Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 90 20.02.2019, 07:26

"Banditsky Petersburg" serisi: Antibiyotik. "Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü"

2000 yılında Rus ekranlarında St. Petersburg'daki gangster 90'larla ilgili bir dizi film vardı. Serideki merkezi karakter, Antibiyotik özelliğini taşıyordu. "Bandit Petersburg" seyirci aşık oldu. Ve ana rol oynayan sanatçılar yalnızca ev sinemasındaki konumlarını güçlendirdiler. Peki, "Gangster Petersburg" filminin üçüncü bölümünde kim oynadı?

Antibiyotik. "Bandit Petersburg". Oyuncu Lev Borisov

İnanılmaz ama aktör Lev Ivanovich Borisov67 yıllık "yıldız" rolü için beklemek zorunda kaldım. Schukinsky Okulu'ndan mezun olan Borisov, 1954'ten beri filmde rol aldı, ancak yönetmenlerin ana görevlerinden hoşnut olmaması. Ve sonra kim oynadı? "Düğün suçlaması" filminde damat babası, "Minotaur Ziyareti" serisindeki otoparkta bir çilingir? Bu filmler çok popüler ve sanatsal yetenekleri ortaya çıkarmaya müsait miydi? Ve bu yüzden, sadece 2000'de Lev Borisov, Antibiyotik gibi bir karakter karakteri oynama fırsatı bulmuştu.

antibiyotik gangster petersburg "Bandit Petersburg" gerçekten oyuncu için "yıldız" zamanı oldu. Serinin serbest bırakılmasından sonra Ivanovich sokaklarda öğrenmeye başladı, gazetelerde onunla ilgili makaleleri röportaj yapmaya ve basmaya başladı.

Antibiyotik - yeraltında otoritePetersburg. O kurnaz ve beceriklidir. Ona bu kadar uzun süre kalmasına izin veren özellikler bu niteliktedir. Ancak her şey bir kez sona eriyor. Ve filmin üçüncü bölümünde, Seryogin ve Binbaşı Kudasov, antibiyotiği parmak çevresinde kuşatıyor. Bununla birlikte, Govorov kısa bir süre için görevlendirilir - filmin dördüncü bölümünde tekrar serbesttir.

"Bandit Petersburg. Antibiyotik çöküşü »: Alexander Domogarov

Alexander Domogarov, "Gangster Petersburg" adlı filmin neredeyse tüm dizilerinin filme alınmasında yer aldı. Filmdeki Domogarov, Antibiyotik'in izlediği gazeteci Obnorsky rolüne sahip.

"Bandit Petersburg", oynadığı aktörsuç yapılarının düşmanı ve özellikle de Govorov'un otoritesi, ekranlarda on parça halinde çıktı. Obnorsky gibi bir karakter, ilk altı bölümde yer aldı.

gangster petersburg, antibiyotik çöktü İlk bölümde Domogarov merkezdearsa, istemeden, Antibiyotik yolunu geçerek onun kişisel düşmanı haline geldi. İkinci bölümde, Obnorsky, Domogorov'un performansında yalnızca bir seride görünüyor ve Cheoviç'in cezai otoriteyle ilgili uzlaşmacı materyal geliştirmede Chelishchev'den yardım almayı kabul ediyor. Üçüncü bölümde, Andrei Obnorsky RUOP şefi Kudasov ile bir araya geliyor ve Antibiyotiği boşaltmaktan mutluluk duyuyor. Onu bir süre tutuklamayı başarıyorlar, ancak bu dünan savaşı filmin sonraki bölümlerinde de devam edecek.

Yevgeny Sidikhin, Nikita Kudasov olarak

Yevgeni Sidikin'in karakteri Binbaşı Kudasov'dur,arsa - eşkıya tarafından satın alınmayan birkaç operadan biri. Nikita Kudasov, suçun çok güçlü olmadığını ve yenilebileceğine inanıyor. Fakat söyledikleri gibi yıllarca "piyonlar" ı hapsetmeye devam edebilirsiniz, ancak diğer sanatçılar yerlerine gelecektir. Ancak kazada Antibiotik gibi bir kişi ...

antibiyotik gangster petersburg aktör "Bandit Petersburg" bir filmdir.Sidikin karakteri, Govorov'u yok etmek, cezaevinin ve yerin bulunduğu hapishaneye koymak için yasanın bütün güçlerini deniyor. Her ne kadar Nikita Kudasov onun istekleri doğrultusunda özellikle de "satılmış" meslektaşları göz önüne alındığında saf görünmese de, inatla çalışmaya devam ediyor.

Aktör kişinin kendisine ihtiyacı yoktur.Temsil: 90'lı yıllardan beri, Sidhin, Rusya'da çekilen tüm ciddi savaşçı ve ceza filmlerinde görülüyor. Bugüne kadar yaptığı filmografisinde yüzü aşkın film var.

Lev Durov ve karakter Korablev

Filmin üçüncü bölümünde, "altındaTanrı yürür "hatta antibiyotiktir. Gangster Petersburg, ünlü otoritenin "emredildiği" haberi harekete geçti. Ve bu emri yerine getirmek için belirli bir Korablev olmalıdır. Ancak Vasily Mihayloviç işlerini yapmak için zaman ve cezaevine alır değil. Ardından orada Antibiyotikler tarafından öldürüldü. İşe alınan katilin rolü SSCB Lev Durov'un Halk Sanatçısı tarafından yapıldı.

antibiyotik filmi gangster petersburg Lev Durov 1955'ten beri filmlerde rol almaktadır. ve birçok önemli rol oynadı. Katkısıyla katıldığı en ünlü filmler "Aile için", "Moskova'da dolaşıyorum", "Bumbarash", "Eski Erkekler Hırsızları" ve diğerleri.

2015'te ölümünden önce oyuncu "Korkma, ben yanındayım - 1919" filminde rol almayı başardı.

Kafatası olarak Nikolai Rudnik

"Bandit Petersburg. Antibiyotik Çöküşü ", Nikolai Rudnik sinemasındaki neredeyse son rol oldu. Atıştan kısa süre sonra 53 yaşında öldü.

Nikolai Rudnik 1974'te geri döndü. Shchepkinsky Okulu'ndan mezun oldu. Bundan sonra da tiyatroları sürekli değiştirdi ve taşındı. Filmde sadece 12 rol oynadı. Ancak tüm film çalışmalarında, Kafatasının "Bandit Petersburg" daki rolü belki de en parlak şey.

film gangster petersburg antibiyotik çöküşü Çizgiye göre, Kafatası muhafızların başıdır.Antibiyotik. O, hileli, mantıklı ama çok acımasız. Birçok izleyici, aktörün karakterini kötülüğün saf bir uygulaması olarak nefret ettiklerini itiraf ediyor. Bu, elbette, bir oyuncu için bir iltifattır, çünkü bir kişi film izlediğini unuttuğunda kötü adam oynamak çok iyidir, nadir bir armağandır. Ne yazık ki, Rudnik sadece filmin ilk üç bölümünde rol aldı ve 2002 yılında ciddi bir hastalıktan öldü.

Diğer aktörler

Filmde sadece aktör Lev Borisov değilOnun karakteri bir antibiyotiktir. "Bandit Petersburg-3" filmi birçok ilginç karakterle doluydu. Bir başka kötü ve kötü canavarı Andrei Tolubeev'in karakteri olarak ortaya çıktı. Albay Gennady Vashchanov, 7 serisinde tutuklandığı kentin suçluları önünde ağlamak için çaba göstermedi. Kudasova rolünde ekranda Olga Ponizova - "Two Destinies" dizisinin yıldızı ortaya çıktı.

Ve antibiyotiği “emretti” diyen Rachel Dallet'in rolü Xenia Rappoport tarafından gerçekleştirildi.

film gangster petersburg antibiyotik çöküşü

Ayrıca film "Gangster Petersburg. Antibiyotik çöküşü "Boris Birman'ın varlığıyla onurlandırıldı. O sadece ( "Külkedisi için Avcılık", "Kara Karga") dizileri aktör bilinen, aynı zamanda bir yazar ve şarkıcı-söz yazarı şarkılar değil. Viktor Sergeyev'in Peter'in haydutları hakkındaki suçlu resminde, St. Petersburg kumarhanesinin yetkilileri ve sahiplerinin rolünü oynadı - Sasha Soldat.

Birkaç dakika Stanislav içinSadalsky ("Çuvalın içindeki Kedi", "Vaat Edilen Cennet") depo müdürü olarak. Oleg Andreev ("Slaughter Force-3"), büyük bir firmanın direktörü olan Viktor Smirnov ("Rus transit") ve bir operasyonun rolünü oynadı.Related news

 • Yalancı İşkembe Çorbası (Patatesli)
 • Kilis Haberleri: Kilis’te, Okçuluk kursu açıldı
 • Arpa Şehriyeli Sebze Çorbası Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Lavrov: Terminatörün trust me prensibine göre hareket edemeyiz

 • Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 93

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü


  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 20

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 13

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 84

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 25

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 57

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 6

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 33

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 55

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 22

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 76

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 43

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 4

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 19

  Banditsky Petersburg serisi: Antibiyotik. Bandit Petersburg: Antibiyotik Çöküşü 89