Banyo için emprenye: nasıl seçilir 2019

Banyo için emprenye: nasıl seçilir 2019

Banyo için emprenye: nasıl seçilir 83 28.01.2019, 09:25

Banyo için emprenye: nasıl seçilir?

Banyo için doğru seçilmiş emprenye çok önemlidir. Neden ihtiyaç duyulur ve nasıl seçilir? Bu makalede oku.

Neden banyo için emprenye ihtiyacımız var?

banyo için emprenyeAğacın özelliklerini kaybetmemesi, onunişlemek gerekiyor. Bu astar, blockhouse, taklit bar ve diğer malzemeler için uygundur. İşleme için bir patchwork balmumu kullanabilirsiniz. Ürünün bileşiminde, sadece doğal bileşenler dahil, propolis, balmumu ve terebentin terebentin. Balmumu yüzeyi, mantar, nem, UV ışınları ve diğer zararlı etkenlerin zararlı etkilerinden korur. Ayrıca ürün yüzeye enfes bir bal rengi verir.

Banyolar ve saunalar için emprenye edilmeleri gerekir.yüzey sıcaklığı "yanmak" ve orijinal rengini kaybedebilir bir sonucu olarak, sıcaklık düşer. Bu nedenle, sedir, aspen veya ıhlamur ile kesilmiş buhar odasında, yüzey işleminin yapılması gerekmektedir. Bu, ahşabın ömrünü uzatacak ve estetik görünümünü koruyacaktır.

banyolar ve saunalar için emprenyeEmdirme de vermelidirantiseptik özellikler, küf oluşumundan korunma ve çürüme. Çare, ağacı renklendiren ve tahrip eden mantarların gelişmesini engeller, böcekleri kovar. Antiseptik emdirme, yüzeyde bir film oluşturmaz ve ahşabın “nefes almasını” önlemez. Bu durumda, antiseptik lezyon çoktan başlamış olsa bile ahşabı koruyabilir.

Cephe yapıları yapılmalısadece kuru malzemeden. Kururken, odun delir ve çözgülenir. Nem artarsa, malzeme şişebilir. Bu nedenle, nem geçirmez ajanlarla tedavi önemlidir.

Emprenye banyoya nasıl uygulanır?

Ahşabın mekanik işlemesi yapılmalıdır.Emprenye süresi ile tamamen tamamlandı. Maddenin tatbik edilmesinden sonra, muameleye, çıplak yüzey üzerindeki çözeltinin müteakip üç kat uygulaması ile izin verilir.

Odunun önceden hazırlanması gerekiyor. Balmumu yüzeye uyguladıktan sonra, buhar odasını hemen delmeniz gerekir. Daha sonra, balmumu, terebentin terebentin etkisiyle, ağaca olabildiğince derinden nüfuz eder. 24 saat sonra, emprenye tekrar uygulanabilir, böylece yüzeyde bal rengi bir gölge belirir ve parlak hale gelir. Duvarlı duvarları ovalamak için raflar ve tavan gerekli değildir. Yüksek sıcaklıkların etkisine bağlı olarak, ajan bölge boyunca eşit olarak dağıtılacaktır.

banyo zeminleri için emprenye

Banyo banyo için emprenye

Yere koyduğunuz ürünYüzeyi kaygan hale getirin. Güzellik ve doğal görünüm kazandırmak için zararlı maddeler içermeyen emdirme kullanılması gereklidir. Aksi takdirde, yüksek sıcaklıkların etkisi altında, bu bileşenler göze çarpabilir ve sağlığınıza zarar verebilir. Banyo için emprenye etme, bir tasarruf aracı değildir. Aksi halde ağaç güzelliğini hızla kaybedecek ve bozulmaya başlayacaktır. Doğru işlenmiş yüzey size uzun yıllar hizmet edecek ve hem tür hem de kullanışlı özellikleriyle sizi memnun edecektir.

Banyo için emprenye: nasıl seçilir 2019

Banyo için emprenye: nasıl seçilir 2019

Related news

 • FİMO HAMURU İLE DESEN BLOGU YAPILIŞI
 • Christopher Wray
 • Pamuk pizza tarifi
 • Sevgili İle Aile Ne Zaman Tanıştırılmalı
 • Siyah straplez elbise modelleri
 • 6 aylıkken konuşmaya, 17 aylıkken okumaya başladı

 • Banyo için emprenye: nasıl seçilir 61

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir


  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 63

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 29

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 27

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 35

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 89

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 33

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 9

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 82

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 36

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 89

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 58

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 63

  Banyo için emprenye: nasıl seçilir 98