Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 2019

Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 2019

Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 6 22.02.2019, 18:14

Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim

Bağırsak mikroflorasının restorasyonu gerekir.beslenmenin normalleştirilmesi, probiyotik kullanımı ve saflaştırma eşlik etmelidir. Geleneksel tıp doktor tarafından reçete edilen ilaçlarla birlikte kullanılabilir.

Bağırsak florasının restorasyonubunların formülasyonları, sağlıklı bakteri suşu ihtiva olması nedeniyle probiyotikler. Bu ilaçların doğal kaynaklıdır. içinde ihtiva Sağlıklı Bakteriler sağlıklı insan mikrop alınan organizmalardan elde edilir. patojenik mikrofloranın ile bağırsakta sonra sağlıklı bakteriler o kadar zararlı mikroorganizmaları yok ederek üremelerini başlarlar. Ayrıca, bağlı belirgin bir sindirim sürecinin iyileştirilmesi ve maruz kaldıkları için bağışıklık sistemini güçlendirir.

Probiyotiklerin seçimi,dışkı laboratuarı çalışmalarının sonuçları. Bağırsakların hangi sağlıklı mikroorganizmalara ihtiyaç duyduklarını doğru bir şekilde gösterirler. En sık kullanılan ilaçlar arasında "Biovestin", "Bifidumbacterin-forte", "Linex", "Bactisubtil" ve diğerleri bulunur.

Probiyotik yardımıyla bağırsak mikroflorasını nasıl geri getireceğim.

Oldukça yaygın kullanılan bir ilaç"Linex". İki yaşına gelmemiş çocuklar, bir kapsül vermek için günde üç defa yeter. Yetişkinlerin günde üç kez ilacın iki kapsülüne önerilir. İki ila oniki yaş arasındaki çocuklar için dozaj yetişkinler için olanla aynıdır.

Bağırsak mikroflorasını uygun beslenme ile nasıl geri getireceğim.

Bu durumda, kesirli bir yemek gerekir,günde altı kereye kadar küçük porsiyonlarda. Tanen (gallodubik asit) ürünler içeren tüm ürünleri hariç tutmak gereklidir. Onlara öncelikle kakao, kuş kirazı, güçlü çay, yaban mersini, çikolata dahil. Muz yemek tavsiye edilmez. Yemekler çok sıcak olmamalıdır. Diyette mutlaka çiğ sebze ve meyveler, tahıllar, bitkisel yağ, çavdar ekmeği bulunmalıdır. Yararlı olan haşlanmış et, balık, gazlı maden suyu, kepekli ekmek (beyaz), kuyruk, kurutulmuş meyveler, taze yoğurt ve yoğurt da olacaktır.

Bağırsak mikroflorasını arındırma yardımıyla nasıl geri getireceğim.

Bazı araştırmalara göre,patojenik floranın sıklıkla vücuda büyük miktarda cüruf birikimi nedeniyle oluştuğunu ortaya koymuştur. Bağırsakları temizlemek için çok etkili elma var. Bunun için beş kilogram meyve gerekir. Dikkatle yıkanırlar, bir tencereye yerleştirilirler. Sonra elma kaynar su ile dökülür, kapakla örtülür. Kapasite sıcak bir yerde iki saat bekletilmelidir. Meyve demlendiğinde su boşaltılır. Elmalar daha sonra homojen kıvamda bir kitleye öğütülür. Ortaya çıkan karışımın 3-4 gün boyunca yiyecek alınması önerilir. Bu durumda daha fazla ürün alınmamalıdır.

Halk yemek tarifleri yardımıyla bağırsak mikroflorası nasıl geri alınır.

Doğranmış ince kıyılmış on beş gramkaynatılmış su dökün (200 g). Karışım on beş ila yirmi dakika boyunca küçük bir ateşe konulmalıdır. Sonra drenaj. Bir çorba kaşığı günde altı kez alın. Ürünü kullanmak otuz gün boyunca gereklidir.

Başka bir çözümün hazırlanması içintaze nane üç yemek kaşığı. Çimen bir bardak su (kaynatılmış) ile dökülür. Infüzyon soğuduktan sonra, süzün. Çare camının dörtte üçü günde dört kez alınır.

Bir başka kaynatma, dört çay kaşığı dereotu ile hazırlanabilir. Bir bardak kaynar su dökülmeli ve iki saat bekletilmelidir. Her iki saatte sonuçtaki et suyu gün boyunca alınır.

Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 2019

Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 2019

Related news

 • Sadece 5 adımda güzellik
 • Zührevi hastalıklar nasıl bulaşır ve tezahür eder
 • Çin üçüncü Kanada vatandaşının gözaltına alınma nedenini açıkladı
 • Araştırma: Çocukların Riskli Sitelere Erişimi, Ülkelere Göre Değişiyor
 • MEKİK OYASI TRAFİK LAMBASI ANLATIMLI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Çok İzlenen Videolar

 • Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 49

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim


  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 38

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 50

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 40

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 22

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 21

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 79

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 54

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 62

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 49

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 2

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 29

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 77

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 33

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 40

  Bağırsak mikroflorasını nasıl yenileyebilirim 70