yani, seyirciler oldukça sıradışı görünmedenAlexander Joseph Luthor, LexCorp'un zekice bir başıdır, sıradan insanları farketmez ve lüks takımının altında saklanır. Jesse Eisenberg (Lex Luthor) resimde basit kıyafetlerle bir tür Joker yaratıyor, herhangi bir kişiye açık gibi görünüyor. Olayın gelişmesiyle birlikte, o, kontrol edemediği bir canavarı serbest bırakana dek, daha çılgın planlar tasarlar.

İzleyiciler hala tartışıyor: Yeni Lex - yazarların ya da Jesse'nin fikri mi?

Bu arada, aktör rolü için, kendini traş etmesine izin verdi, ancak sonunda işinden memnun kalmadı. Bir röportajda, Jesse gelecek filmlerde Luthor'u tekrar oynama niyetinde olmadığını söyledi.

Lois Joan Lane, Amerikan Amy Adams'ın performansıyla

Çelik Adam'da olduğu gibi, Krypton - Lois Lane'den sevilen kahrama - "Batman vs Süpermen: Adaletin başlangıcında" - Amy Adams (Enchanted, The Muppets) filminde sahne aldı.batman vs superman adaletin şafağında emiss adamsBu rol oynarken ikinci kez aktrisin oldukça iyi olmasına rağmen, bazı eleştirmenler onun kahramanının çizgi romandaki kanonik karakterle karşılaştırıldığında çok basit olduğuna inanıyor.

Aynı kahramanın başındaki Adams'ın başındaki bu kahramanın üstünde, Erica Durance'ın oynadığı ama biraz Teri Hatcher seviyesinin altında.

Filmdeki Affleck gibi dikkati çekmeye değer."Batman vs Superman: Adalet şafağında," Amy Adams diyet takip etmedi ve proje çalışmaları sırasında ayrı çerçeveler oldukça yenilenmiş görünüyordu. Onun oyunu inandırıcıydı ve seyirciler bunu beğendi.

Projenin diğer aktörleri

Yukarıdaki sanatçılara ek olarak, "Batman vs Superman: Adaletin başlangıcında" filminde aktörler iyi tanınmış ve çok iyi rol oynamışlardır.batman vs superman adaletin şafağında emiss adams

İlk ve en önemlisi, burası İsrailli Gal Gadot.(Şövalye ve Gün, Üçlü 9). Genç bir aktris Wonder Woman oynadı. Ne yazık ki, hikayeye katılımı minimal ve mantıksızdı, bu nedenle izleyici sadece Ada'nın Ligi'nde olduğu gibi 2019'de de “Miracle Woman” filminde Gal'in oyunculuk becerilerini değerlendirebilecekti.

Resimdeki Martha Kent, Diane Lane tarafından oynandı. İyi bir oyuncu olan Diane, Gal gibi, fiziksel olarak kendini ifade etme fırsatından mahrum edildi - çok az ekran zamanı. Bu arada, "Batman vs Süpermen: Adalet şafak vakti" filminin tümünün ortak sorunu budur: aktörler, projenin aşırı arzından dolayı, karakterlerinin iç dünyasını ortaya çıkarmak için yeterli zamana sahip değildi. Sonuç olarak, ana karakterler düz ve ilgi çekiciydi.

Jeremy Irons (Bruce'un asistanı Alfred), Kevin Costner (Clark'ın evlatlık babası), Lawrence Fishburne (Perry White'ın baş editörü) ve Jason Momoa (Aquaman) de konuk yıldızlar arasında rol aldı.

Ilginç gerçekler

Henry Cavill (Süpermen) bir zamanlar filmde Dark Knight rolü için seçmelere "Batman Başlıyor".

Ben Affleck, Clark Kent'in dedektif draması "Superman'ın Ölümü" rolünün ölen rolünü canlandırdı. Bu arada, aynı resimde vuruldu ve Diane Lane.diane laneAffleck, Christian Bale'den ona sormasını istediğinde,Batman'i en iyi nasıl oynayacağını, Ben Lateks süper kahraman kostümü bir sinek vardı dikkat çekmek için tavsiye, aksi halde çekim arasındaki bir mola sırasında tuvalete gitmek zor olurdu.

Kariyerinin başlangıcında, Amy Adams, Clark Kent - Smallville'nin gençleri hakkında televizyon dizilerinin bölümlerinden birinde rol aldı.

Bu filmde, Thomas Wayne'in rolü daha önce DC çizgi romanlarının uyarlaması olan Watchmen filmi olan Jeffrey Dean Morgan'ı canlandırdı.

Sayısız olumsuz yorumlara rağmenBatman ve Süpermen arasındaki çatışma hakkındaki film, bir milyon dolar harcayarak neredeyse 900.000.000 $ 'lık bir gişede toplandı. Aktörlere gelince, birçoğu DC evreninin aşağıdaki filmlerine katılım için sözleşmeler imzalamış durumda. Ana rollerin oyuncularının hala izleyicinin isteklerini göz önünde bulundurmasını ve gelecek projelerde bu filmde yapılan eksiklikleri düzeltebileceğini ummak isterim.

Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller 2019

Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Kemiklerin osteoporozu. Ana nedeni kalsiyum eksikliği
 • Vyngapurovskoye alanı: nerededir ve ne stokları
 • Üretim yönetimi, kurumsal yönetim için etkili bir araçtır
 • Camille adının çok taraflı anlamı
 • Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları

 • Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller


  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller

  Batman vs Superman: Adalet şafağında: aktörler ve roller