Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 2019

Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 2019

Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 66 26.02.2019, 20:29

Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı

Yıllardır varikoz hastalığı sadece azalmazonun cirosu, ancak daha yaygın hale geliyor. Bu tür bir hastalık daha çok, adil seksi etkiliyor. Hastalık, yanlış alışkanlıklar ve yüksek topuklu rahatsız ayakkabı giyme nedeniyle yanlış bir yaşam tarzı, sık hormonal tedavi nedeniyle gelişir. Ayrıca varisli damarlar hamilelikte ve doğumdan sonra ortaya çıkma şansına sahiptir. Kalıtım, patolojinin tezahüründe önemli rol oynamaktadır. Anneniz, büyükanneniz veya teyzen varisli damarları varsa, er ya da geç hastalığın sana çarpması muhtemeldir.

bacak varisli venotonikler

Varikoz damarlarının tedavisi

Patolojinin modern yöntemleriBirkaç tedavi seçeneği öneririz. Yani, cerrahi bir işlem veya lazer terapisi olabilir. Kadınlar damarların skleroterapisi olarak bu prosedürü giderek daha sık kullanmaktadır. Ayrıca, doktorların ve hastaların popülaritesi ve güvenliği, bacak variküsünde venotonikler tarafından kazanıldı. Bunlar, daha sonra tartışılacak olanlarla ilgili. Bu ilacın ne tür ilaca sahip olabileceğini bulacaksınız.

venotonik preparatlar

Varisli damarları olan Venotonikler

Bilindiği gibi varikoz damarları grev yaparsadece insanın alt ekstremiteleri. Tabii ki, hastalık kan damarlarının ve arterlerin diğer alanlarında olabilir, ancak bu patolojilerin adı biraz farklıdır.

Bacak varikozu için Venotonikler önermektedirpratik olarak şikayet eden tüm hastalara. Ayrıca, bu ilaçlar cerrahi tedaviden sonra alınmalıdır. Variköz damarlar çok sinsi bir hastalıktır. Patoloji uzun süre kendi kendine davranamaz. Variköz damarlar pelvik bölgede sıklıkla görülür. Sadece kapsamlı bir muayene sırasında tespit edilebilir. Şikayetlerin olmamasına rağmen, hastalar yetkili bir tedaviye ihtiyaç duyar. Aksi takdirde, variköz damarlar alt ekstremitelerin diğer bölgelerine yayılır. Zaten bu davada hasta rahatsızlık ve ağrılı duygular hissetmeye başlayacaktır.

Bacak varisindeki Venotonikler, farklı kompozisyon ve uygulama yöntemlerinden biri olabilir. Her şey hastanın özelliklerine ve hastalığının ciddiyetine bağlıdır. Bazı ilaçları düşünelim.

Variköz İlaç Tedavisi

Tablet "Detraleks"

Belki de en popüler ilaçlardan biriTam da Detralex'tir. Aktif maddenin kalbinde 500 miligramlık bir miktarda bulunan bir flavonoid fraksiyonu bulunur. Ayrıca kapsüllerde diosmin (450 miligram) ve maddenin diğer bileşenleri bulunur.

Tabletler "Detraleks" olumlu yönde etkilertüm vücudun durumu. İlaç hafifçe kanı seyreltir, kılcal damarların ve damarların tonunu arttırır, kırılganlıklarını ve geçirgenliklerini azaltır. Ayrıca, tabletler şişlikleri ve şişlikleri gidererek bacakları etkiler. Bu nedenle, hasta daha iyi hisseder ve daha uzun süre çalışabilir.

Varisli damarlar için benzer ilaçlar da reçete edilirve hemoroid tedavisi için. Bu düzeltmede tabletlerin "Detralex" in en etkili olduğu belirtilmelidir. İlaç, ilk belirtileri hafifletmek ve cerrahi sonrası ciddi patolojilerin tedavisi için önleme amaçlı olarak alınması tavsiye edilir.

"Detralex" tabletler, aşağıdaki dozajda reçete edilir: günde iki kapsül kullanılmalıdır. Kursun uzunluğu, durumun karmaşıklığına bağlıdır ve ortalama iki aydır.

İlacın fiyatı paketin büyüklüğüne bağlıdır. Büyük bir paket (60 tablet) yaklaşık 1500 rubleye mal oluyor.

varisli damarlar için müstahzarlar

Tabletler "Venarus"

Bu araç bir Rus analoguhazırlık "Detraleks". İlaç 450 miligram diosin ve 50 miligram dispiridin içerir. Ayrıca tabletlerde ek bileşenler vardır. Tabletler "Venarus" ve "Detralex" bileşiminin hemen hemen aynı olduğunu belirtmek gerekir. Ancak, yerli üretimin ilacın fiyatı çok daha düşük. Yani, büyük bir paket size yaklaşık 900 rubleye mal olacak.

Varisli damarlar için bu ilaçlar doktorlar tarafından reçete edilirPahalı analoglardan biraz daha az sıklıkta. Tabletler "Venarus" damar genişlemesinin semptomlarını hafifletmek için reçete edilir. İlaç alt ekstremitelerin yorgunluğunu hafifletir, damarların tonunu arttırır ve kanın çıkışını iyileştirir. "Venüs" tabletlerinin cerrahi müdahalelerden sonra neredeyse hiç reçete edilmediğini, ancak sadece önleyici bir düzeltme olduğunu söylemeye değer.

İlaç günde iki tablette alınmalıdır: ilk hap gün içinde içilmeli ve ikincisi - son yemekle birlikte. Kabul süreci bireysel olarak doktor tarafından belirlenir.

varisli damarlar

Phlebodia tabletleri

Bu tıp türü de bir analogÜnlü Detralex araçları. Bununla birlikte, bu preparasyon 600 miligram diosmindir. Bu, böyle venotoniklerin (ilaçların) eylemlerinde daha güçlü olduğunu göstermektedir.

Bu araç, önceki analoglar gibivariköz venlerin semptomlarını kolaylaştırır: ödemleri hafifletir, kan çıkışını iyileştirir, kılcal damarların gücünü ve gücünü artırır. Ayrıca, özellikle bir cerrahi prosedürün uygulanmasının imkansız olduğu durumlarda ilaca reçete edilir. Bu tür venotoniklerin (ilaçların) sahip olduğu belirgin avantaj, kadının bebeğin görünmesini beklerken tedaviyi gerçekleştirme olasılığıdır.

Bu ilacın fiyat kategorisi 30 adet için 800 ila 1200 ruble aralığındadır.

venotoniki yorumlar

İlaç "Antistaks"

Ayaklar için Ventotoniki sadecekapsül veya tablet formu. Alternatif bir çare örneği Antistaks'dır. Böyle bir preparat, bir kapsül formunda veya bir jel formunda olabilir. İlk durumda tabletleri içmeniz gerekiyorsa, o zaman ikincisinde ilacı alt ekstremitelerin etkilenen bölgelerine uygulamanız gerekecektir.

Ilacın ana aktif maddeüzüm yaprağı özü. Güvenliği nedeniyle, ilaç hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir. "Antistaks" çare, alt ekstremitelerin ağrı ve şişmesini hafifletir. Ayrıca, aktif madde kan dolaşımını artırır. Varisli damarları tedavi etmekten ziyade ilacın semptomları hafifletmeye yönelik olduğunu belirtmek gerekir.

Farklı değerler venotonik tarafından verilir. Tabletlerin fiyatı 20 adet için yaklaşık 600 ruble. Yerel etkiler için jel yaklaşık 900 ruble.

venotoniki fiyatı

"Doppelgerts" anlamına

Varisli damarlarınız varsa, tedavi içinSadece bir doktor tarafından seçilmesi gereken, biyolojik olarak aktif katkı maddelerinin kullanımına dayanabilir. Böyle bir ilacın bir örneği ilaç "Doppelherz" dir. Balık yağı ve ek katkı maddeleri içerir.

Doktorlar nadiren varisli damarları tedavi eder.böyle bir çareye başvurmak. Kan damarlarının geçirgenliğini arttırır, kan akışını iyileştirir ve tüm vücut üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir. İlaç mükemmel bir koruyucu ajandır, ancak damarlar ve kan damarları üzerinde terapötik bir etkisi yoktur.

Kabul süresi üç aydır. Bir günde bir kapsül almanız gerekiyor. Bu ürün sıvı formda da mevcuttur. İlacın fiyatı 80 kapsül için yaklaşık 500 ruble.

"Troxevasin" ifadesi

Bu ilaç zaten modası geçmiş amaBazı doktorlar onu atamaya devam ediyor. Bu ilacın bir özelliği, alt ekstremitelerin etkilenen bölgesinden enflamasyonu ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca, ilaç kan akışını iyileştirir ve damar ve damarların tonunu artırır.

Varisli damarlarınız varsa, tedavi, ilaçlar olabilirFarklı. Böylece, "Troxevasin" ilacı, kapsül ve jel formunda mevcuttur. Sizin için doğru olanı seçebilirsiniz. Kapsüllerin tüm vücut üzerinde bir etkiye sahip olduğunu belirtmek gerekir. Jel, sadece uygulandığı yerde hareket eder.

ayaklar için venotonik

Bir ay boyunca günde bir kapsül almanız gereken ilacı alınız. Jel kullanırsanız, ders süresi artırılabilir. Bu durumda, ilaç günde iki kez uygulanmalıdır.

Kapsüller içinde böyle bir ürünün fiyatı 50 tablet için yaklaşık 400 ruble. Jel biraz daha ucuza mal olacak: paket başına 200 ruble.

Merhem "Heparinovaya"

Bu araç aynı zamanda gruba da atfedilebilirvenotoniki. Bununla birlikte, bir kişinin trombüsü olduğu ve ameliyatın imkansız olduğu durumlarda daha çok reçete edilir. Ürün 100 ünite sodyum heparin ve diğer yardımcı bileşenleri içerir.

İlacını günde bir beş defa uygulayın. Her şey hastalığın bireysel seyrine bağlıdır. Kabul süreci doktor tarafından belirlenir.

Merhem "Geparinovaya" maliyetlerinin olduğunu söylemeye değer.oldukça ucuz. Bir şişe sadece 50 ila 80 rubleye mal olacak. İlacın çözücü ve tonlandırıcı bir etkiye sahip olduğunu hatırlamaya değer. Bununla birlikte, variköz venlerin semptomlarını gidermez.

Varioz damarları venotonicks ile tedavi nasıl

Venotonics: yorumlar

Tüm ilaçlar çoğunlukla olumlu eleştirilere sahiptir. Doktorlar bunun hakkında ne diyor?

Doktorlar-flebogogistler ve vasküler cerrahlar iddia ediyor,Varisli damarlar için en iyi tedavi karmaşık tedavi olduğunu. Semptomları kaldırmak ve durumu hafifletmek yeterli değildir. Ayrıca terapinin bir anti-enflamatuar etkiye sahip olması için de yapılmalıdır. Cerrahi olarak tedavi edilmesi ve daha sonra venotonik kullanılması için eksprese varisler ve yetersizlik tercih edilir.

Tekrar tekrar venotonik ilaçlar alan hastalar en etkili olanın Detralex ve Venarus olduğunu söylüyor.

Sonuç

Yani, şimdi en popülerini biliyorsunvenotoniki. Katılan hekimin tavsiyelerine uymaya çalışın ve kurulan kabul programını takip edin. Sadece bu durumda düzeltmenin olumlu bir etkisi olacaktır. Tedavinin başlangıcından önce ultrason tanısını koymak ve iç ve derin venlerin durumunu belirlemek her zaman gereklidir.

Damarlarınızın sağlığı için dikkat edin, varislerin önlenmesini yapın ve hasta olmayın!

Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 2019

Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 2019

Related news

 • Şizofreninin ilk bulgularını bilerek tıbba yardımcı olabilirsiniz
 • Maliyetsiz Emeli
 • Mavi’den her stile uygun çantalar
 • Peltek konuşuyorsanız dikkat

 • Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 9

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı


  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 71

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 36

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 77

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 20

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 6

  Bacakta varoterapi için Venotonik: preparatların tanımı 32