10.05.2019

Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 59

Barnaul'a arkadaşlarla nereye gitmeli, aile?

Batı Sibirya şehrinin güneyinde yer almaktadır.Barnaul, Altay Bölgesinin idari merkezidir. Bu muhteşem köy, manzaraları ve çeşitli eğlence mekanları ile ünlüdür. Bu nedenle, ne sakinleri ne de gezginler Barnaul şehrinde sıkılmayacaktır. Başka nereye gidebilirsin?

"Orman Peri Masalı"

Çocuk ile nereye gitmek? Barnaul'da bir park "Orman Masalsı" var. Güzel havalarda, onu ziyaret etmeniz önerilir. Bu yerde her türlü ilgi çekici yer ve eğlence çok büyük miktarda var.

barnaul nereye gitmek

Ayrıca, parkta bir hayvanat bahçesi var.vahşi hayvanları yaşayan. "Orman Peri Masalı" nda bir çocuk sadece bir roller coaster ve carousel atamaz, aynı zamanda günlük hayatta bulunmayan hayvanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Kukla tiyatrosu "Fairytale"

Çocuklarınızla tiyatroya gitmek isterseniz"Tale" e dikkat et. Kahramanlar, bebekler olan şaşırtıcı temsilciler, herhangi bir çocuğun dikkatini çekebilir. Çocuğun zamanını coşkuyla geçireceği gerçeğine ek olarak, yavaş yavaş kültürel dinlenmeye alışacak.

Zümrüt Parkı

Bu pitoresk bir ayırt edici özelliğiyer katamaran binebileceğiniz bir gölet. Böyle inanılmaz bir macera kesinlikle çocuğun hafızasındaki en parlak hatıraları bırakacaktır.

Devekuşu Çiftliği

Ailemle Barnaul'a nereye gidebiliriz, çocuklar? Devekuşu çiftliğinde. Bu yerde sadece devekuşları değil, aynı zamanda başka birçok hayvan, örneğin llamas ve eşekler de yetiştirilir. Ayrıca orada, köylüleri, farklı türler ve diğer kuşları tavuklarla tanışabilirsiniz. Bununla birlikte, en popüler olan turistlere ilginç hikayeler anlatan egzotik devekuşlarıdır.

barnaul'a gidebileceğiniz yer

Eğlence merkezi Happy-Land

Çocuklarla Barnaul'a nereye gidilir? Eğlence merkezinde Happy-Land. Merkezin muazzam bölgesi çocuklar için çok fazla eğlence içeriyor. Bu yerde çeşitli video oyunları, makineler ve benzeri ekipman toplanır. Buna ek olarak, kurum kendi bowling ve hava hokeyi var.

Aquapark ve restoran

Havuzda heyecanlı oyunlar, su kaydırakları ve diğer benzer eğlence ile paten yapmak, her çocuğa kesinlikle çok olumlu duygular verecektir.

Barnaul'a arkadaşlarla ya daikinci yarısı mı? Barnaul restoranda. Eğer genç bir erkek ikinci yarısını rahatlatmak istiyorsa, kesinlikle bu restoranı ziyaret etmeleri gerekir. Hoş bir atmosfer ve canlı müzik, hiç şüphesiz eğlence ortamını aydınlatacak. Ayrıca kurumun bir nargile ve bir dans pisti vardır, ayrıca her türlü gösteri programı düzenli olarak düzenlenmektedir.

hafta sonu için barnaul nereye

Firavun Gece Kulübü

Barnaul'a arkadaşlarla nereye gitmeli? Firavun'da. Kulüp her gün aynı binada bulunan bir restoranda ziyaretçileriyle buluşmaya hazır. Kurumdaki bütün akşam yerel gruplar tarafından gerçekleştirilen canlı müzik çalıyor. Ancak, gece vakti, restoran hayata gelir ve şık ve gençlik gece kulübüne dönüşür. Müzik kökten değişir, DJ'lerin en modern melodileri ses çıkarmaya başlar.

Eğlence merkezi Strike

İçinde yapabileceğiniz geniş bir kurumtüm şirketi dinlendirin ve bowling veya bilardo gibi oyunlar oynayın. Buna ek olarak, merkez spor dünyasından en son olayları sürekli olarak yayınlamaktadır.

Paintball kulübü "Abordaj"

Haftasonu için Barnaul'a nereye gidilir? "Abordaj" eğlence kulübünde. Son yıllarda paintball oyna şık ve şık hale geldi. Buna ek olarak, kumar ve takım oyunu, bir kişinin tekrar tekrar siteye geri döndüğü heyecan verici. Club "Abordaj", her biri kendi karmaşıklığına sahip olan çeşitli sitelerle ünlüdür. Bu nedenle, bu yerde hem acemi hem de bilgili oyuncu için ilginç olacaktır.

Yu. Detochkin Otomobil Taşıma Müzesi

Bir kültür için Barnaul'a nereye gidebilirimBoş? Rahat ve dinlendirici bir tatilin hayranları şehri hiç kaçırmayacaklar. Ne de olsa, şehrin tarihini anlatan pek çok ilginç yer var.

Şehirde birçok müze var.Her biri benzersiz sergiler içerir. Mesela, bu köyde bir avtougon müzesi var. Yu Detochkina. Bu yerde, hacklemenin yanı sıra açılmış araçların da yardımıyla bütün bir cihaz koleksiyonu var. Ayrıca müzede araç sahiplerinin arabalarını korumalarına yardımcı olan birleştirilmiş cihazlar bulunmaktadır.

Arıcılık Müzesi

Barnaul'da Nereye Gidilir? Kentte arıcılık için ayrılmış bir müze var. Bu yerde, tüm gelenler sadece arıların kökeni ve yaşam tarzları hakkında değil, aynı zamanda açıkça göstereceklerdir. Ayrıca, her ziyaretçi mumtan bir mum kalıplamaya veya bir çerçeve yapmaya çalışabilir.Related news

 • Bir bankaya kredi ödemezseniz ne olur Sorumluluğu nasıl önleyebilirsiniz
 • Tığda Bebek Yeleği Yapımı
 • Brüksel Lahanası Salatası Tarifi Videosu
 • Dünyanın en zengin kişisi belli oldu
 • Hızlı zayıflama diyet listesi ile Etiketlenen Konular

 • Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 88

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile


  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 69

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 37

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 9

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 31

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 100

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 7

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 13

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 75

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 11

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 79

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 29

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 66

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 11

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 1

  Barnaula arkadaşlarla nereye gitmeli, aile 73