Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 2019

Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 2019

Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 38 14.02.2019, 13:30

Bar "Aviator" (Tyumen): adres, menü, yorumlar

Şimdi rahatlamak için iyi bir yer bulZor. İnanılmaz çeşitlilikteki kurumlar arasında kafanız karışabilir ve herkes aynı zamanda iyi ve kötü olabilir. Modern bir ziyaretçinin memnun olması zordur ve bu tür kuruluşların sahipleri bundan zaten emin olmuştur. Pek çok kişi, elde edilen şeyi yapmak ve belirli bir halk için sevilmek, kavramaktan ve her zaman başarısız olmaktan çok daha iyi olduğu sonucuna varmıştır. Tyumen'deki "Aviator" bara daha fazla ve daha fazla geri bildirim verilir. Bunun anlamı, ziyaretçilerinin çemberinin sürekli artmasıdır. Ve boşuna değil, çünkü böyle bir yer, her şeyden haberdar olmayı hak ediyor. Evet, tam olarak mükemmel değil. Evet, kusurlarımla. Ama insanlar dinlenmeyi sever ve bu en önemli göstergedir. Bu bar hakkında ve aşağıdaki makalede ele alınacaktır.

Yer, bar "Aviator" çalışma saatleri (Tyumen)

Kurumu daha ayrıntılı olarak ele alın. Bar "Havacı" çeşitli insanlar toplar. Duvarlarında sevgili çiftleri, büyük aileleri ve dost şirketleri görebilirsiniz, çünkü hepsi günlük yaşamın zorluklarını unutmak ve sadece dik bir atmosferde rahatlamak için bu kuruma geldiler. Tyumen Aviator çubuğunun adresi: Chelyuskintsev sokak, ev 1a.bar aviator tyumenKapıları misafirperver açılmışPazartesiden perşembeye öğleden geceyarısı, cuma - öğleden 2 gece, cumartesi günleri 2 gün ila 2 gece, pazar günleri 2 gün ila gece yarısı arasında. Kurum genellikle promosyonlar ve özel teklifler tutar.

Iç mimari

Tyumen Aviator çubuğunun görünüşü basittirharika. Her şeyden önce, herkesin bu tür bir iç mekan oluşturamadığı bir profesyonel ekibin üzerinde çalıştığı görülebilir. Bu kurum zaten barın bir özelliği olan çay deposu sahasında açıldı. Ziyaretçiler, tarihe sahip yerlerin sadece yeni şık kafeler ve restoranlardan daha fazlasını aldıklarını söylüyor. "Aviator" çubuğu öncül sayesinde geçmişini çoktan almış, ama hepsi bu değil. Tasarımcılar, her ayrıntıyı rahat ve uyumlu hale getirmek için her ayrıntıyı düşündüler.Aviator çubuğu Tyumen menüsü Mükemmel bir çözüm karanlık kullanımdıtuğla duvarlar ve tavanlar bir arka plan üzerinde ahşap. Biri uyuşuk görünebilir, ama aslında çok iyi görünüyor. Laconic masalar ve sandalyeler, ölçülü merdivenler ve korkuluklar, salonun derinliklerinde büyük bir bar tezgahı, ilginç masa örtüleri ve yumuşak aydınlatma - tüm bunlar her ziyaretçinin rahatlamasına ve rahat hissetmesine olanak sağlar. Çubuğun adını gösteren hiçbir öğe yoktu. "Havacı" da, uçaklarda pervanelerin, duvarlardaki pervanelerin ve benzer bir temanın resimlerini görebilirsiniz.

Özellikler

Tyumen "Aviator" çubuğunun Fotoğraf diyor kiAna özelliği salonların tasarımıdır. Ziyaretçiler, iç mekanı sayesinde yaratılan kapalı bir sıcak dünyayı severler. Ancak bu, kurumun tüm olanaklarını durdurmaz. Tyumen'deki Aviator çubuğunun eşiğini geçen herkes piyanoda yanacaktır. İlk başta hiç bir şeye ihtiyaç duymayacağı anlaşılıyor olabilir. Ancak sadece cuma veya cumartesi günü kurumunu ziyaret etmek zorunda olanlar, amacını anlayacaktır.havacı bar tyumen adresiBu araç salonları bir çeşit doldururbüyülü çekicilik, çünkü iyi eski rock yapan genç bir kız için oturduğunda, basit toplantılar, canlı izlenimlerle dolu bir geceye dönüşüyor. Ayrıca "Aviator" barda, gitarı, bas gitarı ve kaoyu duyabiliyorsunuz. Yumuşak rock, funk, grunge hayranları, sadece müzik uğruna kuruma gelebilirler. Geri kalanlar dik atmosfere ve lezzetli yemeklere hoş bir ek olacaktır.

menü

İyi bir eserin ana bileşeni- Bu sadece hoş bir müzik değil, sevgili insanlar ve rahat bir atmosfer şirketi, aynı zamanda parlak gastronomik izlenimler. Tyumen'deki Aviator Bar'ın menüsü Avrupa mutfağının yemekleri ile temsil edilmektedir. Ama bu bir bar olduğu için, odak bira ve diğer içecekler üzerindedir. Aperatifler çok iyi olmasına rağmen. Kurumda, her şeyin ne kadar iyi olduğu, menü görünümünün bile ideal olarak bar atmosferiyle birleştirildiği düşünülmektedir. Biraz buruşuk kurnaz kapak, çok çeşitli atıştırmalıklar, salatalar, et ve balık yemekleri, tatlılar, soslar saklar.bar aviator tyumen yorumlar Barın mutfağının başında "Aviator" şefliAltın el ve yaratıcı zihin - Şehrin birçok kurum için bir mutfak geliştiren Dmitry Gergina. Steril, tavşanlar, ördek göğsü ve ahtapotlardan elde edilen yemeklerin hepsi anlaşılabilir isimleri arasında, en basit ve en gözde - Tempua sebzeleri olan bir geyik burgeri -. Ziyaretçiler, yoğun koyu etten sulu bir pirzola sayesinde bu seçeneğin en lezzetli ve tatmin edici olduğunu söylüyor. Ayrıca "Aviator" barda "kalabalığı" izlememeye karar verdim ve standart patates kızartması yerine, onun kolay alternatifi sipariş edebilirsiniz - tatlı biber meyilli.

Fiyat listesi

Tyumen Bar "Aviator" - değil, aynı zamanda en pahalıkalmak değil ucuz bir yer. kişi başına ortalama çek - 1000-1500 ruble. Örneğin, bu yerler için, özellikle demlenmiş bir 0.5 litre bira "Pilot", sadece 180 ruble mal olacaktır. çıtır ekmekli karides 150 ruble - - biz 140 ruble, peynir kroket mal olacak trüf yağı ve avokado ile bir aperatif ve ardından küçük bruschetta alırsak 510 ruble - 390 ruble geyik eti ile yukarıdaki hamburger ederken.

yorumlar

Ziyaretçiler, hiç kimse gibi, tüm avantajları biliyorlar vekurumların kıtlığı. Tyumen bar "Aviator" hakkında Yorumlar, birçok insanın bu yeri sevdiğini söylüyor. Konuklar, kurumun dekorasyonu, müzik, iyi huylu personel, zengin bir menü akşam en çok keyfini çıkarmanızı sağlar.bar aviator tyumen fotoğrafHer ne kadar öyle görünüyor ki böyle bir fiyat için, bölümlerçok daha fazlası olmalı. Eh, herkes görüşte kalır. Ancak, anlatılanın doğruluğu konusunda ikna olmak için, "Havacı" barın kapıyı açmak ve hayatının bir parçası olmak daha iyidir.

Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 2019

Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 2019

Related news

 • Yansıtılmış banyo dolabı nasıl seçilir
 • Dukan diyeti ile Etiketlenen Konular
 • 1 haftada 2 beden incelten kür ile Etiketlenen Konular
 • Köpek Olsan İsmin Ne Olurdu
 • Otomobil ampulleri Philips
 • Rusya vatandaşları için St. Petersburgda kayıt. St. Petersburgda kayıt olma maliyeti nedir

 • Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 40

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar


  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 78

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 76

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 42

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 100

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 70

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 71

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 53

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 20

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 26

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 14

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 45

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 48

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 19

  Bar Aviator (Tyumen): adres, menü, yorumlar 13