Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik

Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik

Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 12 23.02.2019, 03:02

Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik

En popüler anahtar kelimeler:en çok kullanılan arama motoruna tahrik çok sık çoğu kişi Sorunuzun cevabını arıyoruz olarak internette oldukça garip, ekzantiriteye etkiler. Peki, onları nereden bulabilirim? Bu makaleden bir aynayı taradığınızda neler olacağını öğreneceksiniz.

Bu olağandışı sonuçların çeşitleriOldukça fazla deney var. Yani, ayna ışık ve görüntü yansıtmak için özelliğine sahip olmasından sonucunda, tarama ayna ise, bunun sonucu olarak siz işlemi yapar cihazın kendisiyle mekanizmasını görebileceği bir inanç vardır. Diğer bir görüş: Tarama aynaya eğer, sonuç sadece tarama lambaları, ya da hiç bir şey salınımı meydana gelmektedir beyaz ışık olacak.

Aynayı tararsanızAynayı taradığınızda neler olacağı hakkında birkaç ilginç fikir;

 • Tarayıcı lambasını taşıyıcısıyla birlikte görebilirsiniz.
 • Aynanın yansıtıcı tarafını tararsanız, o zamanSonuç olarak, uzun pozlamayla yapılmış tarayıcının taşıyıcı ve optik sisteminin bulanık ve çok bulanık bir resmini alırsınız. Ve çok güçlü bir ışık maruziyeti sonucunda çıplak gözle böyle bir fotoğraf normal bir parlak nokta olarak algılanacaktır.
 • Ayna, diğer dünyaya rehberlik ederve bir fotoğrafta tararsanız, şimdiye kadar görüntülenen tüm kişileri görebilirsiniz. Buna ek olarak, imge sonucunda, diğer dünyayı dolduran çeşitli canlıları görebilirsiniz.
 • Cihaz kırılabilir.Ayna taradığınızda ne olur?

Tahmin edememek için, bağımsız olarakAyna tarandığında ne olacağı sorusuna kesin bir cevap verecek küçük bir deney. Çok fazla zaman almaz ve herhangi bir çaba veya özel yetenek gerektirmez.

Yani, ihtiyacımız olan deney içinsıradan bir ayna. İdeal seçenek, bir A4 kağıt yaprağı ile aynı boyutlarda olanı kullanmaktır. Açık bir tarayıcıya koyun. Ayna ahşap veya başka bir baz üzerine tutturulduysa, kapak kapatılamaz. Sonra sadece aynanızı tarayabilir ve sonuçları görebilirsin.

Böyle bir deney yaptıktan sonra,Sonuç beyaz ışık ya da tarama mekanizması değil, sadece siyah bir sayfa. Eğer bazı yerlerde ayna lekelenmişse, o zaman parlak noktalar olacaktır.

Bu sonucu ne açıklıyor?

Aynayı taraModern ev tarayıcıları aşağıdakilere sahiptireylem ilkesi: tüm çalışma alanı boyunca, tarak, taranan nesneyi aydınlatan lamba ile birlikte hareket eder. Yansıyan ışık ışınları, şarj kuplajlı özel bir cihaz yakalar. Daha fazla ışık yansıtıldığında, şarj bağlantısı olan cihaz tarafından daha fazla akım yaratılır ve piksel değeri bilgisayara aktarılır. Piksel değeri ne kadar yüksekse, aydınlatma o kadar büyük olur.

Böylece, ayna taranırsa ne olacağı sorusuna verilen cevap oldukça basittir - sıradan bir siyah sayfa olacaktır.

Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik

Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik

Related news

 • Bitkilerinize sirke dökerseniz
 • Yoğunlaştırılmış süt üzerinde çörekler: yemek pişirmek için bir tarif. Yoğunlaştırılmış sütte lezzetli çörekler nasıl pişirilir
 • Tarot için sevgiyi gerçek kehanet
 • Huawei CFO’sunun ABDye iadesinde belirsizlik sürüyor
 • Kremalı Ispanaklı Makarna
 • Sütlü Kadayıf Sarma Tarifi Videosu

 • Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 97

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik


  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 36

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 95

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 38

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 86

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 92

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 22

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 79

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 44

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 12

  Ayna taranırsa ne olur - efsaneler ve gerçeklik 87